Přeji vám úspěšný den! Jsem český novinář a podnikatel, moje osobní údaje najdete v oficiálním živnostenském rejstříku, moji práci vidíte na tomto webu. Ve speciálním článku vysvětluji, jak jsem definitivně shodil zhruba pětinu svojí tělesné váhy (z 82 kilogramů na 64 kg), a od svých čtenářů nechci vůbec nic – ani korunu! Z vašeho internetového prohlížeče však mezitím vykoukl usvědčený zloděj, který prodává nebezpečnou pumpičku: takzvaný Fitospray. Slibuje detoxikaci vašeho organismu, redukci cholesterolu a tuku, ale ve skutečnosti jenom porušuje české zákony, ignoruje vaše spotřebitelská práva, lže a krade!

Nechvalně známá postavička „prof. David Berger“

„Vědci konečně vynalezli a odtajnili účinný preparát, který absolutně pomůže vašemu metabolismu: Fitospray! Nová formule donutí parazity, plísně a hnijící potravinové zbytky, aby z vašeho organismu odešly ven. Navíc bleskově a bezpracně shodíte přebytečné kilogramy – 147krát rychleji, než kdybyste začali cvičit a jíst zdravě!,“ hlásá senzační reklamní stránka. Přitom cituje údajného „profesora Davida Bergera z Ohio College“. Stejný „vědec“ vystupoval taky v reklamě, která propagovala podvodné tablety Bioveliss Tabs. A totožné sliby, fotografie a recenze „spokojených zákazníků“ známe rovněž pod značkami Perle Bleue, Catch Me, Patch Me nebo Lefery ACR. Samé kecy!

Staronové a stále platné recenze na pistolku Fitospray

  1. Skuteční vědci mají svoje vizitky na oficiálních webech univerzit, výzkumných ústavů apod. Přes internetový vyhledávač proto lehce zjistíme, že žádný prof. David Berger na zmíněné Ohio College nepůsobí.
  2. Seriózní a legální firmy prozrazují svoje kontaktní údaje (jméno, adresu, identifikační číslo) v oficiálním obchodním rejstříku. A pokud chtějí obchodovat v České republice, musejí tady (v tuzemsku, nebo aspoň na území Evropské unie) mít svoji pobočku, aby podléhaly úřední kontrole. My však nevíme, kdo stříkací pistolku Fitospray prodává, neznáme ani obchodní podmínky!
  3. Lákavá reklama obsahuje ukradené fotografie, falešné „recenze“ a „diskusní fóra“, do kterých nelze přidat skeptickou otázku. Čtěte autentické zkušenosti a diskuse ZDE, ZDE nebo ZDE. Tento „hubnoucí preparát“ totiž není nový, oproti minulosti bylo změněno pouze jeho jméno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno