Naši předkové pracovali vestoje a rukama, večer měli tělo celé bolavé a byli rádi, že můžou chvilku přemýšlet o životě. Moderní člověk dodržuje úplně opačný rytmus. Většinu pracovní doby čteme a píšeme, počítáme, posloucháme a mluvíme, abychom večer odpočívali při sportu, dobrém víně nebo filmu. Po celém dni máme mozek unavený a potřebujeme – vypnout! Možná máte zkušenosti s vynálezem jménem OptiMaskPro, který údajně léčí migrénu, zahání bolest hlavy a očí. Dokáže legrační plastikový kryt větší zázraky, než doktoři medicíny? Anebo líbivá reklama lže, aby mohli podvodníci okrádat důvěřivé lidi?

„Naše zařízení kombinuje magnetismus a akupunkturu, abychom správně působili na obličej. OptiMaskPro uleví vašim očím, zlepší zrak a krevní oběh, zažene únavu. Zároveň stimuluje vnitřní energii! Pokud nedosáhnete garantovaného výsledku, přístroj můžete vrátit a zaplacené peníze dostanete zpátky,“ slibuje prodejní internetová stránka. Cílem reklamy není jenom Česká republika, ale vlastně celá Evropa. Varovné recenze vyšly v italštině, němčině, maďarštině nebo lotyštině, na poplach bije také Česká obchodní inspekce!

Než objednáte OptiMaskPro, čtěte smluvní podmínky!

Co když náhubek nebude fungovat, anebo dokonce vyvolá alergickou reakci? Schválně zkuste najít seriózní obchodní podmínky, podle kterých byste mohli plastikový kryt reklamovat! „Požadavky na vrácení peněz budou odeslány emailem na: support@optimaskpro.com V požadavku zákazník uvede důvod požadavku. Vyhrazujeme si právo požadavek kupujícího nepřijmout, pokud důvod jeho/její stížnosti bude shledán neoprávněným,“ diktují brutálně přísné obchodní podmínky! Podezřelá nabídka připomíná podvodné krémy Lefery, dlahy Hallu Forte nebo tablety CGA800. Než případně zboží objednáte, pročtete obchodní podmínky a zkuste najít jméno odpovědné firmy!

Je prozíravé kupovat OptiMaskPro? Zkušenosti a diskuse

„Sama jsem trpěla několika typy bolestí hlavy, které někdy trvaly nepřetržitě celý týden. I já jsem v minulosti sahala často k analgetikům, lékům tišícím bolest, a to i ve vysokých dávkách,“ přiznává česká lékařka MUDr. Miroslava Muchová. Co podniknout, pokud trpíte stejnými potížemi? Určitě najdete odborníka – doktora medicíny, který dosáhl patřičného vzdělání, neskrývá svoji totožnost a nese plnou odpovědnost. Raději neobjednávejte OptiMaskPro, ani žádné jiné zboží, pokud prodejce není zapsaný ve veřejném obchodním rejstříku a nemá sídlo, nebo aspoň pobočku na území Evropské unie!

28 KOMENTÁŘE

  1. Taky se přidávám. Nepodívala jsem se na recenze, napadlo mě to, až přístroj dorazil. Je nebezpečný, reklamace nefunguje, dvakrát jsem si s nimi vyměnila e-mail a už se neozvali. Adresa na vrácení je uvedena v Los Angeles. Co tak na ně podat trestní oznámení pro podvod? Udělal to někdo?

    • Dobrý den, paní Jano, pokud vím, tak všechny pokusy o stíhání těchto podvodníků například přes Českou obchodní inspekci skončily nezdarem právě proto, že odpovědná firma není registrovaná na území Evropské unie – prodejce se někdy dokonce podepisuje úplně vymyšleným jménem, asi aby byl nedohledatelný :-(.

      • Dobré odpoledne, pane Woffe, děkuji, odpověděl jste na nesčetné e-maily, které jsem zaslala na uvedenou „firmu“. Psali, že moji žádost předávají k posouzení a do deseti dnů poskytnou vyrozumění. Uplynuly již dva měsíce a doposud nedali vědět, co a jak. Podle recenzí jsem další oběť.

  2. Už jenom podmínky, mimo jiného:
    „Tato smlouva se bude řídit evropským a českým právem, obzvláště zákony, které řídí záležitosti související s elektronickým obchodem, vzdáleným prodejem a ochranou zákazníka a bude podléhat výhradně jurisdikci soudů v místě umístění naší společnosti.“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno