Fotbalisté už vybíhají na trávník, hokejisté naskakují na led a nejlepší automobiloví závodníci právě nastartovali svoje stroje. Jako diváci zaplatíte 199 až 990 Kč za měsíc, nebo vůbec nic. Vysvětlíme vám, jak na svém počítači bezplatně spustíte televizní kanál Sport 1. Online vysílání zdarma!

Letošní program se točí kolem závodů Formule 1

Vysílací práva jsou drahá, a proto žádná televizní stanice nepřenáší všechny elitní turnaje a šampionáty. Každý sportovní kanál pečlivě vybírá, do jaké programové nabídky investuje. Například Nová Sport letos vysílá fotbalovou Ligu mistrů a hokejovou NHL.

Milovníky rychlých motorů potěší kanály Sport 1 a Sport 2, které patří do americké mediální skupiny AMC. V českojazyčné mutaci se věnují fotbalu, hokeji a motorismu. Na trávníku sledují Evropskou, tureckou a saúdskoarabskou ligu, nebo kvalifikaci na Euro 2024. Na ledě zaznamenávají hokejovou Ligu mistrů. Hlavním tahákem jsou však vybrané závody Formule 1, jako Velká cena Kataru nebo Spojených států.

Dlouhodobí diváci platí minimálně 199 Kč/měsíc

Každá česká internetová televize prodává širší programové balíčky, do kterých patří různé kanály. Sport 1 a 2 naleznete na Kuki, Magenta TV, Skylinku, Telly nebo Vodafone TV. Plná cena činí 199 až 990 Kč/měsíc – podle toho, jaký balíček zvolíte.

TelevizeBalíčekKč/měsíc
KukiL490
KukiXL990
SkylinkMulti299
SkylinkKombi+399
SkylinkKombi+ HBO499
Magenta TVS199
Magenta TVM199
Magenta TVL299
Magenta TVXL449
TellyStřední250
TellySport300
Vodafone TVSport300
Vodafone TVALLinONE770

Sport 1: online vysílání zdarma (0 Kč za 14 dní)

Možná momentálně nemáte tolik peněz, abyste mohli utrácet za internetové televize. Nebo chcete nejdříve vyzkoušet, jak takové médium funguje, zda obsahuje reklamy a jestli vás bude bavit samotná Formule 1. V takovém případě pro vás máme tip.

Sport 1, online vysílání zdarma! Oblíbený sportovní kanál si bezplatně pustíte ve zkušebních verzích některých internetových televizí. Zaregistrujete se a maximálně 14 dní můžete zadarmo sledovat zápasy a závody. Jestli nechcete utratit ani korunu, před koncem testovacího období musíte zrušit svoje předplatné.

  • Televizní kanály Sport 1 a Sport 2 aktuálně spustíte v internetové televizi Kuki, která omezuje svoji bezplatnou zkušební verzi na 14 dnů. Například pokud se zaregistrujete 10. října 2023, televizi máte zadarmo do 24. října 2023.
  • Takže jestli vás lákají formule, přejděte na Kuki.cz. Vyberte si balíček L. Zaregistrujte se, klikněte na přehrávač a pusťte si Sport 1.
  • Provozovatel slibuje, že vás 3 dny před uplynutím zkušební doby upozorní e-mailem. Pokud zavčas nezrušíte svoje předplatné, stanete se platícím divákem a z vašeho bankovního účtu bude automaticky stržena nebo pravidelně strhávána patřičná cena.
  • Kuki patří české společnosti Nej.cz s.r.o., která spadá pod kyperský holding Kaprain.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno