Ženám slibovali zeštíhlení a omlazení. Mužům garantovali zvětšení penisu a nárůst svalové hmoty, samozřejmě rychle a bezpracně. Svoje tabletky a mastičky pojmenovali rozličnými názvy: Lefery Cosmetics, CGA800, Potenga Sex Power Increase nebo Men Solution. Internetovým šibalům zřejmě docházejí nápady, protože nyní slibují opět omlazení, jenom tentokrát svému „produktu“ říkají Hydroface.

Jaké stopa spojuje všechny vyjmenované „výrobky“? Podle čeho soudíme, že prodejci krému Hydroface nejsou úplně poctiví podnikatelé? Podezřelou mastičku propagují prostřednictvím nechvalně známé internetové stránky, sebevědomě nazvané „Health Journal“. Pod stejnou hlavičkou byly dříve vychvalovány přípravky, které zklamaly, nebo spíše pořádně naštvaly stovky zákazníků. Schválně věnujte pozornost diskusním fórům pod recenzemi ZDE, ZDE, ZDE a ZDE!

Než koupíte Hydroface, zkuste zjistit jméno prodejce

„Zaručujeme, že se do 4 týdnů zbavíte vrásek, v opačném případě vám vrátíme peníze,“ nabízejí vykutálení obchodníci Hydroface. Umějí vyprávět skoro stejně, jako pohádkáři o živé vodě! Údajně stačí pouhých 1 130 Kč, abyste získali zpátky mladickou tvář! Tvrdí, že mastička Hydroface AM/PM Anti-Wrinkle Complex nastartuje obnovu kožních buněk a další přípravek Hydroface Advanced Under Eye Formula odstraní kruhy pod očima, uvolní napuchlá místa a vyhladí vějířky vrásek!

Jak to, že geniální vynález dávno nezaplavil lékárny a nepřinesl autorské laboratoři Nobelovu cenu? Vidíte někde v obchodních podmínkách produktu Hydroface jméno firmy, která chce vaše peníze? Kde zboží reklamujete, pokud nedejbože zjistíte, že mastička vzbudila alergickou reakci? E-mailová adresa support@hydroface.com nestačí! Nechť zodpovědná firma sdělí svoje oficiální jméno, identifikační číslo a adresu sídla podle obchodního rejstříku! Ať prodejce mazu Hydroface dokáže svoji poctivost tím, že vystoupí z anonymity!

Podezřelé výrobky jako Hydroface možná pocházejí z Komor

Je docela pravděpodobné, že reklamní recenze jsou falešné. Porovnejte český, slovenský, italský, maďarský, bulharský nebo řecký propagační web a zjistíte, že jména fotografovaných žen nesouhlasí: Stejná tvář se jmenuje jednou Bella, podruhé Roberta, potřetí Božena. Propagátoři značky Hydroface zřejmě upravují cizí fotografie, náhodně stažené z Internetu. Jinak přece nepoužijí také obrázek zavražděné dívky. Varovné zkušenosti už zveřejňují lidé ZDE a ZDE.

Podle diskutéra, který podle svých slov zakoupil podobný přípravek CGA800, faktury vystavuje AFS Ltd. Tato obchodní společnost sídlí na Komorských ostrovech v Indickém oceánu a nabízí internetovým webům vysoké provize, za zprostředkování prodeje všelijakých potravinových doplňků a kosmetiky. Pátráme dál, abychom domněnku potvrdili, nebo vyvrátili. V případě, že Hydroface koupíte mimo Evropskou unii, může být reklamace pochopitelně obtížná, nebo rovnou prakticky nemožná.

5 KOMENTÁŘE

  1. Zdravím, zkoušela jsem volat na jejich telefonní číslo, které uvádějí na svých stránkách. Bylo mi oznámeno, že číslo neexistuje. Takže takový je zázrak Hydroface. G.

  2. Volala jsem na číslo, které uvádějí na svých stránkách, dovolala jsem se a paní mi ochotně odpověděla na mé otázky. Mám chuť Hydroface objednat – ale kde vlastně paní operátorka sedí? V Los Angeles, na Mozambiku? Vysoudila bych tam odškodné, pokud mi pošlou žíravinu, která mi vyžere tvář?

  3. I já marně hledám adresu, kam poslat reklamaci. Krém má sice dobrou konzistenci, lehce se roztírá, ale nevyskakuje se do kůže. Vytvoří se na kůži lehká glazura, která je lepkavá a nevstřebá se. Radím NEKUPOVAT!!!

    • Také hledám adresu, kam poslat reklamaci, ale marně. Telefony nezvedají. Šílený krém: Loupe se mi pokožka – NEKUPUJTE!

  4. Tuhle recenzi jsem našla na více místech, podepsanou různými jmény:

    „Hydroface používám už 7 let a mohu upřímně říci, že je vynikající! Mám citlivou pleť, a proto mi chybějí peníze na kosmetiku, ale naštěstí vlastně ani jinou nepotřebuji. Moje stárnutí jakoby se zastavilo. Každé ráno při aplikaci vidím úžasný efekt. Tvář vypadá stejně mladě jako před lety!“

    Všimněte si evidentního nesmyslu: Hydroface údajně skvěle účinkuje, ale pisatelce prý chybějí peníze na kosmetiku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno