Mobilní operátor uznal kritiku, a přestal zobrazovat polského obchodníka jako šejdíře. Ministr zdravotnictví ubezpečuje naše severní sousedy, že kontroly potravin nejsou zaměřené přednostně vůči nim. Je taková politická korektnost vhodná? Posuďme konkrétní případ: Pilulky „CGA800“ patří mezi krajně podezřelé výrobky, které do tuzemska zanášejí údajně polské firmy.

Nedávno jsme věnovali pozornost krémům Lefery Cosmetics, jež podle internetových reklam „odstraňují vrásky za 4 týdny“. Před potenciálním nebezpečím varovalo již Ministerstvo zdravotnictví, stejně jako hlavní hygienik ČR. Obal výrobku porušuje evropské standardy, protože neprozrazuje identifikační údaje odpovědné firmy nebo jedince, usazeného v Evropské unii. Do diskusního fóra pod naším článkem nejdříve začala přispívat žena, která podezřelou kosmetiku vychvalovala. Psala pod různými jmény ze stejné IP adresy, takže jenom posilovala podezření, že nebezpečné krémy propaguje „na plný úvazek“. Následně začaly přibývat nepříjemné zkušenosti normálních spotřebitelů. „Jeden kus jsem objednal svojí partnerce, která po 20denním užívání dostala kožní problémy,“ uvedl například pan Zdeněk. Reklamaci zkoušel neúspěšně, ostatně má prý jenom kontakt polské zasilatelské firmy: Pro Spedition LtD, al.Solidarnošci 115 lok.2 00-114 Warszawa Poland. Podobnou stopu nyní nacházíme za přípravkem CGA800, který podle internetových reklam pomůže zhubnout 14 kilogramů za 4 týdny.

Prodejce pilulek CGA800 uvádí neexistující reference

Stejně jako krémy Lefery, také tento potravinový doplněk podporují pofidérní internetové weby. Vypadají jako nezávislé magazíny, ale ve skutečnosti pouze prodávají tabletky CGA800, CGA800, CGA800, CGA800 a zase CGA800. Třeba hned první web odkazuje na věhlasná americká média CBS a CNN, která údajně potvrzují úžasné zeštíhlující účinky pilulek. Přesvědčme se. CBS a CNN umožňují jednoduché vyhledávání ve svých článcích, kde není žádné „cga800“ zmíněno vůbec nikde! Podezřelý suplement zná pouze polský deník Gazeta Wroclawska. Propagační web ostatně podepsala svým jménem stejná firma, která podporuje také krémy Lefery: WHITEDOTSEO COM SP Z O O, ul. Zlota 7/18, 00-019 Warszawa. Polská stopa sama o sobě samozřejmě nedokazuje, že výrobek patří mezi rizikové. Alarmující jsou obchodní podmínky, ze kterých navíc vyplývá, že Polsko možná slouží výrobci prášků cga800 pouze jako tranzitní země.

Sliby ohledně CGA800 mohou platit jenom den

Předně, obchodní podmínky opět neříkají, kdo vlastně CGA800 prodává. Definice prodávajícího zní neurčitě: „majitel internetových Stránek a Výrobků zde uvedený na internetové Stránce nebo v Podmínkách, nabízející uzavření smlouvy prostřednictvím internetové Stránky“. Bližší informace nejsou ani v dokumentu, ani nikde na webu. Takže zákazník při objednávce a platbě neví, kde přesně bude bizarně pojmenované pastilky CGA800 reklamovat, třeba kvůli případné bolesti břicha. Přitom nakonec může dostat něco jiného, než objednával, jak říkají obchodní podmínky lámanou češtinou: „Aktuální informace o Výrobcích a jejich cenách jsou platné v den ukázání se na internetové Stránce.“ Jinými slovy, následující den po objednávce už nemusí platit příslib, že vám CGA800 pomůže zhubnout. V případě nespokojenost můžete zkusit podivného obchodníka žalovat, ale spor těžko vyřeší někdo v České republice. „Příslušný soud pro všechny spory vyplývající z používání těchto internetových Stránek, popsaných Výrobků, nákupu Výrobků u Prodávajícího nebo výkladu těchto pravidel, musí být příslušný soud pro stranu obžalovanou,“ upozorňují obchodní podmínky. Takže pokud celý byznys provozuje například Seychelan, měli byste žádat spravedlnost někde v Indickém oceánu.

Jaké závěry vyvodit? Raději neobjednávejme přes tajnůstkářské internetové stránky výrobky typu Lefery, CGA800, ale ani Green Coffee Bean Pure 6000, Chlorogen800 nebo Green Coffee Plus. Jiná obrana proti případným vyrážkám a střevním potížím pravděpodobně nebude možná, protože neznáme prodejce, dokonce ani světadíl a zemi původu. Polsko může šibalovi sloužit pouze jako přepravní stát, aby nás zmátl. Ze svojí případné spotřebitelské chyby tedy neobviňujme svoje severní sousedy, kteří v nevkusné reklamě společnosti T-Mobile byli reprezentovaní šmelinářem. Ministr zemědělství Jurečka správně varuje, že kritický přístup vyžaduje všechno zboží, ať už přišlo odkudkoliv.

70 KOMENTÁŘE

 1. buna ziua!din data de 14.10.2014,v-am restituit crema LEFERI, care ,dupa o saptamana nu mi-a miscat un rid.am inteles de la cei din Romania,ca nu aveti contul meu corect.acesta este:CUC MARIA,cod IBAN:RO54BRDE445SV96874914450-BRD-GSG SA. cazul in carenu-mi primesc banii in tr-o saptamana,ma voi adesa ANPC-ROsau organelor judiciare.

 2. (Poznámka: Paní Maria Cuc dosvědčuje, že krémy Lefery, propagované podobnými firmami jako pilulky CGA800, jsou zřejmě problémem taky v Rumunsku. Autorka předešlého komentáře je reálnou osobou a zadala funkční e-mailovou adresu, ovšem kvůli jazykové bariéře se mi bohužel nepodařilo zjistit podrobnosti k jejímu případu.)

  • Souhlasím s komentářem a mohu potvrdit,že CGA800 je naprosto nefunkční. Využila jsem údajné právo na vrácení peněz, bohužel v tomto bodě se mi neozvala dodavatelská firma. Jsem ochotná potvrdit nefunkčnost, j.holcova@seznam.cz, tel. 606825790.
   Přeji všem podvedeným pěkný den. Jana

 3. Dobrý den CGA nefunguje, nechala jsem se napálit jako mnoho jiných, nic jsem nezhubla. Reklamovala jsem tento výrobek v červnu 2014 a dnes definitivně skončila komunikaci s firmou Massive Dynamic Ltd. v Polsku, protože stále něco vymýšleli, stálo mě to další peníze při zasílání doporučených dopisů do Polska a stále nejsme u konce. Jsou to podvodníci, kteří bohatnou na hlouposti nás obyčejných lidí. Dana

 4. Zakoupil jsem CGA800 a po využívání 2třetin dle návodu jsem přibral 1kg pokusil jsem se CGA800 reklamovat a vrátit zbytek ale nepovedlo se. Prodejce měl nesplnitelné požadavky a nakonec přestal komunikovat.

   • Zvažované trestní oznámení jste podal? Pokud ano, prosím o bližší informace. Myslím, že bychom my, všichni podvedení, měli něco dělat. Děkuji za informaci. Milada

   • Souhlasím s názorem, ze jsme opět naletěli, dodavatelská firma se mnou nekomunikuje a při požádání o slibované vraceni peněz se již neozvala. Bylo by možné spojit síly podvedených a podat žalobu? Ráda se připojím. Kde je ČOI a ostatní orgány, které by nás měly chránit?

    Jana Holcova, 606825790

 5. Dano a Ivo, je mi upřímně líto, že ani Vám přípravek CGA800 nepomohl. Ale zároveň Vám děkuju, že jste se podělili o svoje osobní zkušenosti, které jsou jistě cenné pro další lidi, kteří zatím jenom zvažují, zda tyhle bonbónky koupit.

  Dodávám, že prodejce krémů Lefery a tablet CGA800 vyrukoval s další nabídkou: Nyní propaguje svoje – opět poměrně drahé kapsle, které údajně vyřeší jakékoli problémy s nedostatečnou erekcí. Výrobku jménem POTENGA Sex Power Increase a jeho rizikům se podrobně věnujeme ZDE.

 6. kapsle zelena kava muzete koupit v lekarne 90 kapsli za 380korun a mate zaruku ze nekupujete smejd pokud nezhubnete ak alespon udelate detoxikaci organizmu

  • Aleno, když už se shodneme, že CGA800 je šmejd: Nepřipadá Vám 380 korun za 90 zrníček moc? Detoxikaci organismu lze provést i pomocí tradiční místní zeleniny, koření a ovoce – čočka, česnek, med, heřmánkový čaj apod. dělají organismu hodně dobře, a dostáváme se na pouhé desetikoruny za vynikající snídani, oběd nebo večeři :-).

   Popravdě, sám jsem kdysi zhubl 18 kg za 3 měsíce tak, že jsem se přestal přejídat (žádná smažená vajíčka po návratu z hospody apod.) a začal zase pomalu, ale pravidelně sportovat – konkrétně cvičit se svým vlastním tělem a běhat. Fyzička se vrátila poměrně rychle, za další dekádu nezmizela, nyní není dne bez 20minutového cvičení a rekreačně běhám půlmaratony. 🙂 K téhle „receptuře“ stačí selský rozum, na rozdíl od předražených podvůdků typu CGA800.

 7. dekuji za odpoved ja jsem za rok a půl změnou životospravi zhubla z vel 63 na vel 48 coz je padesat kg a bez tablet a jen jidlem a to pravidelnosti a jsem za to ráda že jsem se pro to rozhodla zrnicka jsem nepotrebovala zelenina ovoce bylinky a přestat solit pít čistou vodu čaj a žádné pití bublinek a hlavně nesladit a pouzivat umela sladidla to dodrzdzet a znami lide vas nepoznaji jako mne mam foto pred rokem a pul a jaka jsem dnes takze jsem chtela jen doporucit aby lide nekupovali predrazene tablety 30kapsli za 990korun ale pokud je opravdu chteji ze je dostanou koupit v lekarne

 8. Aleno, blahopřeju Vám ke skvělému výsledku! A děkuju za doplnění ohledně tablet. Máte úplnou pravdu, že pokud chce člověk zkusit tuhle cestu, jsou lékárny nejlepším místem pro nákup. Mějte se krásně a zdravě! 🙂

 9. PRÁVĚ JSEM SE NECHALA ZLÁKAT A TABLETY SI OBJEDNALA..UŽ TED MĚ TO ŠTVE.! CO SE STANE, KDYŽ JE NEPREVEZMU..? Máte někdo zkušenost? Poraďte, prosím.. Díky

 10. Heleno, není možné ještě nějak zablokovat Vaši platbu, třeba žádostí adresovanou Vaší bance, pokud jste převáděla peníze ze svého účtu? Bohužel nevěřím, že prodejce platbu vrátí, jakmile mu přijde – ani neznám přijatelnou formu obrany, vzhledem k nejasné identitě „obchodníka“. 🙁

 11. Na netu uvádí prodávájící, že slečna zhubla za rok 76 kg. Je tam i foto, ale je skutečné? Kde se poděla převislá kůže, která zákonitě musí být, sama se úplně nesmrští, při tak velkém úbytku váhy musí být odstraněná plastikem. Ale jinak, člověk nemusí být dobrý fotograf, hlavně, že umí dobře pracovat s fotoshopem, pak i ze sudu může být proutek.

  • Potvrzuji, naletěli jsme a obchod s CGA800 frčí dal, rádi bychom věřili nějaké upřímnosti, ale bohužel v naší republice se asi nedočkáme. Proč po tolika negativních reakcích se nic neděje, kde je ČOI atd… Čim jsme vlastně chráněni před podvody? Asi nejspíš ničím. Jak je možné, že je tento podvod neustále funkční? Kde jsou orgány státní správy, aby nás alespoň ochránily, jak je možné, že na našem trhu neustále fungují podvodníci? Kde jinde by to vzali, než na obyčejných poctivých lidech… Přeji pěkný večer. Jana Holcova, 606825790

 12. Prodejci připravku na hubnuti CGA800 jsou ti sami šmejdi jako prodejci na akcich pro seniory .Tento připravek je absolutně bez kladného učinku.Nenechte se nalakat.

 13. Tvrzení, že výše uvedené výrobky jsou z Polska je stejná hovadina, jako tvrzení, že banány jsou Slovenské produkce

  • Souhlasím, jak na ně? Slibovali vrátit peníze v případě nefunkčnosti, ha ha ha.
   Nevím si rady, co s tím. Jana Holcova, 606825790

 14. Jsou to „šmejdi“!Tablety nefungují,peníze NEVRÁTÍ.Ani ČOI na ně nemůže,protože tablety jsou z USA.NEKUPOVAT!

 15. Taky jsem s CGA800 naletěla za 3.000,-Kč , ojb.jsem si 2 krabice po 60ks, hned druhý den jsem měla tel., že je lepší vzít 3ks, že při neefektu mohu vrátit do 60dnů, vrátila jsem spíš, protože to vůbec nezabralo, dokonce ten 1ks nebyl ani otevřen. No a nyní se již přes půl roku dohaduji s nějakou p. Lindemanovou Lindou o vrácení peněz a před týdnem přestala komunikovat i když jsem jí pohrozila, že půjdu na Policii. Já mám vše zdokumentováno fotkami a ani to nezabralo. Tyto věci bychom si neměli nechat líbit, jsou to opravdu šmějdi, pořád mění adresy v Polsku za toho půl roku již 2x.Copak není na ně špagát, přes nett neustále inzerují, ale chování je?! Co s tím?

  • Prosím o adresu oné Lindy, neboť mě se mail vrací jako nedoručitelný. Myslím, že je potřeba jít po takových lidech, aby další nepřibývali. Různé kontroly v našich malých obchodech ničí snaživé živnostníky a tací podvádí vesele dál a ve velkém. A co stát a legislativa udělá? Děkuji za zprávu, Milada

 16. Dobrý večer, také jsem objednala tyhle tablety na dobírku. Nejsem zastáncem platby předem. Chci se zeptat či mi můžou uložit nějakou sankcí když si tablety neprevezmu a nechám je zaslat zpátky? děkuji..

 17. Paní Danielo, pokud jste závazně odsouhlasila nákup, znáte znění obchodních podmínek? Někteří prodejci třeba píšou: „Pokud zákazník odmítne objednané zboží přijmout nebo jej nevyzvedne a zásilka nám bude dopravcem vrácena, budeme požadovat úhradu nákladů, spojených s odesláním zásilky ve výši 110,- Kč na účet…“ Ovšem obecně vzato: Jelikož prodejce CGA800 skrývá svou identitu a de facto jenom okrádá lidi, nepředpokládám, že vystoupí z anonymity a začne oficiálně vymáhat nějaké sankce. Myslím si, že chce rychle vylákat šílené peníze, rozdat svůj bezcenný šmejd a nic více neřešit.

 18. Jsou to opravdoví šmejdi, vůbec se s nimi nedá domluvit, nechtějí peníze vrátit, přitom určitě vědí, že ten jejich reklamovaný výrobek není účinný. Kdybych hned věděla, že je to z Polska, tak to vůbec neobj. Nabídku mají sestavenou na nettu tak, aby každý naletěl, protože každý by chtěl nějaké to kilo shodit, ale je to taky šmejd.Patřilo by je zato zavřít a hodně pokutovat.

 19. Ježišku, jak jsem starej, tak jsem blbej. Taky jsem si je včera večer objednal. Naštěstí přes mobil a na dobírku, takže ji nepřevezmu a nechám je, ať se k tomu postaví. I kdyby to stálo 200,- tak je to lepší než zaplatit 900,- a uhnat si nějakej herpes:-) Díky za tyto stránky. Zdeněk

  • A tak mi volali, tak jsem jim řekl, ať to neposílají, že to nechci. Chvilku mě ukecávali, říkali , že to na internetu jsou pomluvy a konkurenční boj. Takže jsem se toho asi zbavil. Tak, a teď abych já chudák cvičil:-))) Tak hold jo, jdu si aspoń 5-7 km vyvětrat hlavu

 20. Volala mi paní,že jsem si u nich objednala tento přípravek,nebyla to pravda.I přesto mi dnes přišla zpráva,že mi ho posílají,tak já ho bohužel nepřeberu a tímto vám vzkazuji -Jděte do prdele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 21. Fakturu vystavuje :
  Faktura PROFORMA
  CZ 3b2b-d8c9-0527-3f6c-2352-6a7c-7340-0958 / 2015 / 03 Originál
  A.F.S. Ltd.
  Suite 1156 BP 303, Mutsamudu, Anjouan, Union of Comoros
  Reg id no. 46283; contact@activefoodsupplements.com
  a platba se posílá do Giraltaru:

  Prosíme o provedení platby:
  Číslo účtu: 0005684472/0800
  Bank: CESKA SPORITELNA A.S.
  PRAGUE 62, OLBRACHTOVA 14000
  Zpráva pro příjemce: Order 3b2b-d8c9-0527-3f6c-2352-6a7c-7340-0958
  Název a adresa příjemce platby: PRO SPEDITION LIMITED, SUITE 4 GIBRO HOUSE 4 GIRO S PASSAGE, 00000 GIBRALTAR, GIBRALTAR

 22. Objednala jsem si jedno balení CGA800 (60 tablet – 1200 Kč). Přišlo od odesílatele eKurýr s.r.o. – bez faktury, dodacího listu. I když mi bylo řečeno, že je záruka vrácení peněz, nevím, kam se obrátit. Tablety nefungují. Brala jsme 14 dní dvě před jídlem, hodně pila, více pohybu, nejedla sladké (chuť ale byla). Přibrala jsem 3 kila, i když už 7 let mám stále stejnou váhu. Opačný efekt. Jsem hodně rozladěná. Ještě jsem nikdy nevyzkoušela tablety (s efektem hubnutí) a toto mě tedy dost zklamalo.

 23. Je to podvod. Navíc ti, co sem píšou, jak to pomohlo – jedná se o jednu osobu, která na plný úvazek píše po všech webech pod různými nicky a jmény. Admini na jiných webech už potvrdili, že jde o stejnou IP adresu, jen jméno se mění. Mají to promakané. Chyba není ale v nich. Oni jen využívají skulin v zákonech. Chyba je v těch, kdo si neustále myslí, že bez práce budou koláče. Že se stane zázrak a vy najdete systém, jak obejít přírodu. Přitom pokud se místo tablet začnete hýbat (a že to chce pro začátek přemáhání), tak se vám po 2 týdnech už chce cvičit samo. Po měsíci už bez cvičení nebudete moci být. Zlepší se vám nálada. Zlepší se vám sexuální život. Budete se cítit dobře. Budete spokojení/né se sebou. Stojí to za to se přemoci. Je to jako investice, u které máte 100% zhodnocení. Nejprve vás to něco stojí, ale pak už dostáváte víc. Vlastní zkušenost.

 24. Lidi, proč se s nimi zalamujete. Jednoduše jim za ten šmejd nezaplatíte a oni se s tím budou muset smířit, protože před soud nepůjdou. Je ale smutné, že se stát nestará o bezpečnost svých obyvatel. Jednou se mi stalo něco podobného v Rakousku a tamní Spol. pro ochranu spotřebitelů mi řekla: Nic neplatí, protože platbou získají šmejdi prostředky pro svou další činnost. V případu soudního sporu slíbili poskytnout právní ochranu. Tehdy šlo o neúmyslné kliknutí na internetovou ikonku, což melo znamenat uzavření smlouvy. V případě potravin je to ale jiné: Směrnice EU přímo přikazují, že balení musí být označené adresou výrobce/distributora a složením obsahu potraviny. Dovozce musí být registrován. Zákon stoji nad dohodou stran, takže obchodní podmínky, které nejsou v souladu se zákonem, jsou NEPLATNÉ. Takový produkt se pak nesmí uvést na trh a distribuce je ne legální. Za takovýchto podmínek si neumím představit ani v českém absurdistánu, že byste v případném sporu prohráli. Zdravím,
  silnicni.motorka@seznam.cz

 25. Přípravek CGA800 je vážně podvod. Brala jsem ho 25 dní a vůbec jsem nezhubla, a to jsem přidala i pohyb a pestrou stravu.

 26. Já jsem za rok zhubl ze 75 kg na 58 kg. Opravdu. Ale z naprosto jiného důvodu – přišel jsem o práci a nebylo na jídlo.

 27. Jo jo, taky jsem naletěla, no aspoň si to pořádně zapamatuju, až na mě zase někde vyskočí nějaké zázračné kapsle, hned budu stránku opouštět :-).

  • Mamka si ty tablety taky objednala, brala je dle návodu a nezhubla ani kilo. Vrátila jsem balení na adresu přiloženou do Polska, zaplatila 68 Kč. Za týden jsem napsala email a přišlo mi, že jsem nenapsala číslo účtu, tak jsem ho musela poslat opět poštou do Polska, dalších 68 Kč. A teď mi napsali, že jsem jim to neposlala, že to mám poslat, ale adresa se liší v ulici, fakt super. Tak jsem odepsala, že to mají na té, co to balení, a teď čekám na odpověď. 🙁 Zajímavé je, že do dvou dnů vám tablety přiveze ppl, ale vy si musíte dopisovat s Polskem týdny. Je to k vzteku, prosím, šiřte tyto informace, ať zase nikdo nenaletí. Děkuji.

   • Mám s těmito šmejdy stejné zkušenosti, které zde popisuje většina. Nedodržují vlastní reklamační řád, který mají na svých stránkách a jediné, co vám díky těm tabletám zhubne, je vaše peněženka. A to se mi jejich zaměstnankyně zaručovala do telefonu, že peníze mi vrátí, a že je to solidní firma. Jsou to darebáci a podvodníci a jde jim jedině o to, okrádat důvěřivé lidi!!!!!

 28. Šmejdi, vůbec to nefunguje, v tom prášku je jen balast. Když žádáte 100% vrácení peněz, pošlou neskutečné reklamační podmínky. A dále vytahují peníze, za blbost se zkrátka musí platit.

 29. Zdravím všechny „účastníky zájezdu“, zvaného CGA800, alias Kyselina chlorogenová.
  No já jsem si nadšeně objednal hned dvě balení (tedy na 2 měsíce) a zbývá mi posledních pár tabletek. Na startu jsem měl 93kg, teď mám 95kg, nezměnil jsem v jídelníčku absolutně nic. Nemyslím si už, že lze zhubnout jinak, než systematickou a smysluplnou změnou stravovacích návyků a příslušným cvičením.
  Neboli odkládám harašení kolem CGA800 mezi harampádí 1001 diet rychlokvašek, s povzdechem na dalších vyhozených 1500,- kč. 😀 Zkrátka zkusil jsem to, no… Ale je to nesmysl, nevyhazujte ty peníze.

 30. A co takhle obchodníka maličko potrestat? Objednáme to jejich „zboží“ na různé adresy a cíleně ho nevyzvedneme. Pan podnikatel bude muset zaplatit alespoň logistické náklady doručovací firmě. Pokud by nás bylo víc, měla by taková akce smysl. Je taková reakce nemorální, neetická? Či snad nezákonná? Uvědomme si, že dokud obchodníkovi nedáme peníze a tedy neuzavřeme kupní smlouvu, jsme pány situace my, zákazníci.

  • Jirko, to je výborný nápad.
   Všichni, co jste byli podvedeni pište objednávky na další balení a N E V Y Z V E D Á V E J T E !!!

 31. …ANO JE TO JEN SPROSTÝ PODVOD, objednala jsem si také 2 balení, dodržovala jsem přesně brání tablet dle návodu, místo toho abych zhubla, tak jsem 2 kg nabrala a ještě mi to udělalo binec s tlakem. Když jsem to přestala brát, vše se uklidnilo a já se pomalu dostávám na svou váhu, kterou jsem měla před započetím kůry… Protože vím, že mi peníze nevrátí, tak jsem zbytek – polovinu hodila do koše a nemíním se s těma lumpama zabývat. Ono na každého dojde… Tak ať se mají dobře, hlavně ať jedí ty své zázračné tablety…

 32. Dobrý den, ano, je to podvod. Objednala jsem si dvě balení, potřebovala bych před operací zhubnout asi 5 kg, ale nestalo se nic, jen jsem přišla o peníze. Jak firma slibuje, tak mi nic zpátky neposlali. Ale snad se také dočkají odplaty. !!!!!

 33. CGA800 mám před sebou a po přečtení názorů na tento přípravek slavnostně i se vztekem házím do kamen. Přišla jsem o 1 000 Kč, ale pořád lepší, než si přivodit zdravotní problém.

  • Dobrý den, také jsem využívala dvě balení a žádný efekt se nedostavil. Reklamovala jsem zboží a peníze mi nevrátili. Protože jsem obě pixle poslala zpět s reklamací a nevyfotila jsem si je, tak jsem vás chtěla požádat, jestli byste mi jednu pixlu nevyfotila ze zadní starny a fotku mi neposlala. Chtěla bych přesně vědět, jaké informace jsou tam uvedené, jestli je tam výrobce atd. Děkuji a s pozdravem Dagmar Vrbová

 34. Také jsem naletěla. Naopak jsem 1 kg přibrala. Na reklamaci mám psát e-mail – po zdlouhavém telefonování. Tak nevím, zda se na to nevykašlu.

 35. výborně,nejsem jediná,taky jsem naletěla řečičkám,když jsem reklamovala a blbec poslala vše za své zpět do polska,pořád na mě chtějí vyplnění přílohy od kdy do kdy jsem to brala a bla bla,šmejdi!!!!!!!!a když jsem pohrozila, je to prý bezpředmětné,jsou si nějak jistí!!!

 36. Objednala jsem si jejich výrobek a samozřejmě nepomohl. Ale když jsem poslala prázdnou krabičku s reklamací někam do Varšavy, přišly mi opravdu peníze zpět na můj účet. Takže to snad nejsou až takoví podvodníci.

 37. takké se chytí dust lidi ale to je česka povaha.Každy den maji jinou cenu -Proti předváděcim akcim pro duchodce se natáči filmy a kdo je natočí proti těmto šmejdum to nevi asi ani ministr JUREČKA

 38. Lidi …trochu přemýšlejte.Žádná taková zázračná pilulka neexistuje…jaký by byl jinak ten náš český národ …krásný.

 39. Dobrý den, nevím co si mám myslet o vás, kteří píšete, že jste naletěli. To vás nebouchlo do hlavy, že když si vezmu ty prášky nebo co to je, lehnu si, tak ráno určitě nevstanu jako kulturista? Už jen zhubnutí o desítky kg za krátký inzerovaný čas je poukázka do rakve. Chcete trvale zhubnout? Buďte pořád mírně hladoví a hýbejte se. To funguje. Všechno ostatní má jediný účinek – přijdete o peníze.
  Kdo nevěří, ať tam běží. A pro inspiraci – už jste viděli lidi ze zajetí, nebo koncentráku? Určitě tlustí nebyli. Takže myslete hlavou a cvičte tělem.

 40. Dobrý den,taky jsem se nechala zlákat krémem proti vráskám Snake B Efekt. Zaplatila jsem 2000. Krém s hadím jedem, který údajně vyhladí hluboké vrásky. Podobných krémů je plno a dají se sehnat za pár šupů. Až potom jsem zjistila, že je to od active food suplements – podvodné firmy, která sídlí někde v cizině. Paní na telefonu říkala, že vrátí peníze, když krém nebude účinkovat. 2000 v čudu a vrásky mám pořád. Mám vztek, ale už s tím nic nenadělám. Příště budu opatrná, až budu něco objednávat. Od těch šmejdů nikdy více.

 41. Vážení, objednala jsem si Hallu Forte, ale nikde na stránkách nebylo uvedeno, že v případě reklamace musíte poslat balík do Polska. Zboží jsem reklamovala, balík mě stál 230,- Kč a i když mi po měsíci vrátili peníze, tak jen část, protože si odečetli poštovné. Jsou to šmejdi. Ale jak píšete, to je pro příště.

 42. OPRAVDU POZOR SOUHLASÍM S TÍM, ŽE PŘÍPRAVEK JE NEFUNKČNÍ,JÁ PŘIBRALA,A JEŠTĚ JSEM TRPĚLA NÁVALY HORKA, POCENÍM A HLADEM .PŘI NÁKUPU SE MOHLY STRAHAT JAK HNED AMI VOLALI JAK JIM NA ZÁKAZNÍKOVI ZÁLEŽÍ A NYNÍ NEJSOU SCHOPNI MI SDĚLIT ADRESU, KAM MÁM ZASLAT ONY ZÁZRAČNÉ PILULE AJEŠTĚ MAJÍ ZÁRUKU VRÁCENÝCH PENĚZ, KDE JE ONA ADRESA NA REKLAMAČNÍ ODDĚLENÍ????

 43. Podvodníci teď nabízejí produkt proti tinnitu, šumění a pískání v uších. Jmenuje se TINNITUS STOP 2 – opět produkt z Polska. Distribuci provádí Prospedition olzalogistic z Českého Těšína. POZOR – reklamaci neuznávají. Musíte ji uplatnit v Polsku!!!

 44. Další podvod na dodávku z Prospedition olzalogistic . Jedná se o dodání výrobku Pro engine ultra ( na zvýšení výkonu motoru ). Po obdržení jsem otevřel krabičku ve které bohužel, nebylo nic. Žádná možnost reklamace. Varuji před tímto dodavatelem, který odesílá poštu z Českého Těšína !!!

 45. Dnes mi přišla SMS, že si mám nachystat 200 Kč pro dopravce, který mi veze tento výrobek. Nic jsem si neobjednala. Už nevědí, jak by podváděli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno