Kontroverzní reality show Love Island 2023 míří do finále

0
Kontroverzní reality show Love Island 2023 míří do finále

Skupina mladých lidí se před celým národem snaží najít tu pravou lásku a ideálně ještě získat milionovou výhru! Kdo se do soutěže Love Island 2023 může přihlásit, jaká jsou její pravidla a jak je možné ji vyhrát?

Love Island 2023 cz: pravidla, hlasování, aplikace

Tento rok běží už třetí série celosvětově oblíbené reality show Love Island, ve které jde o lásku i peníze. Skupina lidí je separovaná v luxusní vile na Kanárských ostrovech, kde se snaží najít k sobě protějšek do páru, získat sympatie diváků i ostatních soutěžících a vydržet co nejdéle. Na konci soutěže na vítězný pár čeká volba mezi 70 000 Euro a láskou.

300 free spinů a bonus ke vkladu

Bonus v Betano online casinu

Dokonči online registraci v online casinu Betano a užij si odměnu 350 free spinů a unikátní vkladový bonus až 600 Kč.

Registrace s bonusy zdarma – klikni

Pro dramatické okamžiky a recoupling, tedy nové párování, je určen prostor u ohniště, kde se všichni schází na popud moderátorky. Tou je i tentokrát oblíbená Zorka Hejdová. Jednotliví soutěžící mohou vypadnout buď tak, že k sobě nebudou mít nikoho do páru, nebo v páru budou, ale diváci či ostatní soutěžící je označí za nejslabší pár, který má nejmenší šanci na lásku. Diváci mohou hlasovat prostřednictvím Love Island aplikace.

Jakmile soutěžící vypadne, má 30 minut na to, aby se rozloučil, sbalil svůj kufr a opustil vilu.

Love Island: účastníci 2023

Na začátku Love Island je 10 soutěžících, ke kterým postupně přibývají tzv. bombshells, což jsou noví účastníci reality show, kteří mají možnost zamíchat vztahy a někomu přebrat partnera. Všem je něco zhruba mezi 20 a 30 lety a těžko byste mezi nimi hledali někoho, kdo by neměl ideální postavu, svaly, nebo perfektní make-up. Chcete se dozvědět detailní informace o jednotlivých soutěžících? Podívejte se do tohoto článku: https://www.webzive.cz/rubriky/televize/love-island-da-se-v-bizarni-reality-show-najit-laska_1356.html.

Finále Love Island 2023: vítězové

Zvítězit v Love Island může vždy jen jeden pár, jehož láska je nejupřímnější. Kdo vyhraje tuto řadu zjistíme už velmi brzy. Vyberou si peníze nebo lásku?

Love Island 2023 všechny díly – Voyo, Nova, prehraj to

Nové díly Love Island jako první vždy vidí diváci streamovací služby Voyo. Pokud Voyo ještě nemáte, můžete jej jako noví zákazníci získat na 7 dní zcela zdarma a shlédnout všechny díly Love Island. Následně je možné se na reality show podívat i na Nově a různých neoficiálních stránkách, kde ale není zaručena kvalita, bezpečnost a ani plynulost přehrávání. Jestli vás zajímá, co se v jednotlivých dílech této série dělo, podívejte se sem.

Hodnocení Love Island na ČSFD

Ačkoliv je Love Island velmi sledovaným pořadem, podle katastrofálního hodnocení na ČSFD byste to rozhodně nečekali! Najdete tam jen první řadu se 17 %. Nenechte se však odradit! Love Island je jako téměř každá reality show opravdu návykový a určitě si tam najdete své favority.

Love Island 2023 – Natálie

Tuhle řadu se stalo něco zatím nevídaného, když se do vily vrátila jedna ze soutěžících předchozí série. Modelka Natálie Kočendová byla rozhodně jednou z nejkrásnějších a nejoblíbenějších soutěžících a zamotala hlavu nejednomu muži. Právě to byl její úkol i ve třetí řadě Love Island – vyzkoušet pevnost a stabilitu jednotlivých vztahů. I když z ní kluci nemohli spustit oči, nakonec odolali a zůstali věrní svým partnerkám.

Facebook Love Island

Na Facebooku najdete hned několik soukromých skupin s tisíci členy, kde můžete sdílet své poznatky nebo vidět nejnovější zprávy a videa z vily i mimo ni. Podívejte se třeba na tyto skupiny:

  • LOVE ISLAND 2023 🤍 | diskuze | 3. série | Největší fanklub diváků
  • Love Island 2023: diváci – TVFans.cz | Prague
  • Love Island CZ/SK 2023 (3. řada) | diskuze a zajímavosti
  • Love Island CZ/SK 2023
  • Love Island Česko & Slovensko 2023

Love Island Betano: betanogame

Jedním ze sponzorů reality show je i sázková kancelář Betano, v jejichž bílo-oranžových barvách se soutěžící několikrát objevili během her. Díky zábavě a občerstvení od Betana je tedy sázka na lásku o něco příjemnější.

300 free spinů a bonus ke vkladu

Bonus v Betano online casinu

Dokonči online registraci v online casinu Betano a užij si odměnu 350 free spinů a unikátní vkladový bonus až 600 Kč.

Registrace s bonusy zdarma – klikni

Žádné příspěvky k zobrazení

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno