Mužské přirození odnepaměti inspiruje lidskou fantazii a lidovou slovesnost. Všichni víme, co znamenají zdánlivě nevinná úsloví „na velikosti nezáleží“ nebo „s malým kašpárkem lze hrát velké divadlo“. Vděčným námětem fórků i seriózních článků jsou „modré pilulky“, afrodiziaka a podobně. Internetem aktuálně problikávají reklamy, podle kterých mužský pohlavní orgán úžasně vyroste díky náplasti Turbo Max Blue.

„Výsledky jsou neuvěřitelné: Muži, kteří používají Turbo Max Blue náplasti mají mimořádně vysoké libido, silnější a delší erekce, silnější orgasmy a větší penis až o 6,4 cm při erekci!,“ tvrdí prodejní stránka. Trošku připomíná weby, které nabízejí nebezpečné krémy, neúčinné tabletky na hubnutí a růst svalové hmoty. Prodejní stránka například tvrdí, že Turbo Max Blue zmiňují světoznámá média, jako CNN, BBC nebo Newsweek. ZDE, ZDE a ZDE vidíme, že uvedená periodika podezřelé náplasti nikde nepopisují!

Kdo vlastně prodává náplast Turbo Max Blue?

Obchodní podmínky přiznávají, že internetová stránka možná obsahuje nepravdy: „Existuje možnost, že prodávající kvůli rychlým změnám charakteristik výrobku, dodacích lhůt nebo cen nestihne včas změnit informace na webové stránce.“ Takže nevíme jistě, jestli Turbo Max Blue stojí uvedených 1 099 Kč, anebo třeba 10 990 Kč! Reklamace vadného zboží prakticky není možná. Jakmile totiž náplast použijete, peníze zpátky nedostanete: „Kupující může vyměnit koupené zboží jen pokud je zboží nepoškozené, v originálním obalu a nepoužité.“

Kdo vlastně zaručuje, že Turbo Max Blue není jenom obyčejná, naprosto neúčinná samolepka? Obchodní podmínky uvádějí následující firmu: „TV Prodaja d.o.o., Dunajska 113, 1000, Ljubljana, DŠ: SI49268341, MŠ: 2262380.“ Jenomže slovinský obchodní rejstřík žádnou takovou firmu nezná! Subjekt podobného názvu najdeme v chorvatském obchodním rejstříku: „STUDIO MODERNA – TV PRODAJA d.o.o.“ Ovšem tahle firma neprodává žádné náplasti Turbo Max Blue, nýbrž běžné domácí potřeby, například nádobí.

Turbo Max Blue vymyslel génius, nebo podvodník

Jak upozorňují diskutéři v různých fórech, nic nenasvědčuje tomu, že podivné nálepky způsobí revoluci v ložnicích. Kdyby někdo opravdu objevil geniální způsob, jak zvětšovat části lidského organismu (například malý nos, krátké nohy, zakrnělý mozek), velmi rychle zbohatne a jeho produkt najdeme ve všech profesionálních lékárnách. Bizarní internetová stránka posiluje podezření, že „Turbo Max Blue“ propagují spíše podvodníčci, kteří chtějí rychle vylákat z důvěřivců peníze, a jako protihodnotu anonymně poslat obyčejný flastr.

Svůj intimní život zlepšíme, když omezíme konzumaci drog a stres, budeme sportovat a dělat, co nás baví, dostatečně odpočívat a jíst zdravě! 🙂

44 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj všem, též jsem na reklamu těchto náplastí narazil. A též si myslím, že není možné náplastí natáhnout tkáň včetně močové trubice atd. Je to lumpárna to nabízet. Ale též chápu muže, co chtějí zkusit cokoliv, aby byl větší. Ať je to jak chce, tak do jisté míry na velikosti záleží. Myslím si alespoň.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno