Choreograf dostal v oficiálním Katalogu prací číslo 2.14.03. Tamtéž najdeme podrobný popis platových tříd, které vlastně rozdělují náplň práce podle odpovědnosti a záslužnosti. Pokud vás zajímá zaměstnání a odměna ve veřejném sektoru (v příspěvkových organizacích, na obecních úřadech apod.), pokračujte TÍMTO odkazem. Sazby takzvaných zaručených mezd v celém hospodářství, včetně soukromých společností (s.r.o., a.s.) najdete TADY.

Choreograf komponuje tanec, balet nebo pantomimu

9. platová třída

  1. Nastudování repertoáru uměleckého souboru podle pokynů inscenátorů. Udržování repertoáru na potřebné umělecké úrovni.
  2. Plnění dílčích úkolů podle pokynů choreografa či režiséra inscenace.

10. platová třída

  1. Nastudování pódiových pásem včetně pohybové spolupráce.

11. platová třída

  1. Nastudování jednotlivých lidových tanců, tanečních pásem nebo tanečních nebo baletních vložek do divadelních představení.

12. platová třída

  1. Nastudování tanečních a baletních součástí hudebně-dramatických a dramatických děl a celovečerních tanečních vystoupení.

13. platová třída

  1. Inscenační ztvárnění baletních a pantomimických děl a hudebně-dramatických děl v divadle, které dlouhodobě dosahuje vysoké umělecké úrovně a přispívá k rozvoji uměleckého žánru.

14. platová třída

  1. Tvorba umělecké koncepce inscenací baletních a pantomimických a hudebně-dramatických děl přispívající k rozvoji oboru včetně ojedinělého tvůrčího ztvárňování inscenací rozsáhlých a náročných baletních a pantomimických a hudebně-dramatických děl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno