Husté vlasy symbolizují mladistvou energii a sexuální atraktivitu. Biblický Samson dokázal holýma rukama zabít lva, ale svoji úžasnou sílu podle pověsti ztratil, jakmile byl ostříhán. Český básník Josef Kainar přirovnává návštěvu holiče k pohřbu: „…Stříhali dohola malého chlapečka, kadeře padaly k zemi a zmíraly, kadeře padaly jak růže do hrobu…“ Možná plešatíte a vídáte internetové reklamy, podle kterých vlasy ozdravuje šampón Vivèse Senso Duo Oil. Recenze nás dovede k podvodníkům, kteří slibují zázraky, ale přitom chtějí pouze vybílit vaši peněženku!

„Nový přípravek pomáhá proti plešatění, řídnutí a slábnutí vlasů! Díky nové formuli jménem Vivèse Senso Duo Oil zhoustne porost vaší hlavy během měsíce až o 67 %,“ slibuje prodejní internetová stránka, která má také italskou, francouzskoubritskou, německoumaďarskoupolskou, lotyšskoubulharskouchorvatskou nebo slovenskou verzi. Mastička Vivèse Senso Duo Oil stojí někdy 1 290 Kč, jindy 69 €.  Prodejce buďto popletl, anebo záměrně vylhal uváděné recenze. „Vivèse Senso Duo hodnotím jako nejlepší preparát na trhu,“ vypráví žena jednou pojmenovaná Linda, podruhé Natalie a potřetí Luciana.

Než zaplatíte, nejdříve najděte jméno prodejce

Celá záležitost připomíná podvodné internetové reklamy na bleskovou výuku jazyků, vyhlazování vrásek, hubnutí, zvětšení svalů, léčbu mužských a ženských komplexů, křečových žil, napuchlých nohoukloubů nebo vbočeného palce. Co když poměrně drahý přípravek Vivèse Senso Duo Oil selže, anebo dokonce zničí zbývající vlasy a způsobí bolestivou vyrážku? „Uplatnění náhrady je možné pouze při oznámení reklamace, před ukončením termínu uvedeného na internetové Stránce, písemně na adresu udanou Prodávajícím,“ stanovují tvrdé obchodní podmínky. Ale schválně zkuste najít jméno firmy, která olejíček prodává, abyste případně mohli zboží reklamovat!

Vyzkoušeli jste Vivèse Senso Duo Oil? Recenze pište níže

Seriózní lékaři uvádějí, že zdravé vlasy jsou podmíněny několika faktory: dědičností, pohodovým životním stylem a také kvalitní kosmetikou. MUDr. Petr Hajduk radí dostatečný přísun zinku, dále vitamínů A a D. V případě potíží doporučuje lékařské vyšetření hormonů a pokožky, potažmo komplexně celého organismu. Schválně se zeptejte svého důvěryhodného doktora, jestli doporučuje aplikaci podezřelého šampónu, pokud neznáme jméno výrobce a prodejce! Anebo máte vlastní zkušenosti s preparátem Vivèse Senso Duo Oil? Recenze připojujte vespod, do svobodného diskusního fóra

32 KOMENTÁŘE

 1. Mrzí mě, že jsem recenzi na „Vivèse Senso Duo Oil“ nenašla a nepřečetla dříve. Olej dorazil a vidím, že jde o podvod. Jak je někdy člověk blbý a naletí, což se u mě běžně nestává. Peníze v háji a o účincích můžu jenom snít. Děkuji všem, kdo jste sem přidali své názory a zkušenosti, aby další nenaletěli na podvodné reklamy.

 2. Hned jak jsem uviděl reklamu na tento zázrak, řekl jsem si „á, další zaručený přípravek“. Chtěl jsem reagovat na článek ve fóru „spokojených užívačů“ oleje, ale kromě objednávkového formuláře tam nefunguje vůbec nic. No a tady se dočtu konečně něco pořádného. Díky.

 3. Bilinky, cibule a jiné přírodní metody jsou jediné, co může pomoci. Vitamíny jenom z ovoce, zeleniny, rýže, pohanky, masa, oříšků a podobně. Když nezabere přírodní cesta, nezabere nic, jen transplantace.

 4. Jo, je to jednoduché, přátelé. Není to jenom tady ten další podvod v podobě zázračného přípravku na vlasy, který jsem si mimochodem také objednal (ale nedalo mně to a po přečtení těchto recenzí jsem objednávku okamžitě zrušil, takže díky za ušetřených 1 880 Kč), ale v podstatě ve všech marketech se setkáváme se šmejdy, nad kterými visí lákavá reklama. No a dokud to my blbci budeme kupovat, tak to ti zmetci budou vyrábět a prodávat, takže je to jen bohužel o nás, jak se k tomu postavíme. Co vím určitě, že zpomalí padání vlasů, tak je dobré konzumovat vitamín A, D a zinek. Díky a pěkný den.

 5. Když už jejich stránka je podvod, tak co to asi může být za přípravek? Jen si zkuste kliknout na cokoliv, co by měl být odkaz ať už na lidi, kteří tam údajně píšou, nebo na sociální síť, či jejich firmy!!! NIC! NIC! A vůbec nic.

 6. Již 8 let si proti padání vlasů kupuji šampon Dercos od Vichy /červenobílý obal/ a 3x do roka tabletky Biosil Plus. Od samého začátku užívání jsem s těmito preparáty velmi spokojen a neměnil bych. Vřele doporučuji. A taky jíst ovoce, ryby, zeleninu.

  • Je to pouhý podvod na zákazníky, kteří slepě věří, že tyto výrobky jsou účinné. Jakmile zjistíte, že nic nefunguje, peníze, které jste do výrobku investovali, zpět již nedostanete. Doporučuji nekupovat!

  • Píšete o přípravku proti padání vlasů. Myslím však, že návštěvníci této stránky hledají něco jiného: Přípravek na RŮST vlasů, aby pleš byla nahrazena bohatým porostem.

 7. V Batovcových politických kalendářích vycházejících v letech 1870 a 1918 se objevují stejné reklamy. Rozdíl je jenom v technologii – tehdy papír, dnes internet. Jak se mi jeví, nehloupneme ani nemoudříme. Jak vidmo, nejenom senioři mohou naletět podvodníkům. Nechápu, jak někdo může koupit takový šmejd – vyhodit peníze, aniž si ověří, o co jde. Je to práce na několik minut.

 8. Patřím mezi úspěšné důvěřivé plno chtíče vlasů, které mi narostou. Vlastním výrobek, o kterém zde píšete a ztotožňuji se s komentáři – viz výše. Jediné, co si odnáším do života, je hezký flakón, který určitě dám do dědictví pro poučení a zůstanu u pravdy, že stáří neovlivníš. Jedině, přátelé, pozitivní myšlení Vám pomůže. Ve snu v zrcadle uvidíte mohutnou hustou kštici. Zdravím, R.

 9. Co takhle podat hromadnou žalobu? Kdo se přidá? Adresa „šmejdů“ je v Polsku:
  Reverzní logistické centrum
  Reverse Logistics LLC.
  ul. Chlodna 64
  00-872 Warszava
  POLAND
  Tel. číslo 296 181 632 stále nabízí produkty.

  • Ahoj všichni! Já jsem se kdysi taky nechala napálit, a zrovna dneska mi přišla zpráva, že mi tihle šmejdi znovu posílají „objednané zboží za 1 590 korun“. Přitom jsem podruhé nic neobjednala. Oni prostě zkoušejí ulovit svoji kořist znovu, ale já tentokrát kurýra odmítnu. K eventuální žalobě bych se přidala, šmejdi by měli dostat na frak.

 10. Každý kadeřník ví, že vlasy narostou v průměru o 1,5 cm za měsíc. Nechápu, jak může někdo napsat, že za pár dnů mu vlasy zhoustly, nebo narostly a jiné hlouposti. Tohle je lumpárna a další trik, jak okrást hloupé a nebo nešťastné lidi, kterým padají vlasy, o peníze!!! Něco, co je mrtvé, bohužel už neobživne – ani vlasový kořínek!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno