Všude kolem sebe, na sobě a samozřejmě také uvnitř těla máme činorodé trpaslíky. Přírodovědci odhadují, že každý člověk obsahuje více bakterií, prvoků, kvasinek a podobných organismů, než vlastních buněk! Takzvaná střevní mikroflóra údajně váží 1,5 kilogramu – ale dost bylo čísel. Problém nastává, když vstřebáme cizopasníka, který nás trápí, unavuje, svědí, anebo otráví. V takovém případě určitě nekupujte podvodný čajíček Anti-parasite Herbal Tea a raději naslouchejte lékařům! Ostatně, špičkovou zdravotní péči máme v tuzemsku zdarma.

Čeští vědci mají cizopasníky otestované doslova na vlastní kůži

„Mnoho dětí v sobě pravděpodobně nosí roupy, které mohly získat například od psů a koček,“ říká MUDr. Petr Lukeš. Řadu parazitů máme v tuzemsku odnepaměti, jiné přivážíme například z exotických dovolených. Parazitolog Julius Lukeš dokonce dobrovolně snědl vajíčka tasemnice, vyzkoušel průjmové prvoky a nastavil holou kůži mouše tse-tse, aby cizopasníky co nejdůkladněji prostudoval. Vidíme, že čeští vědci pracují velmi svědomitě. Takže raději nekupujme žádná „léčiva“ přes internet a pokud trpíme potížemi, navštivme normálního lékaře.

České úřady nevědí, kdo prodává „Anti-parasite Herbal Tea“

Internetový marketing bývá dravý, někdy přímo agresivní. Reklamní agenti útočí na naše podvědomé pudy, aby nás zlomili rychle, dříve než uslyšíme hlas svého rozumu. Přitom existuje přinejmenším 7 důvodů, proč nekupovat nápoj Anti-parasite Herbal Tea.

 1. Inzerovaná tekutina je poměrně drahá, zvláště když nemáte garantovaný žádný dobrý výsledek.
 2. Čajovou směs Anti-parasite Herbal Tea prodává neznámá firma, kterou nemůžeme ověřit.
 3. Žádná česká instituce (například Státní ústav pro kontrolu léčiv) neschválila složení výrobku.
 4. Pokud „Anti-parasite Herbal Tea“ obsahuje například rulík zlomocný, může vás zabít.
 5. Tento sajrajt nedoporučuje žádný český lékař (schválně se zeptejte svého obvodního doktora!).
 6. Prodejní internetová stránka odkazuje na neexistující odborníky, obsahuje falešné recenze a diskuse.
 7. Reklama na Anti-parasite Herbal Tea nápadně připomíná podvodné šunty, které zklamaly mnoho Čechů – například tablety pro lepší fungování mozku Revitalum Mind Plus, potravinový doplněk na hubnutí Chocolate Slim, sprej proti chrápání HerbaSnorex, prášek na vybělení zubů White Express System 2 a další nesmysly.

17 KOMENTÁŘE

 1. Ke svojí lékařce bych kvůli cizopasníkům určitě nešla, protože by mi předepsala akorát nějakou chemii. Kolikrát ani neví, co přesně může na moje nemoci účinkovat. Na hodně antibiotik jsem už alergická, takže hledám bylinnou léčbu. Jsem ale ráda, když aspoň vím, že „Anti-parasite Herbal Tea“ je opět podvodná propagace.

 2. Opět šarlatánský podvod – ve stylu „když jde o prachy, neznám zábran“. Asi už zvítězila ona pověstná láska, ale k penězům, za každou cenu, třeba i přes lidské mrtvoly.

 3. Jsem ráda, že ničemu takovému hned nepodlehnu a vše nejdříve ověřím. Šmejdi jsou dnes na každém kroku a vím, že jim nezáleží na lidech, ale jenom a pouze na penězích. Kam ten svět spěje?

 4. Celý život žiji se psy, takže jsem podlehla reklamě a Anti-parasite Herbal Tea koupila. Čaj jsem ještě neuvařila, a ani neuvařím. Koukám na složení – a vidím bylinky na odhlenění a snížení cukru v krvi. Co teď, jak směs vrátit? Podvod na lidi.

  • To bych taky ráda věděla, hlásím se do klubu podvedených, já i vyzkoušela, ale už nehodlám dát ani doušek, že jsem si debil nevyhledala nejdřív recenze…..

 5. Člověk dneska neví, komu věřit. Kdo říká pravdu, a kdo vede jenom očerňovací kampaň? Ale lidé vlastně museli ověřovat informace vždycky, dříve jako dnes. 🙁

   • Tez jsem naletela, 1300,- v prdeli. Brala jsem to pro sebe a manzela. Kde jsem ale zjistila ze kojici zeny nemohou a ted kdyz to ctu tak nevim co s tím.

   • Už před hodně dlouhou dobou jsem přestal věřit takovým nabídkám. Vždy, když prodejce inzeruje velkou slevu, stejně nakonec vychází kolem 1 000 Kč. Nekupujte žádné zboží, nabízené takovouto formou.

 6. Patogeny byly, jsou a budou, takže doktůrci zařiďte to aby nebyly (šak platíme) a pak nebudeme potřebovat ani podvodníky ani nepodvodníky. A kdo jse vy doktůrci, vyadáto, že na nás za nase peníze se..te. Vypadáto, že brzo přijde doba, že když v nás budou patogeny tak od nás dostanete ho..o, a budete tak dlouho okusovat rožky az vás to prinutí makat, zatím se pouze nafukujete => ti podvodníci. LIdičkové budeme muset prosadit aby běloby byly normální makaly a ne na nás kakaly. Že sem slušen, lidičky buďte taky. Ahoj lidičky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno