Stále máte žízeň a sucho v ústech, přitom ale často musíte na malou potřebu. Cítíte únavu a nevolnost, srdce tluče jako o závod, těžce dýcháte, zvracíte a najednou – jste v kómatu! Diabetes mellitus neboli cukrovka je vážné onemocnění metabolismu, kvůli kterému řada pacientů dostává invalidní důchod. Srovnejme, jak těžkou chorobu léčí lidoví felčaři a studovaní lékaři, abychom nakonec zhodnotili nové náplasti DiaRemedium.

Lidové léčitelství versus vědecká medicína

Když recenzuji všelijaké podvodné tablety, kapky, masti a nálepky, chci aspoň nějak poradit zoufalým lidem, kteří nenašli dostatečně účinnou pomoc mezi doktory. Vypisuji tedy „babské rady“ ze starých knih – například bylinné směsi, které zpravidla mnoho nestojí a přinejmenším neublíží. Ale zatímco náplasti DiaRemedium jsou dneska inzerované na každém obskurním webu, lidové recepty proti diabetu hledám zatím marně!

Možná cukrovka ohrožuje lidský život natolik zákeřně, že byla dávným vesnickým felčarům neznámá. Například renomované vydavatelství Reader’s Digest doporučuje „jenom“ vyváženou dietu, která obsahuje například:

 • celozrnný chléb a plátek dušeného lososa
 • rizoto s kuřetem
 • těstoviny se zeleninou
 • pečené brambory se salátem
 • ale především choďme k normálnímu lékaři, který prohlédne lidský organismus lépe nežli kdokoli jiný a případně předepíše odpovídající dávky inzulínu, abychom vyrovnávali hladinu cukru v krvi!

Názory a recenze na náplasti DiaRemedium podle zkušenosti

Koupili byste injekci nebo inzulín od cizince, kterému nevidíte do tváře, protože je celý zahalený a odmítá prozradit svoje jméno? Ne! Proto nekupujte ani izolepu DiaRemedium – protože neznáme identitu prodejce. Senzační reklama navíc připomíná dřívější podvody, jako byly náplasti ProstaPlast („na uklidnění prostaty“), Turbo Max BlueEpic Mass XXL („na růst svalové hmoty“), Catch Me, Patch Me („na hubnutí“),  Detox Pharma („na detoxikaci“)  a další.

Na podobnosti upozorňuje například zkušený spotřebitel, pan Alexander Lomský: „Prodejní weby uvedených výrobků obyčejně vypadají graficky a obsahově úplně stejně – smyšlené pozitivní komentáře, doporučení fiktivních odborníků apod. Nejsem blázen, abych vyhazoval tisícovku za anonymní výrobek, ačkoli mám pochopení pro důvěřivé lidi. Konečně už by měla zakročit Policie.“ Náplasti DiaRemedium mohou člověka v konečném důsledku zabít, pokud obsahují velké množství rozpustného a vstřebatelného cukru, nebo budou použity místo léčby.

18 KOMENTÁŘE

 1. Zkuste najít MUDr. Vladimíra Filípka, který údajně vychvaluje DiaRemedium! Vypadá hezky doktorsky, ale diabetolog tohoto jména není k nalezení.

  • Česká diabetologická společnost v poslední době zaznamenala zvýšený počet dotazů z řad pacientů s diabetem, které se týkaly jednoho z produktů inzerovaných na internetu s názvem DiaRemedium. V reklamě na internetu a webových stránkách se uvádí, že jde o metodu určenou k léčbě diabetu a některých jeho komplikací.

   Česká diabetologická společnost (www.diab.cz) v této souvislosti upozorňuje, že výrobek DiaRemedium není podle právních předpisů platných v České republice lékem určeným k léčbě diabetu. Tento výrobek nemá definovaný obsah (množství ani kvalitu) účinných látek, nebyl testován podle požadavků kladených na léky a neposkytuje tedy zaručenou účinnost při léčbě diabetu.

   V České republice je dostatek možností, jak léčit diabetes pomocí léků s prokázanou účinností a bezpečností, které jsou navíc z velké části nebo zcela hrazené zdravotními pojišťovnami. Užíváním výrobků, u kterých není jasný vliv na průběh onemocnění a u kterých není prokázaná bezpečnost, může dojít k zanedbání léčby a k rozvoji komplikací. Česká diabetologická společnost doporučuje, aby se pacienti s diabetem ohledně léčby tohoto onemocnění vždy poradili s lékařem a nespoléhali na neověřené informace z nejasných zdrojů.

  • Samozřejmě, že citovaného „odborníka“ nelze nalézt. DiaRemedium = podvod. Již název stránky „Lékařský časopis“ je pitomost, kterou snad nikdo nemůže brát vážně. Státy vydávají na odstranění cukrovky miliardy. Lékaři by diabetes vyléčili, kdyby ovšem měli možnost (účinné metody – prostředky), bez ohledu na zájmy farmaceutické loby. Kdyby nikoho jiného, tak pana prezidenta Zemana by uzdravili určitě.

  • – Tak jsem se zařadila mezi hloupě důvěřivé pacienty. Pozitivní efekt není žádný a mám obavu, aby se naopak neprojevily nějaké negativní účinky. Chci ještě žít.

   Géniové, kteří by dokázali vyléčit cukrovku pomocí náplastí, by zasluhovali Nobelovu cenu. Ale podvodníci patří za mříže.

  • Jsem diabetik a jako takový se chytám každé možnosti. Koupil jsem 3 balení, tedy 15 náplastí, které jsem používal přesně podle návodu. Můj stav zůstává naprosto, ale naprosto stejný. Dia Remedium považuji jenom za další podvod, ke kterému se internet propůjčuje.

   • Jsem diabetik a též jsem vyzkoušel „DiaRemedium“. Potvrzuji, že můj zdravotní stav zůstal stejný, bez zlepšení. Je to podvod.

    • To je ale hanba! Diabetes je zákerná choroba a nenažranci zneužívajú chorých ľudí pre byznis! Lekárská veda je velmi neefektívna a pomalá vo výskumoch Diabetu! Lebo číslo diabetikov sa hrozivo zvyšuje, bohužiaľ.

 2. Souhlasím s panem Miroslavem. DiaRemedium jsem také užíval a výsledek? Nula. Stydím se, že jsem sedl na lep a vyhodil peníze. Nekupujte to, vůbec vám to nepomůže!

 3. Asi takhle. Udávané telefonní číslo neexistuje, na email nikdy nikdo neodpoví, a tak není, kdo by Vám vrátil peníze. Prostě zloději, na které v téhle republice není metr, ale hlavně, že jejich výrobek může i zabíjet.

  • Soudný člověk vidí na první pohled, že DiaRemedium je podvod. Průzkum na internetu moji úvodní domněnku jenom podtrhuje. Bohužel klamavých webů, kde jsou nabízeny podobné nesmysly, existuje spousta.

   • Odvolávám se na vaše poslední slova: Jsou nabízeny nesmysly ve velkém rozsahu a naše vláda neumí tyto podvodníky potrestat. Raději pokutuje cyklisty, kteří na vyjížďce vypijí pivo. Tak už se konečně proberte a popožeňte policii, aby tyto podvodníky vyhledávala a patřičně trestala.

    • Za takzvaným produktem DiaRemedium stojí banda zlodějů. Jakmile zaplatíte, ani na e-mail už vám nikdo neodpoví a vůbec nikoho neseženete. A politici internetový prodej nezakážou, ostatně ani nelze všechno regulovat, pokud nemáme žít za ostnatým drátem. Záleží na lidech, jestli naletí idiotům. Já už nikdy!

 4. Už jsem vypotřeboval 3 balení, ale účinky žádné. Myslím, že jsem se nechal napálit. Děkuji vám.

 5. Zjistila jsem v lékařské komoře, že DiaRemedium je nebezpečný lék. Nevím, proč výrobce produkuje a prodejce nabízí něco takového. Hanba!

 6. Som zo Slovenska cukrovku zatial nemam ,ale zvedavost my nedala do dnes my chodia maily na ktore nereagujem asi som tusil ,že je to hovadina,ale kupil som to ,ale nie pre mna. Po týždi som zistil ,že je to totalna debilovina.Ale toto som Vám nechcel povedat.Su aj seriozne lekarne hlavne internetove.Vroku 2010 som prechodil črevnu chripku ,lekari ma dopovali liekamy na čreva,ale vdaka internetu som nasiel obyčajne Psyllium ktore beriem do dnes a je my parada

 7. Už jen úroveň „češtiny“ je varující. Stačí přečíst prvních pět řádků a je jasné, že nemají ani na dobrého překladatele, natož dobrý lék!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno