Nejoblíbenější česká komerční televize expanduje na internet, kde nabízí filmy, seriály a vlastní pořady. Takže jestli máte rádi TV Nova, otestujte její virtuální dceru: Voyo. Zdarma je sedmidenní zkušební verze, následné předplatné činí 159 Kč/měsíc. Program zahrnuje Ordinaci, Ulici a jiné hity. Vysvětlíme vám, jak probíhá registrace, aktivace a přihlášení na TV Voyo, a kdy naskočí cena.

Nova konkuruje Netflixu a Googlu

První česká komerční televize vznikla už v minulém století, které zpětně vypadá jako mediální pravěk. Televizní vysílání bylo tehdy ještě jednosměrné. Pokud vás zajímal nějaký pořad, museli jste počkat na jeho vysílací čas.

Například pohádkový večerníček byl na programu v 19:00, hlavní zprávy navazovaly v 19:30 a nejlepší filmy v 20:00. Kdo mezitím potřeboval na toaletu, měl smůlu –⁠ vysílání nešlo přetočit zpět…

Internet funguje interaktivně. Uživatel není pasivním konzumentem, ale sám rozhoduje, co nyní zhlédne, přečte, vyslechne nebo publikuje. Sociální sítě fungují bezplatně, zatímco jiné platformy vybírají od svých diváků předplatné.

Američané provozují nejpopulárnější internetové televize, a tomu odpovídají jejich vyšší ceny. HBO a Netflix požadují 199 Kč/měsíc. Google chce za YouTube Premium 179 Kč/měsíc. Levnější je první a nejoblíbenější česká komerční televize TV Nova, která patří rodině zesnulého Petra Kellnera. Internetové Voyo otevírá za 159 Kč/měsíc, nebo dočasně „zdarma“. Virtuální Česká televize zůstává bezplatná neomezeně.

Program zahrnuje filmy a seriály

TV Voyo obsahuje „více než 2 000 filmů”, všechny v češtině. Jde o tituly jako Karel, Zátopek nebo Král Šumavy: Fantom temného kraje. Oblíbené jsou seriály a série – Iveta, Jitřní záře, Ordinace v růžové zahradě, Případ Roubal, Případy mimořádné Marty či Ulice.

V internetové televizi běží také novácké stanice: Action, Cinema, Fun, Gold, International, Lady, Sport 1 a 2, TN Live. Oblíbené pořady uvidíte „o 7 dní dříve“ nežli v klasické televizi. V programu jsou i vybrané sportovní soutěže: hokejová NHL, basketbalová NBA nebo bojová KSW. Mezitím neuvidíte žádné oficiální reklamní bloky.

Vyzkoušejte TV Voyo zdarma

I HBO, Netflix a YouTube Premium vysílají českou produkci, aniž by diváka zdržovaly reklamními spoty. Proto nejdříve okuste TV Voyo zdarma, abyste se teprve potom rozhodli, jestli zaplatíte předplatné.

Bezplatná verze trvá 7 dní a neobsahuje některé „exkluzivní” tituly (Iveta, Jitřní záře, Případ Roubal), živé vysílání nováckých stanic ani slavné sportovní ligy. Ale ve zkušební verzi otestujete, jestli jsou filmy v kvalitním rozlišení, nesekají se, neskrývají rušivý „product placement” (reklamní odkazy na sponzory), jak jedou mobilní aplikace (pro Android a iOS) apod.

Nafotili jsme pro vás jednotlivé kroky, které vedou do bezplatné verze. V základním rozcestníku vyberte Voyo na zkoušku.

TV Voyo zdarma – registrace

Potom pokračujte níže. Zadejte svoji e-mailovou adresu a libovolné heslo. Oba údaje zopakujte, abyste se přesvědčili, že jste neudělali nějaký překlep.

Voyo – přihlášení

Nakonec si přečtěte všeobecné obchodní podmínky a další dokumentaci. Pokud souhlasíte, zaklikněte všechny možnosti a pokračujte příkazem Registrovat.

Voyo – obchodní podmínky

Budete přesměrováni na externí platební bránu GoPay, která vás požádá, abyste zadali údaje ze svojí platební karty a uhradili symbolickou 1 Kč. Nova vám korunu strhne nebo „zablokuje”, aby ověřila, že jste nezadali falešné údaje.

Voyo – cena

Pokud vyhovíte, přijde vám potvrzovací e-mail a váš uživatelský účet bude aktivní.

Předplatné pro Voyo – plná cena

Jakmile skončí zkušební období, novácká virtuální televize stojí 159 Kč/měsíc. Platbu plné ceny zakážete přes Moje předplatnéZrušit předplatné.

Voyo – aktivace, předplatné

Pokud tuhle možnost nevyužijete nejpozději 1 hodinu před koncem zkušebního období, Nova vám strhne měsíční paušál. Zájemcům nabízí také delší předplatné a dárkové kupóny:

  • 1 908 KČ/rok (12 měsíců)
  • 954 Kč/pololetí (6 měsíců)
  • 477 Kč/čtvrtletí (3 měsíce)
  • 159 Kč/měsíc

Zdroj úvodní fotografie: pexels.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno