Mistrovství světa v ragby už je v plném proudu. Fanoušci tohoto drsného míčového sportu se zatajeným dechem sledují každé klání a nemohou se dočkat, až se ukáže, kdo z toho vyjde jako šampion. Patříte mezi ně i vy? A co se na mistrovství podívat na vlastní oči? V tomto článku vám přinášíme informace o cenách vstupenek a zájezdů do Francie na MS v ragby 2023.

Rugby World Cup ve Francii (místo konání a doba trvání)

Mistrovství světa v ragby se letos koná pouze v rámci jedné země, a to ve Francii. Zápasy se odehrají na devíti různých stadionech napříč zemí. Ten největší stadion Stade de France najdete v Paříži. Vejde se na něj více než 80 tisíc diváků. Další stadiony, jež poskytnou své prostory šampionským zápasům, se nachází v Bordeaux, Marseille, Nice, Lille, Nantes, Lyonu, Toulouse a Saint-Étienne.

Šampionát byl zahájen v pátek 8. září a potrvá až do konce následujícího měsíce, přesně do 28. října.

Klikněte ZDE a sledujte MS rugby 2023 živě

MS v ragby 2023: cena vstupenek (lístky na rugby, rugby tickets)

Lístky na mistrovství světa v ragby je stále možné zakoupit. Ceny jsou různé, pohybují se obvykle v řádech tisíců. V případě čtvrtfinále a semifinále se jedná o ceny vyšší, a to kolem 20 tisíc, a lístky za finálové utkání začínají na 37 tisících. Cena pochopitelně odvisí také od místa konání, ty nejdražší a zároveň nejsledovanější zápasy se odehrají na stadionu Stade de France v Paříži.

Více informací najdete na fotbaltour.cz, kde můžete provést nezávaznou rezervaci, nebo na sporttickettravel.cz, kde můžete vstupenky přímo zakoupit.

MS v ragby 2023: zájezdy

Pořídit si můžete rovnou celý zájezd, a to buď letecký nebo autobusový. Tím pádem vám odpadne mnoho starostí a vy si tento jedinečný sportovní zážitek budete moct vychutnat naplno. V ceně zájezdu je vstupenka na vybraný zápas, letenka do dané destinace, ubytování i snídaně. Konkrétní nabídky zájezdů pak můžete najít na czechsporttravel.cz, fotbaltour.cz nebo slantour.cz.

Podívejte se, kde a jak vznikl bojový tanec Haka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno