Zatímco dříve jste si pro stírací los museli zajít třeba do trafiky, dnes se s nimi můžete pobavit i online. Jak poznat ty, které vyhrávají nejčastěji? U kterých z nich máte nejvyšší šance na zajímavou výhru? A jak se v pestré nabídce stíracích losů vyznat?

Které stírací losy nejvíce vyhrávají 2023?

Stírací losy jsou poměrně oblíbenou zábavou, která vám při souhře štěstí může vynést i nějakou tu výhru. Často je blízkým věnujeme i jako dárek, jindy si jeden či dva kousky koupíme sami pro sebe následně se bavíme při stírání jednotlivých symbolů.

Asi každý z nás by přitom rád natrefil právě na ten los, který skrývá velkou výhru. Nejednoho proto napadla otázka, které stírací losy nejvíce vyhrávají a u kterých je šance na výhru nejvyšší. Dopředu ale nikdy nevíme, jestli s daným stíracím losem vyhrajeme nebo ne.

Dneska už pro stírací los nemusíte nikam chodit. Pořídit jej totiž můžete i online. Je to daleko pohodlnější a díky propracovanosti jednotlivých losů sami sebe neochudíte o ten dobře známý pocit napětí při jejich stírání. Založte si online herní účet a stírejte losy s bonusem. Začněte kliknutím na odkaz níže.

Stírej online losy od Fortuny

Stírej online losy od Fortuny

Založ si účet u Fortuny a užij si zábavu s online stíracími losy s bonusem. Stírej kdekoli a kdykoli a zapoj se do soutěží o zajímavé ceny.

STÍREJ zábavné losy s bonusem

Jak poznat výherní los?

Takový fígl by asi rád znal úplně každý. Stírací losy jsou zábavou založenou na náhodě. Nelze dopředu určit, jestli právě ten či onen kus bude výherní a vynese vám parádní sumu. Na žádném losu není napsáno, jestli vyhrává nebo ne. Jinak by to přece ani nebyla zábava.

Podle čeho vybírat výherní losy?

Nevyznáte se v rozmanité nabídce stíracích losů a jednoduše nevíte, pro který z nich se rozhodnout. Pomoci vám mohou tato kritéria:

  • Šance na výhru
  • Cena za los
  • Maximální / minimální výhra

Výše zmíněná kritéria berte pouze jako doporučení, na co se při výběru zaměřit. Neexistuje žádný trik, díky kterému byste rozpoznali výherní los od nevýherního. Poměr mezi výherními a nevýherními losy se různí a není tajemství, že u některých losů je pravděpodobnost na výhru přeci jen o něco vyšší.

Co je pravděpodobnost výhry losy?

Každý stírací los má určitou šanci na výhru. Nutno dodat, že se pravděpodobnost výhry napříč stíracími losy, ať už těmi papírovými, tak těmi online, liší a šance na výhru je tak jedním z kritérií, které mnoho lidí sleduje. Platí zde, že čím vyšší je pravděpodobnost výhry, tím větší máte šanci, že váš los bude výherní a vy tzv. neodejdete s prázdnou.

Online výherní los, nebo papírový los?

Pokud jste se před pár lety chtěli pobavit při stírání losu, museli jste si osobně zajít třeba do trafiky nebo na poštu a tam si los fyzicky zakoupit. Doba ale pokročila a stále více věcí lze dneska vyřídit online a to klidně z gauče ve vašem obýváku. Stírání losů nevyjímaje.

Dnes máte možnost během několika málo kliknutí pořídit los online. Odpadá tak povinnost někam chodit, což může být pro mnohé z nás pohodlnější. Online losy nabízí mimo jiné i Tipsport.

Stírej online losy Korunka

Stírej online losy od Korunky

Založ si účet a užij si zábavu s online stíracími losy s bonusem. Stírej kdekoli a kdykoli a zapoj se do soutěží o zajímavé ceny.

STÍREJ zábavné losy s bonusem

Jak vyhrát na stíracím losu?

Možná jste si podobnou otázku už někdy položili i vy. Ani zde vám neprozradíme žádný zaručený tip, jak vyhrát s každým losem, který si koupíte. Žádný takový tip totiž není. Vyhrát na stíracím losu můžete jen díky náhodě a štěstí – pouze tato dvojice rozhoduje o tom, jestli vám padne nějaká ta výhra.

Jak tedy vyhrát na stíracím losu? Jedině tak, že zkusíte své štěstí. Stírací los si můžete pořídit jak v klasické papírové podobě, tak i online.

Jak prosvítit los?

Přemýšleli jste už někdy nad touto otázkou? Lze vůbec stírací los nějak prosvítit, aby vám napověděl, zda ukrývá ty správné výherní symboly? Možná vás zklameme, ale nic takového možné není. Barva na stíracích losech musí být dokonale neprůhledná, aby ji nebylo možné prosvítit ani velmi silným světlem.

Stírací losy za 10 Kč, stírací losy za 20 Kč – za kolik se prodávají?

Stírací losy opravdu můžete pořídit už za pár korun. Záleží přitom na faktu, jestli kupujete klasický papírový los někde v trafice či na poště, nebo jestli dáte přednost elektronickému losu. U těch online se ceny za jeden los pohybují už od 5 Kč. U obou verzí platí, že pořídíte i losy výrazně dražší – třeba za 200 Kč nebo dokonce za 500 Kč.

Za 10 Kč pořídíte například online los Neonový svět od Fortuny, o deset korun více (tedy za 20 Kč) pak u Sazky koupíte například los Malý Mates nebo Čtyřlístek.

Online stírací losy
Online los
Pořizovací cena / hlavní výhra
Šance na výhru
Od koho
Neonový svět
10 Kč / 10 000 Kč
50 %
Fortuna
Zlatá banka
20 Kč / 250 000 Kč
50 %
Fortuna
Hvězdné výhry
20 Kč / 100 000 Kč
40 %
Fortuna
Amazons
20 Kč / 100 000 Kč
42 %
Korunka
Geisha
10 Kč / 100 000 Kč
52 %
Korunka
Gold Mine
30 Kč / 300 000 Kč
81 %
Korunka
Matýsek
5 Kč / 20 000 Kč
32 %
Sazka
Mini Rentiér
20 Kč / 1 200 000 Kč
34 %
Sazka
Mini Rentiér
20 Kč / 1 200 000 Kč
34 %
Sazka

Kontrola losu – jak na to?

Stírací losy mají obvykle velmi jednoduchá pravidla, na základě kterých snadno poznáte, jestli jste vyhráli nebo ne. Stíráte-li online losy, pak jste rovnou informováni o tom, jestli jste měli štěstí a vyhráváte, nebo jestli se na vás štěstěna pro tentokrát neusmála. U papírových losů je možné zajít třeba do trafiky a nechat si los zkontrolovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno