Další odvážlivci zamířili na opuštěný ostrov, kde přežije pouze jediná osobnost. Běží nová řada populárního televizního pořadu – Survivor Česko & Slovensko 2023. Představíme vám účastníky a odhadneme vítěze. Poradíme, kde zhlédnete všechny díly online a zdarma. Tam zjistíte, kdo vypadl včera nebo ještě dříve.

Pravidla pro dramatickou reality show

Atraktivní muži a ženy odjedou na opuštěný tropický ostrov, kde bojují o přežití. Hledají pitnou vodu a potravu, rozdělávají oheň a staví si přístřešky. Přitom jsou rozděleni na dva kmeny, které průběžně hlasují, kterého svého člena pošlou do soutěžního duelu. Vybraní jedinci spolu potom závodí, zápasí nebo jinak soupeří. Kdo prohraje, vypadává ze hry.

Klikněte zde a sledujte Survivor 2023 zdarma.

Kmeny se zmenšují, posléze se spojují, ale selekce pokračuje. Nakonec zůstane poslední přeživší (anglicky survivor), který dostanete finanční odměnu. Celý příběh zaznamenávají kamery. Režiséři a střihači následně dokončí televizní pořad, kterému říkáme reality show. Obsahuje reálné lidské útrapy, emoce a vztahy.

Survivor Česko & Slovensko 2023

Slavný pořad vznikl už v minulém století. Původní scénář byl sepsán v Anglii, ale první řadu natočili Švédové. Posléze se zrodily další zahraniční verze –⁠ americká, turecká nebo česká. Názvy a hlavní aktéři se mění, ale stěžejní námět zůstává stejný.

RokTelevizeNázevPočet dílůPočet divákůPočet hráčůOdměnaVítězVítězův věkVítězova profese
2006PrimaTrosečník14491 000164 850 000 KčIngrid Golasová34 letProdavačka
2017NovaRobinsonův ostrov32678 000182 500 000 KčMarek Orlík23 letStudent
2018NovaRobinsonův ostrov34775 000192 500 000 KčMartin Sloužil30 letStudent
2022NovaSurvivor Česko & Slovensko32880 000242 500 000 KčVladimír Čapek44 letIT konzultant
2023NovaSurvivor Česko & SlovenskoUvidímeUvidíme202 500 000 KčUvidímeUvidímeUvidíme

Účastníci aneb Hrdinové a Rebelové

Aktuální řada byla připravována od loňska. TV Nova vyzvala zájemce, kteří touží po slávě a penězích, aby vyplnili kontaktní internetový formulář. Poté vybrala účastníky, které odvezla na tropický ostrov v Dominikánské republice. Uprostřed Karibského moře rozdělila účastníky na dva kmeny: Hrdiny a Rebely. Finálním vítězem ovšem nebude žádný tým, nýbrž jedinec, který bude nejlepší bojovník a intrikán.

Hrdinové jsou prý inspirativní

Rebelové údajně boří pravidla

Kdo vypadl včera?

Letošní řada poběží na počítačových obrazovkách od 25. ledna 2023, kdy se startovní díl objeví na internetové platformě Voyo. Tady neuvidíte žádné oficiální reklamy, ale buďto budete časově omezeni, nebo zaplatíte. Voyo má týdenní bezplatnou zkušební verzi, následně stojí 159 Kč/měsíc.

Televizní diváci se dočkají teprve 1. února, kdy úvodní díl poběží na Nově. Ostrovní drama zastihnete vždycky ve středu a ve čtvrtek od 21:35 hodin. Následujícího dne bulvární média podrobně rozeberou, kdo vypadl včera.

Klikněte zde a podívejte se na premiéru Survivora dříve než v TV.

Vítěz dostane 2 500 000 Kč

Karibský ostrov láká herce, sportovce, modely nebo influencery, jejichž fotky a videa jsou populární na sociálních sítích. Použijme dosavadní statistiku, abychom zkusili odhadnout, kdo vyhraje Survivor Česko & Slovensko 2023.

Když zprůměrujeme předchozí šampiony, vyjde obyčejný 33letý muž, který před samotnou soutěží nebyl slavný. Do této skupiny by víceméně zapadal Tomáš Weimann nebo Jiří Hanousek.

Letošní vítěz každopádně vyhraje 2 500 000 Kč.

Survivor zdarma online

Pokud hledáte bezplatné internetové vysílání, máte dvě základní možnosti. Buďto počkejte, až celá série skončí a potom využijte týdenní testovací verzi na Voyo. Nebo půjdete na nelegální streamovací weby, které kradou a zveřejňují cizí obsah, což vám však absolutně nedoporučujeme. Jednak byste jednali nemorálně, a navíc byste tam narazili na počítačové viry.

Zdroj úvodní fotografie: pexels.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno