Malé děti věří, že stačí vyslovit magickou formuli – a vykouzlíte truhlici plnou zlata! Mámy a tátové, babičky a dědové vypadají moudřeji, ale také naletí lecjaké pohádce. Zrovna teď víří internetem reklama na produkt, který svým názvem připomíná čarodějné zaklínadlo: Kankusta Duo. Fiktivní lékaři a vymyšlení zákazníci básní, že vám předražené tablety zeštíhlí postavu a brzy budete vypadat jako modelka, nebo atlet. Jakmile shodíme zářivé kulisy, zbude jenom kupa hnoje. Nevadí. Aspoň máme motivaci vyrazit ven a protáhnout svoje kosti zdravým pohybem!

Kdo vlastně testoval tablety Kankusta Duo?

„Provedli jsme experiment, kterého se účastnilo 150 dobrovolníků. Všichni – muži a ženy – během 30 dnů shodili 10 až 15 kilogramů živé váhy! Jak? Užívali léčivé tablety Kankusta Duo! Odborníci potvrzují rychlý účinek, zaručený ingrediencemi: forskolinem a přírodními kyselinami,“ tvrdí prodejní internetová stránka. Stejná kampaň cílí také na Němce, Rakušany, Dány, Nizozemce, Slováky, Maďary a další Evropany. Autoři reklamy bohužel nejmenují žádného konkrétního „odborníka“ a uvedené „experimenty“ nepotvrzuje žádná seriózní univerzita, ani výzkumný ústav.

Kankusta Duo připomíná dřívější podvody

Pokud vůbec najdete obchodní podmínky, zjistíte, že prodejce drahých pilulek neprozrazuje ani svoje vlastní jméno, natož adresu! Kankusta Duo připomíná podvodné tablety CGA800, které vyzkoušela řada nešťastníků. „Hlásím sprostý podvod! Objednala jsem dvě balení, dodržovala jsem doporučené dávkování, ale místo zhubnutí jsem dva kilogramy nabrala a ještě mně začal haprovat tlak,“ píše Sylva. „Šmejdi! Mám stejné zkušenosti, jako tady popisuje většina! Nedodržují vlastní reklamační řád, který slibují na svých stránkách a nechají zhubnout jedině vaši peněženku,“ dodává Lenka. Možná raději varujte svoje kamarády a příbuzné, aby taky nenaletěli.

37 KOMENTÁŘE

  1. Doporučuji shromáždit tolik oklamaných na území České republiky, aby jejich škoda přesahovala alespoň 5 000 Kč, a osobně jednat s Policií. Po e-mailu nikdo asi reagovat nebude.

  2. Promiňte, ale jenom naprostý idiot může skočit na evidentní nesmysly typu „Kankusta Duo“. Stačí jeden pohled na prodejní web. Komentáře nejsou komentáře, nýbrž obrázky. Většina odkazů na stránkách nefunguje. O citovaných doktorech nic neví ani Google. Pokud je někdo natolik hloupý, že vyhodí peníze za bezcenné bonbóny, asi zůstane právem tlustý a chudý :-).

  3. Jsem ráda, že jsem našla vaše komentáře. Už jsem se těšila, že konečně zhubnu, když jsem narazila na stránky Kankusta Duo. Opět to je jeden z podvodů. Aspoň ušetřím penízky. Díky.

      • Mockrát děkuji za Váš názor, skoro jsem naletěla. Před nedávnem jsem si lepila „hubnoucí náplasti“; během 3 měsíců jsem sice shodila 3 kilogramy, ale prodejce psal minimálně o 30 kg. Tohle všechno jsou podvody. Díky za upozornění. Věra

  4. Jenom jsem uviděla ilustrační obrázky, bylo mi jasné, že ani „Kankusta Duo“ nefunguje. Stejné fotky, podobné komentáře, pouze jinak pojmenovaný produkt. Alespoň obrázky mohli změnit :-). Spousta lidí (včetně mě) chce, aby šlo hubnutí bezpracně, ale bohužel, bez práce nejsou koláče :-(.

  5. Hloupost a důvěřivost lidí nezná mezí. Lidský organismus funguje tak, že není možné nějakými tabletami spálit všechny svoje tuky za 2 hodiny! Jděte radši sportovat. Tuky spálíte jedině pohybem. Jestli chcete opravdu zhubnout, tak musíte makat, ne baštit tablety a sedět před televizi.

  6. Už mně přišlo Kankusta Duo: na dobírku za 890 Kč. A vyhrožují, že musím zásilku vyzvednout! Co mně hrozí, pokud zboží odmítnu?!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno