Kryptoměny už dávno nejsou okrajovou záležitostí pro technologicky zdatné jedince. O investice do nich se zajímá stále více lidí a právě široké veřejnosti vychází vstříc sázková kancelář Tipsport se svým novým produktem Tipsport Krypto. Prostřednictvím svého účtu u největší české sázkové kanceláře můžete od tohoto roku investovat do hned do šesti různých kryptoměn včetně nejrozšířenějšího Bitcoinu. A do budoucna se má počet nabízených digitálních měn rozšířit dokonce na dvě stovky.

Tipsport Krypto – jak to funguje?

Novou službu od Tipsportu příliš neocení ostřílení obchodníci s kryptoměnami. Bitcoin a další kryptomince totiž můžete nakupovat a prodávat jen prostřednictvím této platformy. Nemůžete si je převést do své digitální peněženky ani je nemůžete posílat jiným uživatelům. Má to své výhody a nevýhody.

Získejte od Tipsportu 500 Kč jen za registraci

Bonus až 25 000 Kč ke vkladu

Bonus v Tipsport online casinu

Tipsport Vegas nabízí špičkové hrací automaty i rulety. Každý nově registrovaný hráč navíc může hrát o vstupní bonus až 25 tisíc korun.

KLIKNI ZDE a začni hrát u Tipsportu

Tipsport Krypto je vhodné především pro ty, kteří si chtějí investování do kryptoměn vyzkoušet a neřešit u toho složité registrace na kryptoměnových směnárnách a peněženek. Prostředky pro obchodování i samotné kryptomince jsou uložené ve speciální peněžence Pluso. U té si sice musíte vytvořit novou registraci, pokud už ale máte účet u Tipsportu, nemusíte zadávat žádné nové údaje a především nemusíte znova ověřovat svou totožnost. Všechny náležitosti pro obchodování s kryptem jste už totiž vyřešili samotnou registrací u sázkové kanceláře.

U samotného obchodování pak Tipsport spolupracuje s osvědčenou českou burzou Coinmate, u které jsou také kryptomince uživatelů „fyzicky“ uložené. Díky tomu si také začínající investoři nemusejí dělat hlavu s tím, jakou burzu, směnárnu či peněženku si vybrat, aby byly jeho prostředky v bezpečí. Tipsport už to udělal za ně.

Nevýhody tohoto způsobu obchodování je to, co už jsme zmínili v úvodu. Se svým portfoliem nemůžete mimo Tipsport nijak manipulovat. Nemůžete své kryptomince poslat jinému uživateli a jiný uživatel je nemůže poslat vám. Nemůžete je prodat na libovolné burze, jen prostřednictvím platformy Tipsport Krypto za jí stanovenou cenu. Na druhou stranu je to ale cena poměrně férová. Burza Coinmate má standardní tržní kurzy a na Tipsportu nakoupíte a prodáte za stejné ceny jako na Coinmate v rámci tzv. rychlého nákupu, resp. prodeje.

Podporované kryptoměny ve službě Tipsport Krypto

  • Bitcoin (BTC)
  • Ethereum (ETH)
  • Solana (SOL)
  • Ripple (XRP)
  • Cardano (ADA)
  • Litecoin (LTC)

Kryptoměny nevsadíte a automaty si s nimi nezahrajete

Uživatelé nemohou kryptoměny používat k sázení nebo hraní online casinu Tipsport Vegas, digitální mince leží odděleně od sázkařského účtu ve zmiňované penežence Pluso. Zatímco v zahraničí se kryptoměnovými sázkovými kancelářemi nebo online casiny setkat můžeme, současná česká legislativa použití kryptoměn v hazardu nedovoluje. Je ale samozřejmě možné převádět koruny z herního konta na Tipsportu na peněžnku Pluso a naopak.

Bonus až 25 000 Kč ke vkladu

Bonus v Tipsport online casinu

Tipsport Vegas nabízí špičkové hrací automaty i rulety. Každý nově registrovaný hráč navíc může hrát o vstupní bonus až 25 tisíc korun.

KLIKNI ZDE a začni hrát u Tipsportu

Hrajte zodpovědně! a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno