Takhle vypadá evropská jednota v rozmanitosti! Kaufland má svoje supermarkety rozprostřené mezi Severním, Jaderským, Černým a Baltským mořem. Ale respektuje národní specifika, a proto se jeho nabídka v jednotlivých zemích liší. Podívejme se, co obsahuje český, polský a německý leták Kaufland na příští týden.

Německý leták Kaufland na příští týden

Středoevropské klima svědčí jablkům a hruškám, ale pomerančům nebo citrónům vyhovuje teplejší podnebí. Josef Schwarz proto v minulém století založil společnost, která do Německa dovážela exotické ovoce. Postupně přidával další potraviny, až vznikly supermarkety Lidl a Kaufland. Oba patří do skupiny Schwarz Gruppe, ale každý podniká samostatně.

Německý leták Kaufland na příští týden, akční slevy: 1 kilogram jahod za 1,29 €, 250 gramů másla za 1,39 €, 450 gramů rybích prstů za 2,22 €. Euro podle České národní banky momentálně stojí 25,355 Kč. Sortiment a ceny jsou víceméně stejné pro všechna příhraniční města jako Hauzenberg, Cham či Marienberg.

Český leták Kaufland na příští týden

Evropu rozdělili nejdříve nacisté a potom komunisté. Ale jakmile diktátoři zeslábli, padla Berlínská zeď a na Šumavě byly přestřiženy ostnaté dráty. Všichni Češi a Němci opět mohli svobodně cestovat, podnikat a nakupovat. Německá „nákupní země“ otevřela svoji první zahraniční pobočku v Ostravě a následně expandovala do dalších tuzemských měst.

Český leták Kaufland na příští týden, neboli akce a slevy: 250 gramů másla za 47,90 Kč, 3 kilogramy pomerančů za 54,90 Kč, 1 kilogram vepřového boku za 94,90 Kč. Stejná nabídka platí pro Prahu, Brno, Ostravu, Plzeň i další tuzemská města.

Polský leták Kaufland na příští týden

Německý supermarket používá různé reklamní slogany. „Objevte naši nabídku a nakupujte za nízké ceny,” nabádá zákazníky na domácí půdě a také v České republice. „Moje první volba,” dodává v tuzemsku. „Jdu tam, kde všechno mám,” hlásá v Polsku. Mnozí Češi jezdí nakupovat právě ke svým severním sousedům, protože tam očekávají levnější ceny.

Polský leták Kaufland na příští týden, čili slevy na vybrané potraviny: 1 kilogram rajčat za 5,99 zł, 1 kilogram vepřového ramene za 9,99 zł, 500 gramů goudy za 10,99 zł. Dle ČNB 1 zlotý znamená totéž co 5,901 Kč. Akce platí třeba pro města Cieszyn (Těšín), Jastrzębie-Zdrój nebo Racibórz (Ratiboř).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno