Německý supermarket vám radí, abyste nakupovali hezky česky. Ovšem samotný patriotismus nás neuživí, potřebujeme zdravé a dostupné potraviny. Penny Market proto každý čtvrtek vydává nový produktový katalog –⁠ čtvrtečník, ve kterém představuje svoji nabídku na příští týden. V akci bývá máslo, mléko, vejce či pivo. Prolistujme Penny leták od čtvrtka 13. 6. 2024 ve formátu PDF!

Mléko, máslo, vejce a pivo Plzeň v akci

Penny Market spadá do německé skupiny REWE, která patří mezi největší evropské obchodní řetězce. Působí v Německu, Itálii, Maďarsku a dalších státech. Chápe národní emoce, a tak v tuzemsku vyzývá: „Nakupujte hezky česky.“ Ovšem každý člověk potřebuje cukry, tuky, bílkoviny, vitamíny, minerály a vodu. Penny proto ve všech zemích nabízí podobný sortiment: vejce, mléko, máslo, pivo v akci apod.

Penny leták od čtvrtka neboli čtvrtečník

Máme rádi pestrý a zdravý jídelníček, ale hledáme také nízké ceny, abychom ušetřili. Penny chápe naše požadavky a každý čtvrtek vydává slevový leták, ve kterém rekapituluje svoji novou nabídku. Čtvrtečník publikuje v tištěné a elektronické formě, aby se informace dostaly ke konzervativnějším i progresivnějším spotřebitelům. Penny leták platí od čtvrtka do středy, aktuálně od 13. června do 19. června 2024.

Otevírací doba – Praha, Brno, Ostrava atd.

Penny Market provozuje internetový obchod, ale potraviny rozváží pouze v Plzni. Všechny tuzemské regiony pokrývá svými tradičními supermarkety, které se shodují sortimentem a otevírací dobou. Penny leták od čtvrtka platí pro Prahu, Brno, Ostravu, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Ústí nad Labem, Zlín, Kladno, Jihlavu či Karlovy Vary. Otevřeno je od pondělí do neděle, od 7:00 do 20:00 hodin.

Akční leták Penny na příští týden v PDF

Brožurka obsahuje výběrový sortiment, jeho základní popis a ceny. V akci bývá maso (kachna, husa), slunečnicový olej, medovník, mascarpone, zmrzlina, víno či toaletní papír. Penny inzeruje také značkové produkty jako Rama, Hera, Kofola, Jihlavanka, Radegast, Gambrinus, Svijany nebo Birell. V akcích seženete rovněž plyšáky či nádobí. Penny zodpovídá zákaznické dotazy denně od 8:00 do 20:00 na telefonním čísle 800 202 220.

Potraviny nakoupíte také ve větších internetových obchodech, které běží pod značkami Albert, Billa, Košík, Rohlík a Tesco. Většinou jde o konkurenty. Částečnou výjimku představuje Billa, která patří do skupiny REWE stejně jako Penny Market. Nicméně všechny uvedené supermarkety fungují odděleně, liší se sortimentem i cenami.

Penny Market: Akční leták od čtvrtka stáhnete ve formátu PDF pod tímto odkazem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno