Startuje projekt pro společensky významné komunity, které stojí za to zachránit.

Honza má obavy. Je trenérem malých i velkých horolezců v jednom rodinném horolezeckém klubu ve městě. Jak se jeho milovaný klub v této rozkolísané a nejisté době dokáže udržet v kondici? Zavřít a nelézt? To je pro Honzu nepřípustná a také velmi bolestná představa. Má ale příležitost. Příležitost zachránit, co miluje.

Na trh totiž přilétá Kolibřík energie, první komunitní dodavatel energií, jehož jedinečným obchodním posláním je podpora rozvoje české populace. Kolibřík má pro komunity, které se stejně jako Honzův horolezecký klub ocitly kvůli covidu v úzkých, velmi precizně propracovaný projekt. Ten společensky významným skupinám lidí umožňuje odběrem od dodavatele elektřiny a zemního plynu získat dlouhodobý a zajímavý profit. Kolibřík tak pomůže Honzovi a jeho horolezeckému klubu nejenom přežít, ale také se na dlouhou dobu zabezpečit.

Pro komunitu až statisíce

„Kvůli této nelehké době a s ní spojených omezeních se mohou některé komunity ocitnout v úzkých. Kolibřík nabízí netradiční příležitost, jak získat pro významné komunity lidí až statisíce,“ informuje projektová manažerka Kolibříka Lucie Matulová.

Každý člen organizace, který se s Kolibříkem energie spojí, vytvoří obratem z každé protočené kilowatthodiny skupině peníze nebo určitý benefit. Díky zapojení člen komunity ušetří i na výdajích ve své vlastní domácnosti. „Jde o dokonale promyšlený koloběh,“ vysvětluje Lucie Matulová a uvádí příklad, jak celý systém funguje:

„Alena je členem horolezeckého klubu. Ve své domácnosti spotřebuje ročně 20 MWh za elektřinu a zemní plyn. Díky zapojení do Kolibříka ušetří až 10 tisíc korun ročně a svoji komunitu podpoří minimálně 500 korunami ročně. Platí méně a více investuje do rozvoje komunity, která podporuje Alenin životní sen, kterým je zdolat největší ledovou stěnu Evropy.”

Kolibřík energie totiž velmi intenzivně vnímá, jak je pro jedince důležité někam patřit, protože sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o společenství nadšených sportovců, charitativní organizaci nebo skupinu, která podporuje výzkum léčby vážných nemocí. „Jsme srdcaři stejně jako každý jedinečný člen komunity. Díky získaným penězům a posílení vztahu mezi skupinou a členy dochází k rozvoji činnosti nebo poslání, kterým se konkrétní komunita věnuje,“ přibližuje projektová manažerka.

Méně plaťte, více investujte

Kolibřík energie tvoří tým mladých progresivních lidí, kteří vnímají svoji společenskou odpovědnost vůči okolnímu prostředí. Jeho posláním je navíc inspirovat současnou generaci a rozvíjet kvalitní dodavatelskou činnost právě ve spojení s komunitami. Uzavírání smluv Kolibřík zvládá stoprocentně online a nikoho neobtěžuje svými podomními prodejci.

Svého klienta nechá Kolibřík v pohodlí domova a v klidu propočítat své výdaje. Nebojí se. Ví totiž, že je nejlepší. „Přidejte se k nám a méně plaťte, více investujte. Zapojte svoji komunitu do skvělého projektu. Protože srdce kolibříka dokáže tepat až devadesátkrát za jednu jedinou vteřinu,“ uzavírá projektová manažerka Kolibříka energie Lucie Matulová.

#zachraňcomiluješ

Zachraň, co miluješ! To vzkazuje společensky významným komunitám Kolibřík energie, který přiletěl na trh, aby tyto důležité skupiny lidí podržel. Přidat se ke Kolibříkovi je ta nejlepší cesta k podpoření rychlého ekonomického uzdravení. Navíc tím každý člen komunity posílí svůj postoj ve skupině a v neposlední řadě ušetří peníze své vlastní domácnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno