Domů Kontakt

Kontakt

Redakce

Redakční články zveřejňujeme podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, přesto ale všechny informace ověřujte z více zdrojů. Provozovatel webu nenese odpovědnost za žádná rizika, která vyplývají pro návštěvníky!

Poznámky nebo náměty k redakčnímu obsahu, prosím, pište do diskusních fór pod články. Kvalitní komentáře zveřejníme a nejpoptávanějším tématům věnujeme budoucí analýzy. Redakce původně individuálně odpovídala každému tazateli, což ale bohužel není nadále možné, vzhledem k velkému počtu takových požadavků. Se čtenáři komunikujeme také prostřednictvím sociální sítě Facebook.com.

Ostatní komunikační kanály jsou určeny především našim spolupracovníkům, informačním zdrojům (státním a evropským institucím, významným organizacím a společnostem) a inzerentům. Díky za pochopení.

Napište nám

Chcete nám zanechat zpětnou vazbu, něco jste nenašli, zajímá vás něco? Neváhejte nám napsat.

Šéfredaktor

Novinář (ekonomika, právo). Podnikatel (média, marketing). Sociolog (vzděláním).

Provozovatel

Občanům s.r.o.
IČ 06380964
Vídeňská 995/63
Štýřice, 639 00, Brno

    Společnost Občanům s.r.o. , IČO: 06380964, se sídlem Vídeňská 995/63, 639 00 Brno bude zpracovávat Vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené ve všeobecných informacích o zpracování osobních údajů. Všeobecné informace o zpracování Vašich osobních údajů jsou k dispozici na „Informace o zpracování osobních údajů“.