Do diskusních fór našeho webu denně přispívají další a další lidé, kteří naletěli podvodným internetovým reklamám. Máme snad kolem sebe tolik hlupáků? Jistě, že ne! Je přece přirozené, že důvěřujeme druhému člověku! Moderní lidská společnost by nemohla fungovat, kdybychom předpokládali, že převažují podvodníci! Psychopati a sociopati naštěstí tvoří malou menšinu, a svojí novou nabídkou White Express System 2 potvrzují svoji ubohost.

Opravdu utratíte tisícovku za rozemletou křídu?

„Nová formule vybělila zuby prakticky každému, kdo vyzkoušel čistící prášek White Express System 2,“ hlásá nová internetová reklama. Zázračná moučka údajně funguje mnohem lépe než běžné stomatologické prostředky, protože „obsahuje o 300 % více aktivních látek“. Především uhličitan vápenatý očistí vaše zuby „až o 5 odstínů šedi“, což potvrzuje „estetický stomatolog Adam Pešan“, stejně jako rozesmátí zákazníci. Tak, a teď ověřme tvrdá fakta.

Encyklopedie a zahradnické receptáře říkají, že se uhličitan vápenatý používá jako hnojivo. Má také další názvy, například křída. A jsme doma! Opravdu chcete utratit tisícikorunu za rozemletou křídu, kterou jsme psávali jako školáci po tabuli? Kde máme záruku, že bělící prášek White Express System neobsahuje žíravinu, která rozežere zubní sklovinu? Ani taková tragédie není vyloučená – vizte případy, kdy lidé pijí chemikálii na čištění bazénů.

White Express System 2 je sprostým výsměchem

Bohužel obchodní podmínky inzerovaného prášku neobsahují název žádné konkrétní firmy, která by nesla odpovědnost za případné problémy. Nepodepsaný dokument je formulovaný podivnou hatmatilkou, například: Prodejce nenese odpovědnost za kvalitu, bezpečnost nebo zákonnost Slevových Produktů, zakoupených při použití Kupónů, ani za spolehlivost a přesnost informací obsažených v Reklamě, za možnost nebo právo Inzerentů k prodeji Slevových Produktů, ani za platební schopnost Uživatelů, podávajících Objednávky.“

Jinými slovy: Reklama může být úplně vymyšlená, zákazník nemá garantováno vůbec nic a odpovědnost nenese nikdo. Skvělá nabídka od šmejdů, nebo mentálně postižených jedinců! Ostatně moučka jménem White Express System nápadně připomíná řadu podobných podvodů: pilulky proti revmatu Flexa Plus, dlahu na křivý palec Valgomed, mast na křečové žíly Vein Stopper, učebnici cizích jazyků Easy Phrases, olej pro automobily ProEngine Ultra a další. Otevřete si předchozí odkazy a čtetě recenze skutečných lidí v diskusních fórech!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno