Holandští obchodníci tvrdí, že prodávají kvalitní potraviny, aby podpořili váš zdravý životní styl. Zároveň lákají na slevy, které dosahují až 60 %! Přesvědčte se na vlastní oči, jak vypadá jejich akční leták Hypermarket Albert. Na příští týden připravili novou nabídku pro širokou veřejnost a benefity pro věrné zákazníky.

Pobočky a jejich otevírací doba

V Severním Holandsku stával rodinný obchůdek, který prodával jídlo nejbližším sousedům. Ovšem jak přicházely nové generace, přibývaly jeho pobočky. Albert Heijn (1865 – 1945) předal podnik svým synům, aby byznys později přešel na jeho vnuky. Lokální koloniál se mezitím rozrostl do mezinárodního obchodního řetězce, nicméně potomci zůstali vděční svému dědečkovi a jeho jménu.

V Albertu dneska nakupují Nizozemci, Belgičané nebo Češi. V tuzemsku stojí více nežli 330 stejnojmenných supermarketů a hypermarketů. Fungují od pondělí do neděle, ale nemají jednotnou provozní dobu. Většinou otevírají v 7:00 a zavírají od 20:00 do 22:00 hodin. Provozovatel rozlišuje svoje prodejny na supermarkety, kompaktní hypermarkety a velké hypermarkety.

TypPlochaSortimentPříklad
SupermarketMenšíMenšíPraha – Florenc
Kompaktní hypermarketMenšíVětšíVivo Hostivař
HypermarketVětšíVětšíPraha – Chodov
Provozovatel neprozrazuje, jakou maximální nebo minimální prodejní plochu mají jeho supermarkety a hypermarkety, ani jak početné jsou jednotlivé typy jeho obchodů.

Akční leták Hypermarket Albert na příští týden v PDF

Barevné obrázky šťavnatého ovoce, výživných uzenin a křupavého pečiva rozehrávají naši chuťovou fantazii. Ale nyní se soustřeďme na ceny, které jsou v letáku podbarveny žlutě, nebo modře. První varianta platí pro kohokoli, druhá alternativa znamená slevu pro věrné zákazníky.

Jestli chcete platit modré ceny, zaregistrujte se do mobilní aplikace Můj Albert – funguje v operačních systémech Android a iOS. V apce najdete elektronickou věrnostní kartu, kterou se můžete identifikovat na pokladně. V takovém případě ovšem dovolujete prodejci, aby zaznamenával a využíval informace o vašich nákupech.

Akční leták Hypermarket Albert na příští týden stáhnete ve formátu PDF zdarma pod tímto odkazem.

Aktuální nabídka od středy 19. 6. do úterý 25. 6. 2024

V hypermarketu seženete zdravé potraviny, které svědčí lidskému organismu: brambory, brokolici, kapustu, meloun, avokádo, zázvor, vejce, chleba nebo tvaroh. Zákazníkům chutnají rovněž kuřecí křídla, vepřová panenka, houskový knedlík, listové těsto, mascarpone či tortilla.

Oblíbené jsou i sladkosti: Raffaello, medovník, krtkův dort, Studentská pečeť, Marlenka, Fidorka nebo Toffifee. Čechům šmakuje rovněž Red Bull a alkohol: vodka, Malibu, portské víno, Aperol, Campari, Jack Daniels, Captain Morgan či Jägermeister.

Nizozemský obchod se stal samozřejmou součástí našich měst. Ale paralelně expanduje také ve virtuálním prostoru, kde provozuje e-shop. V Brně, Olomouci, Přerově, Prostějově, Ostravě, Frýdku-Místku, Havířově, Zlíně, Otrokovicích a nejbližším okolí rozváží potraviny až do domácností.

Albert ovšem není jediným obchodním řetězcem v České republice. Také Billa, Globus, Kaufland, Košík, Lidl, Penny a Tesco prodávají nejrůznější potraviny, rozvíjejí svoje e-shopy a v některých lokalitách rozvážejí nákupy až do rodinných domů či bytů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno