Těžkosti a námaha patří k lidskému údělu. Ale jakmile ucítíme pálení, řezání nebo jiný nesnesitelný tlak, který nás ochromuje, potřebujeme lék a musíme udělat první krok k uzdravení: Být upřímní sami k sobě. Pokud hledáte biomagnetické vložky do bot Magneto 500 Plus, úvodní podmínku splňujete. Přiznáváte, že jste nemocní a hledáte pomoc. Máte můj upřímný respekt: za poctivost a pokoru. Avšak pozor, abyste zavčas prokoukli návnadu, kterou na vás narafičili internetoví šmejdové. Čím více slibují, tím méně pomáhají – na cizím utrpení chtějí jenom vydělat!

Biomagnetické vložky Magneto 500 Plus +

Profesor Chandler Scott z internetové reklamy neexistuje

„Nezáleží na příčině vašeho problému. Ať už máte vrozenou chorobu, nebo trpíte stresem, anebo třeba kvůli úrazu, v každém případě vám pomohou biomagnetické vložky Magneto 500 Plus, určené do bot,“ říká podle internetové reklamy „prof. Chandler Scott“. Taková drzost! Na příčeně zdravotního problému samozřejmě záleží: Je obrovský rozdíl, jestli člověk od malička trpí například smrtelnou „nemocí motýlích křídel“ (což znamená, že bolestivé může být i pohlazení), nebo má migrénu kvůli přepracovanosti apod. V různých případech jsou vhodné odlišné léčebné prostředky: Někdy můžeme bolest pouze mírnit, jindy k úplnému uzdravení postačí klid atd.

Příčinu choroby ignorují jenom diletanti, nebo podvodníci. Skuteční profesoři raději přiznají, že neznají účinnou medicínu, než aby zlehčovali komplikovaný problém. A obvykle mají svoji osobní prezentaci na webu některé univerzity, renomovaného výzkumného ústavu, firmy apod. Citovaného „odborníka“ však na žádném důvěryhodném místě nenacházím, ani když jeho jméno zadávám do největšího vyhledávače. Sice existuje jistý „Scott Chandler, Ph.D.“, ten však žádné „biomagnetické vložky“ nepropaguje.

Biomagnetické vložky do bot Magneto 500 Plus – recenze

Na prodejní internetové stránce bohužel nikde nevidím ani jméno a adresu odpovědné firmy, pouze telefonní číslo: +420 234102147. Co když biomagnetické vložky Magneto 500 Plus (na některých místech taky prezentované jako „Magneto 500+“) nebudou fungovat, anebo obsahují nebezpečné látky, které na chodidlech vyvolají alergickou reakci? Podobnou reklamou už byly propagovány „detoxikační náplasti“ Detox Pharma, ke kterým napsal recenzi pan Ladislav: „Pokud neznáte adresu ani IČO, většinou jde o podvodné firmy, často sídlící daleko v zahraničí, kde české státní orgány nemají pravomoci. Taky jsem se nechal napálit.“

Podvodné byly rovněž některé další „přípravky proti bolesti“, inzerované pouze na internetu: například Flexa Plus, Knee Active Plus, Artrovex, OptiMaskPro, Articulatio Pro, Varicobooster, Varikosette, Beez Max Ortho Cream, Motion Free nebo Levasan Maxx. Ve všech těchto případech odpovědné firmy tají svoje jméno a sídlo, anebo uvádějí, že sídlí na jiném světadíle.

7 KOMENTÁŘE

 1. Napálila jsem se právě s těmito vložkami Magneto 500 Plus. Nevím, co dělat. Zatím jsem nic nepřebrala ani nezaplatila. Byla jsem upozorněna, že když zboží do 14 dnů nevyzvednu, tak zaplatím poštovné a balné. Přitom nikde není udána adresa pro vrácení nebo pozdější reklamaci. Tak jsem prodejci (nějakému panu Veselému) napsala e-mail, že odstupuji od smlouvy bez udání důvodu a s poštovným ani balným mě neseznámil předem. A pokud mě i nadále bude atakovat, tak půjdu na policii. Teď čekám, co se z toho vyvrbí.

 2. Tady chci jen poděkovat. Málem jsem naletěla. Dlouhotrvající bolesti čehokoliv jsou únavné a vysilující. Proto jsme snadná kořist.
  Moc Vám děkuji.

 3. Objednané boli vložky do topánok od pána Prof. Kirsta, no balíček prišiel s podrobným popisom od pána Petra Jilemnického, vraj magnetoterapeud pôsobiaci v Bratislave. Za osobného poradcu mi pridelili pána Milana Gašperíka, s ktorým som si vymenila pár SMS. V ničom mi nepomohol. Kontaktná adresa: contactsk@todaycontact.com

 4. Dobrý den, upozorňuji na neznámou firmu, která nabízí vložky Magneto 500. Vinou pošty jsem zásilku převzala, bohužel.

  Na webu jsem si POUZE prohlédla nabídku. Abych se dozvěděla cenu, musela jsem vyplnit adresu. Když jsem viděla cenu – kolem 1 300 Kč, z webu jsem BEZ OBJEDNÁNÍ odešla. Tedy NIC jsem neobjednala.

  Přesto mi přišla dobírka za 1 349 Kč. Protože jsem přibližně v této výši očekávala dobírku od jiné firmy, zaplatila jsem, podepsala převzetí a teprve potom mi zaměstnankyně pošty u jiného okénka balíky (vyzvedávala jsem kromě tohoto ještě jednu zásilku) vydala. Tedy neměla jsem možnost před platbou zkontrolovat balík ani odesílatele.

  Okamžitě jsem zásilku reklamovala, ale nepochodila jsem. Peníze mi samozřejmě vráceny nebyly, navíc paní na poště balík rozbalila. Na ředitelství pobočky České pošty a.s. v Českých Budějovicích jsem byla informována, že mám balík převzít, protože reklamovat nelze.

  UPOZORŇUJI VŠECHNY ZÁJEMCE O TOTO ZBOŽÍ, ŽE NENÍ, KAM NAPSAT, KDE REKLAMOVAT ZÁSILKU NEBO DOHLEDAT ODESÍLATELE. Pokud někdo znáte adresu distributora – odesílající firmy, budu vděčná za zaslaní.

 5. Ľudia sú proste nepoučiteľní. Logo podvodníkov je: „zlacnené z 69 na 37 €“. Ďalší poznávací znak podvodníkov: žiadna spätná adresa.

 6. Vložky Magneto 500 Plus jsou příšerná sprosťárna! Už jsem zaplatila, ale nemohu se nikam dovolat, a žádný slevový klub neexistuje. Musí nás přece být víc, a měli bychom společně podat žalobu!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno