Dirigent dostal v oficiálním Katalogu prací číslo 2.14.06. Tamtéž najdeme podrobný popis platových tříd, které vlastně rozdělují náplň práce podle odpovědnosti a záslužnosti. Pokud vás zajímá zaměstnání a odměna ve veřejném sektoru (v příspěvkových organizacích, na obecních úřadech apod.), pokračujte TÍMTO odkazem. Sazby takzvaných zaručených mezd v celém hospodářství, včetně soukromých společností (s.r.o., a.s.) najdete TADY.

Dirigent vede hudební soubor (orchestr)

8. platová třída

Organizačně-umělecká práce při nastudování a dirigování hudebních děl. Plnění dílčích úkolů v oblasti dirigování hudebních děl.

9. platová třída

Organizačně-umělecká práce při nastudování a dirigování symfonických a hudebně-dramatických děl. Plnění dílčích úkolů v oblasti dirigování symfonických a hudebně-dramatických děl.

10. platová třída

Organizačně-umělecká práce při nastudování a dirigování rozsáhlých a náročných symfonických a hudebně-dramatických děl. Samostatné plnění dílčích úkolů podle pokynů šéfdirigenta.

11. platová třída

Nastudování a dirigování hudebních děl.

12. platová třída

Nastudování a dirigování symfonických, komorních, operních a baletních děl (hudební stránky) a muzikálů.

13. platová třída

Tvorba umělecké koncepce symfonického nebo operního orchestru. Nastudování a dirigování symfonických a komorních děl, nastudování hudební stránky operních a baletních děl.

14. platová třída

Tvorba umělecké koncepce velkého symfonického nebo velkého operního orchestru včetně nastudování a dirigování nejsložitějších symfonických a operních děl na tuzemských i zahraničních pódiích.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno