Sváteční pečeni musíme pořádně omastit, do motoru přiléváme olej a vyschlou pokožku natíráme krémem. Všelijaké mazlavé tekutiny a lepkavé hmoty zvyšují kvalitu i životnost jídel, strojů nebo našeho vlastního organismu. Jenomže Levasan Maxx není žádný gel na klouby, navzdory troufalé internetové reklamě. Tahle bezcenná pasta totiž slouží pouze svým prodejcům, kteří jsou – všemi mastmi mazaní! Nic jiného o sobě bohužel neprozrazují, což poučený spotřebitel chápe: Podvodníci preferují anonymitu, aby nebyli snadným cílem pro policii, soudy a zklamané zákazníky, kteří chtějí mastičku reklamovat a požadují zpátky svoje peníze!

Vylhaná jména, vymyšlené recenze, anonymní prodejce

Poruchy opěrné soustavy naplnily celou jednu tabulku, podle které jsou přiznávány invalidní důchody: osteoartróza, revma, artritida, dna a další choroby, jejich variace a kombinace. Někdy existuje blahodárný lék, jindy není pomoci, protože nic netrvá věčně, ani lidský organismus. Vás však zaujala internetová reklama na mastičku Levasan Maxx, která údajně „během jednoho měsíce navrací kloubům pohyblivost, se 100% spolehlivostí“. Skoro všichni uživatelé gelu se prý „úplně zbavili bolestí“ a nyní „elegantně tancují i na schodech“, přestože mnozí jsou v důchodovém věku a předtím marně kulhali ordinacemi špičkových lékařů.

Teď vezměme plácačku a všechny tyhle drzé lži rozmázněme jako přežrané masařky: Mastičku Levasan Max údajně vynalezl norský vědec „Prof. Thomas Arlen (1954), vedoucí vědeckého střediska Oslo Arthritic Clinic“. Když ale zadáme citovaná jména „pana profesora“ a „výzkumného ústavu“ do internetového vyhledávače, zjistíme, že neexistují. Nějací Thomasové Arlenové sice žili, ale ve Spojených státech, neměli profesuru a už jsou mrtví (ZDE a ZDE). Fotografie vymyšleného vědce ve skutečnosti patří australskému výzkumníkovi Nigelu Laingovi (ZDE). Stejně tak jsou na prodejním webu falešné i recenze, nebo obchodní podmínky, kde chybí jméno odpovědné firmy!

Propánaboha, nevyhazujte peníze za Levasan Maxx!

Tento podvod zdaleka není první, a bohužel ani poslední. Čtěte zklamané recenze skutečných českých zákazníků na „zázračné kloubní masti“, které se dříve jmenovaly: Flexa Plus, Articulatio PRO, Osteoren, Hondrocream, Beez Max Ortho Cream, Knee Active Plus, Motion Free a další. Prosím, nekupujte Levasan Maxx, ani kdyby stál pouhou stovku (natož 1 000 Kč!). I když, popravdě, když vidím, jaká hovada dokážou Češi vynést do vysoké politiky, možná jsou internetové podvůdky užitečnou lekcí, abychom příště nenaletěli ještě daleko horším lhářům a demagogům.

10 KOMENTÁŘE

 1. Díky, trefný článek. Za rádoby-světáckým názvem „Levasan Maxx“ je zřejmě ubohý, přízemní, primitivní podvod.

  • Podle mých informací je Levasan Maxx vyráběný v Evropské unii, ale potom podivně a draze přeprodáván přes americkou firmu Della Care Products (sídlí v USA). A obchodníci, kteří za tímto produktem stojí, jsou vyčuraní!

 2. Dobrý den,
  první, co mne po předchozích zkušenostech s podobnými preparáty napadlo, je totéž, co píšete, vyhledat si ústav a jména. A samozřejmě jsem objevil jen to, co Vy. A portálu Seznam.cz je to jedno, hlavně když inzerent platí, že? Tohle je přece podvod jak vyšitý, a přesto se nic neděje, tohle by mělo patřit také do internetové kriminality.
  Hezký den. S. Bártl

 3. Já u takových nabídek prověřuji jména. Udivuje mě taky certifikát: bez jakýchkoli podpisů, razítek, jenom barevný papír. Chybí adresa a kontaktní osoby. Takže tomu nevěřím. A v neposlední řadě, kdyby Levasan fungoval, na světě by rapidně ubylo lidí, kteří mají problémy s klouby, že jo.

 4. Chtěl bych tento póvl vymýtit. Co dělat, aby podvodníci tohoto ražení byli pohnáni před příslušný soud? Ve středověku by byli osekáni a rozdrobeni – mečem, sekerou, pomocí koní, volů apod. Je mi na blití z dnešní „demokracie“, kdy vrah nebo zloděj využívá právních kliček, místo aby zpytoval černé svědomí. A pozor, nepoužívat v negativním kontextu tuto tmavou barvu, abychom nebyli označeni za rasisty! Přemýšlím, zda by nebylo lepší zrušit všelijaké nadnárodní unie, posílit národní suverenitu a obnovit trest smrti!

  • Ahoj, chci vám říct, že demokracie je jenom pro jedince, co mají velké lokty a peníze. Normálním lidem se žije špatně. Pořád makáte, a nikdo se vás nezastane. Ať se jdou demokrati bodnou, s celou Evropskou unií, jenom vymýšlejí kraviny, házejí lidem klacky pod nohy a nikomu se nic nestane. Ahoj, Milan

 5. Šmejdi dříve propagovali hrnce za 30 000 Kč, parních vysavače za 20 000 Kč apod. Ovšem doba fyzických předváděcích akcí minula, dnes mají všude reklamy, třeba i na léčiva (Levasan Maxx), tablety do paliva spalovacích motorů a další nesmysly. Touto sofistikovanější cestou asi vydělávají dost, jelikož stále existují lidé, kteří sice mají hluboko do kapsy, ale neověřují informace a kupují.

 6. Nechápu jediné. Někteří lidé se těmito podvody živí permanentně. Tak jak je možné, že se ze sebe, každé ráno při pohledu do zrcadla, nepozvracejí?

 7. Nepřekvapuje mě, že se podvodníci hanbou nepozvracejí. Vždy budou existovat lidé, kteří tvrdí, že peníze nesmrdí. Ale můj dávící reflex citlivě reaguje na skutečnost, že naše slavná „demokracie“ ochraňuje darebáky, zloděje a podvodníky. A když někdo skončí ve vězení, státní orgány neustále řeší jeho práva, aby – chudák – po někom nehodil křivý pohled. Ptám se: Kde jsou práva obětí, kdo obětem pomáhá a poskytuje celodenní péči? Je výkon trestu trestem, nebo odměnou?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno