Chcete se pobavit při stírání losu a třeba i získat nějakou tu výhru? Stírací losy představují poměrně oblíbený druh zábavy, který při souhře štěstí a náhody může vynést i zajímavou výhru. Určitě i vás už někdy napadla otázka, které losy vyhrávají nejvíce.

Stírací losy, které vyhrávají nejčastěji

Stírací losy neboli tzv. okamžité loterie, jsou stále jedním z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších typů loterijních her nejen tady u nás v České republice, ale ve světě celkově. Výherní losy dnes zakoupíte nejen na každé trafice, ale také třeba na poště. Pořídit je lze už za pár korun a přitom se s nimi dá skvěle pobavit. A když se štěstěna nakloní vaším směrem, můžete samozřejmě i něco vyhrát.

Asi každého už někdy napadla otázka, se kterým stíracím losem zaručeně vyhraje. Bohužel nelze s jistotou ukázat prstem na ten či onen los a prohlásit, že právě s ním máte jistou výhru. Takhle to totiž nefunguje – stírání losů je vždy o náhodě a o štěstí. Existují ale losy, u kterých je pravděpodobnost na výhru vyšší. A právě na ně se zaměříme v tomto článku.

Podle čeho vybírat výherní losy?

Většina lidí se při výběru výherního losu soustředí především na výši výhry, kterou lze případně vyhrát. Jsou ale i další kritéria, na které lze při výběru brát zřetel:

  • Cena losu
  • Minimální výhra
  • Procentuální šance na výhru

I s losy, jenž lze pořídit za pár korun, se dají při souhře štěstí a náhody vyhrát zajímavé částky. Rozhodně tak nelze říci, že se pobavíte jen s dražšími losy. Pokud patříte k lidem, kteří se při výběru řídí zejména procentuální šancí na výhru, pak se dále v článku dozvíte, jaké losy mají vyšší šanci na zisk odměny.

Nejvíce výherní losy – které to jsou?

Každý los má určitou šanci na výhru. Ta se udává v procentech a tuto informaci najdete na zadní straně losu – případně ji naleznete v informacích na webu u online losů. Některé losy mají tuto procentuální šanci o něco vyšší a lze tak o nich mluvit jako o losech, které vyhrávají nejčastěji. I tak je ale nutné zopakovat, že ani s těmito losy nemáte 100%  jistotu, že se na vás po setření políček usměje výhra.

Stírací losy už dávno nenabízí jen společnost Sazka, ačkoli je pravda, že právě s ní si tento typ loterijní hry spojujeme asi nejčastěji. Mluvíme-li právě o losech od Sazky, které nejčastěji vyhrávají, pak musíme zmínit například los Zlatá cihla s pravděpodobností výhry 1 ku 2,89 nebo třeba los nesoucí název Maxi Černá perla, která má procentuální příležitost výhry 1 ku 2,73.

Online stírací losy nebo papírové losy?

Dříve existovala jen jediná možnost: osobně zajít třeba do trafiky a koupit si klasický papírový los. Doba ale pokročila a dnes už můžeme stírat také online losy. Ty se dostávají do povědomí stále většího počtu lidí. Jejich výhodou je, že pro jejich pořízení nikam fyzicky nemusíte – los koupíte třeba ze svého mobilního telefonu a poté jednoduše setřete.

S online stíracími losy přišla například Fortuna, kterou mnozí hráči znají zejména jako online casino a sázkovou kancelář. I zde si tak můžete pořídit los online, přičemž také v této nabídce natrefíte na losy, které vyhrávají častěji nežli jiné. U Fortuny stojí za zmínku například Milionová FORTUNA:LIGA s hlavní výhrou 1 000 000 Kč, los Zlaté dukáty s hlavní výhrou až 500 000 Kč nebo Zlatá koruna, ve které se hraje až o 10 000 000 Kč.

Stírej online losy od Fortuny

Stírej online losy od Fortuny

Založ si účet u Fortuny a užij si zábavu s online stíracími losy s bonusem. Stírej kdekoli a kdykoli a zapoj se do soutěží o zajímavé ceny.

STÍREJ zábavné losy s bonusem

Stírací losy za 10 Kč / stírací losy za 20 Kč

Losy za pár korun pořídíte zejména online – zde se částky pohybují třeba od 5 Kč či 10 Kč za jeden stírací los. Nejlevnější online stírací los stojí 5 Kč – na takovou částku u papírové klasiky nenatrefíte. Papírové losy se pak dají pořídit od 20 Kč výše. I s losy, které lze koupit za pár korun, můžete hrát o zajímavé výhry.

Záleží jen na vás, jestli dáte přednost klasice v podobě papírového losu, nebo upřednostníte pohodlí a koupíte si los online, které mimo jiné nabízí také Tipsport Vegas.

Stírej online losy Korunka

Stírej online losy od Korunky

Založ si účet a užij si zábavu s online stíracími losy s bonusem. Stírej kdekoli a kdykoli a zapoj se do soutěží o zajímavé ceny.

STÍREJ zábavné losy s bonusem

1️⃣ Které losy jsou nejlepší?

Je několik kritérií, na základě kterých můžete stírací los vybírat. Zatímco pro někoho je rozhodující pořizovací cena losu, pro jiného je klíčová případná hlavní výhra. Pro každého může „nejlepší los“ znamenat něco jiného.

2️⃣ Kdo si může koupit los?

Loterie se může účastnit pouze fyzická osoba starší 18 let. Stírací losy si tak koupí pouze plnoletí.

3️⃣ Kde vybrat výhru ze stíracího losu?

Usmálo se na vás štěstí a stírací los skrýval výhru? Vybrat si ji můžete v místě, kde jste los zakoupili, nebo kde se dané losy prodávají. V případě vyšších výher už nelze požadovat vyplacení na pobočce, ale je třeba kontaktovat společnost, která los prodává. U online losů je to s vyplácením výher daleko jednodušší – výhra je vám okamžitě připsána na herní konto.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno