My lidé máme oproti zvířatům vyšší inteligenci a zkrocené pudy, ale občas dojde ke zkratu. Třeba když heterosexuální muž uvidí půvabnou svůdnici: Homo sapiens se náhle stává primitivním primátem, který obětuje leccos (peníze, sebeúctu, snubní prsten), aby získal její přízeň. Dokonce i stárnoucího chlapa mohou zblbnout pudy, probuzené sdílnou divoženkou, nebo vlezlou reklamou. Z internetového podsvětí přitom vyskakují šokující fotografie mužských „předností“ a uchvácených žen, neboli reklama na gel Erogen X. Skočme pod studenou sprchu, dříve než přijdeme o peníze, sebeúctu – a možná i solidní partnerku!

Reklama obsahuje hanbaté obrázky a prolhané kecy

Prodejní internetová stránka slibuje, že díky gelu Erogen X vyroste: mužské pohlaví „o více než 8 cm“ a živočišná síla uživatele „minimálně pětkrát“. Krabičku tohoto mazu doporučuje „švédský urolog“ John Eriksson a „český herec z lechtivých filmů“ P. Cejnar. Když citovaná jména zadáme do internetového vyhledávače, zjistíme, že jejich nositelé jsou: filosof, muzikant a moderátor rádia. Ale možná mezitím, co píšu tento článek, byla jména změněna. Odpovědné firmě totiž nezáleží na faktech, nýbrž pouze na penězích. Proto nikde neprozrazuje svůj název ani adresu – abyste nevěděli, kam poslat reklamaci, až vám mastička zažene smyslné představy a vyvolá vyrážku.

Gel Erogen X = nové jméno pro starý známý švindl

Pokoutní obchodníčci už nabízeli hromadu mastiček, tabletek a náplastí, které měly trvale zvětšit mužskou chloubu. Pokud vím, nezabral ani jeden takový výrobek. Přitom Erogen X patří do dlouhého seznamu podobných podvodů, které jsem recenzoval – plané sliby a nulové výsledky bývají stejné, jenom jména se mění. V zapomnění skončily například „značky“: Drivelan, ActiPotens, Ultimate Formula, Beast Gel, Turbo Max Blue, Potenga, Penidrol Max, Atlant Gel, Eracto, Titan Gel a Penirium Forte, XtraSize, Man Pride nebo Erexan.

Tato recenze ale přece jenom skončí pozitivně

Někteří zklamaní uživatelé podvodných gelů a prášků připsali pod moje články svoje komentáře – názory: buďto doplňující varovné recenze, anebo otázky: Co tedy máme dělat, pokud v intimním životě trpíme problémem? Proto jsem sepsal rady, které najdete pod TÍMTO odkazem. Na oplátku sice nemusíte platit žádné peníze, ovšem jak praví staré rčení, „nic není zadarmo“.

10 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den, pane Woffe,

  jsem už starší ročník, ale sex jako takový mě stále přitahuje a byl bych rád, kdyby to tak ještě nějaký čas zůstalo. Erekce už není taková, jakou bych si přál, proto jsem se rozhlédl na internetu a do oka mi padl preparát „Erogen X“. Přečetl si na něj recenzi, samozřejmě nadšenou, ale chtěl jsem vědět ještě více.

  Našel jsem Váši stránku a myslím, že se mi otevřely oči. Věřím všemu, co píšete a myslím si, že takových článků by mělo být více, i na různé další přípravky nebo zboží. Děkuji Vám, že jsem se nezařadil mezi smolaře, co vyhodí peníze, začnou přípravek používat a každé ráno se probouzejí s metrem v ruce, aby prováděli měření. Ještě jednou děkuji.

  František

 2. Woffe, jenom do nich!

  Chlapíci se stydí říct upřímně doktorovi: „Tělo mi nefunguje, jak má.“ Přitom urolog většinou pomůže, potom přichází v úvahu sexuolog a nakonec obvodní lékař, jelikož dotyčný pacient má cholesterolem zacpané cévy a vysoký tlak. 🙂

  Jsou taky bylinky, chlapáci: kotvičník, škornice, ženšen, goji atd., eventuálně jejich kombinace. Zhruba po měsíci se situace zlepší. Neříkám opraví, nebo navrátí do původního mladistvého stavu, protože nejsem lhář. ZLEPŠÍ.

  Držím palce.

 3. Ach jo, některé základní informace asi musíte opakovat stále znova a dokola, ale třeba se jednou muži poučí.

 4. Taky jsem zkoušel gely, tři druhy a nic. A co bych doporučil já? Tak omezit alkohol, cigarety, brát přírodní látky: ginkgo, k tomu kotvičník nebo macu a pro dobré prokrvování vakuovou pumpu. Nejsou moc drahé a už po 14 dnech poznáte zlepšení.

 5. Dobrý den, zrovna mně přistála reklama. Říkám si, co bych asi dělal s takovým hovadem, kdyby se ještě zvětšil o osm centimetrů? Tak koukám na recenze a oni to s námi vlastně myslí dobře, že nic nepřibude – ani jeden milimetr.

 6. Máte plnou pravdu, nic se nemění, jen se krátí peníze. Naletěl jsem už třikrát, za 3 000 Kč a moje tělo zůstává stejné. Už ničemu nevěřím.

 7. Už dlouho sháním gel nebo prášky na zvětšení, mám 12 cm. Pomůže mi Erogen X? Jsem diabetik. Můžete mi poradit?

  • Alexi, myslím, že na tohle žádný gel ani prášek nepomůže. Poradil bych Vám, abyste se tolik nesoustředil na centimetry, podle seriózních lékařských studií jste v tomhle ohledu normální, takže se nepodceňujte. 🙂 A varuji vás, abyste nezkoušel žádné pofidérní gely od internetových anonymů, mohou Vám ublížit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno