Po světě chodí dlouhý zástup osudových žen, které mají takříkajíc chlapecký hrudník: uhrančivá Milla Jovovich, upírka Kristen Stewart, rošťácká Keira Knightley, rozpustilá Miley Cyrus, něžná Katie Holmes, důstojná Nicole Kidman, zasněná Cameron Diaz, kosmická Natalie Portman, rudovlasá Julianne Moore, půvabná Gwyneth Paltrow a další hvězdy populárního umění. Ovšem prodejce mastičky Bust Cream Spa tvrdí, že příslušnice fyzicky slabšího pohlaví potřebují velká a pevná ňadra!

Jistě, například školačka může zatím teprve hledat skutečné životní hodnoty a prožívat komplex méněcennosti, když pozoruje televizní produkty plastické chirurgie. Anebo několikanásobné matky ztrácejí pevnou kytarovou siluetu, poté co poskytují svoje vnady hltajícím kojencům. Ale představuje skutečné řešení roztok Bust Cream Spa, stojící 889 Kč? Kupodivu nikde nemohu nalézt seriózní obchodní podmínky, které obvykle zahrnují podmínky reklamace a českou, nebo aspoň evropskou adresu odpovědného prodejce!

Kdo prodává krém Bust Cream Spa? Recenze

„Za dva týdny vyrostla prsa o jednu velikost! (…) Po měsíci mám díky přípravku Bust Cream Spa ňadra úplně dokonalá,“ píše údajná blogerka. Myslíte, že kdyby poprsí skutečně získalo perfektní velikost a tvar, stál by zázračný přípravek jenom stovky korun? V takovém případě by přece Bust Cream Spa zaplavil všechny lékárny a plastičtí chirurgové by hromadně krachovali! Pravděpodobně sledujeme rafinovanou reklamní kampaň, podepsanou společností Stone Dream s.r.o., která prodává také hubnoucí přípravky. „Neobjednávejte nic, poslali něco odporného, jakési seno,“ píšou recenzenti.

Pěknou postavu získáte cvičením a přírodní cestou

Sami nakonec musíte rozhodnout, jestli přípravek Bust Cream Spa koupíte, anebo nikoli. Každopádně existuje řada zábavných  cviků a přírodních výtažků, které můžete vyzkoušet mnohem levněji. Zkuste pravidelné plavání, nejlépe symbolicky nazvaný styl „prsa“. Anebo cvičte ve stoje – 10 sekund intenzivně tlačte nataženýma rukama proti zdi, chvíli odpočívejte a potom posilujte znovu. Příjemnější bývá masáž směsí cibule, medu a mleté kurkumy. Údajně pomáhají také bylinky anýz a fenykl, které může nanášet například partner. Ostatně, moderní muži dokážou na ženách ocenit i jiné krásy, než pouhé tělesné křivky.

16 KOMENTÁŘE

  1. VELKÝ PODVOD, NIC JINÉHO!!! Objednala jsem si 2 krémy v jednom balení, které mi doporučila podezřele vlídná paní operátorka, volající hned na druhý den. Tvrdila, že adresa, kterou jsem uvedla, nebyla údajně uvedená. Podrobně jsem se ptala na inzerovaný krém bust cream spa, taky na záruku vrácení peněz. Byla jsem ubezpečena, že případná reklamace půjde a informace budou v balíku s uvedenými krémy. Po rozbalení balíku nastal jeden šok za druhým. O zvětšení ani zmínka, marně jsem hledala informace o záruce vrácení peněz a poslední hořký bonbonek byl v podobě nulového účinku. Ačkoli jsem poctivě měsíc krémovala a masírovala zmiňovaným krémem bust cream spa.

    Krémy sice vyšly asi o 250 Kč levněji, protože byly v jednom balení 2, ale za svoje peníze nemám vůbec nic! Nula, zklamání, podvod. Samozřejmě, že jsem se snažila dovolat na operátorku, na číslo 773 072 232, ze kterého mi předtím volala. Ale marně. Automat mi neustále hlásil, že číslo je nedostupné. Je vidět, jak to mají dobře promyšlené. Na číslech, ze kterých volají zákazníkům, už neberou telefony!!! NA TAKOVÉ PODVODNÍKY A JEJICH ZAMĚSTNANCE BY UŽ KONEČNĚ MĚLO DOJÍT!!!

  2. Takže vidím, že nejsem jediná. Používala jsem mastičku „Bust Cream Spa“ dva měsíce a nic, jsem zklamaná. A hlavně že jsem zaplatila 1 200 Kč za dvě balení. Holky, nevěřte všemu, co píšou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno