Mužské přirození odnepaměti inspiruje lidskou fantazii a lidovou slovesnost. Všichni víme, co znamenají zdánlivě nevinná úsloví „na velikosti nezáleží“ nebo „s malým kašpárkem lze hrát velké divadlo“. Vděčným námětem fórků i seriózních článků jsou „modré pilulky“, afrodiziaka a podobně. Internetem aktuálně problikávají reklamy, podle kterých mužský pohlavní orgán úžasně vyroste díky náplasti Turbo Max Blue.

„Výsledky jsou neuvěřitelné: Muži, kteří používají Turbo Max Blue náplasti mají mimořádně vysoké libido, silnější a delší erekce, silnější orgasmy a větší penis až o 6,4 cm při erekci!,“ tvrdí prodejní stránka. Trošku připomíná weby, které nabízejí nebezpečné krémy, neúčinné tabletky na hubnutí a růst svalové hmoty. Prodejní stránka například tvrdí, že Turbo Max Blue zmiňují světoznámá média, jako CNN, BBC nebo Newsweek. ZDE, ZDE a ZDE vidíme, že uvedená periodika podezřelé náplasti nikde nepopisují!

Kdo vlastně prodává náplast Turbo Max Blue?

Obchodní podmínky přiznávají, že internetová stránka možná obsahuje nepravdy: „Existuje možnost, že prodávající kvůli rychlým změnám charakteristik výrobku, dodacích lhůt nebo cen nestihne včas změnit informace na webové stránce.“ Takže nevíme jistě, jestli Turbo Max Blue stojí uvedených 1 099 Kč, anebo třeba 10 990 Kč! Reklamace vadného zboží prakticky není možná. Jakmile totiž náplast použijete, peníze zpátky nedostanete: „Kupující může vyměnit koupené zboží jen pokud je zboží nepoškozené, v originálním obalu a nepoužité.“

Kdo vlastně zaručuje, že Turbo Max Blue není jenom obyčejná, naprosto neúčinná samolepka? Obchodní podmínky uvádějí následující firmu: „TV Prodaja d.o.o., Dunajska 113, 1000, Ljubljana, DŠ: SI49268341, MŠ: 2262380.“ Jenomže slovinský obchodní rejstřík žádnou takovou firmu nezná! Subjekt podobného názvu najdeme v chorvatském obchodním rejstříku: „STUDIO MODERNA – TV PRODAJA d.o.o.“ Ovšem tahle firma neprodává žádné náplasti Turbo Max Blue, nýbrž běžné domácí potřeby, například nádobí.

Turbo Max Blue vymyslel génius, nebo podvodník

Jak upozorňují diskutéři v různých fórech, nic nenasvědčuje tomu, že podivné nálepky způsobí revoluci v ložnicích. Kdyby někdo opravdu objevil geniální způsob, jak zvětšovat části lidského organismu (například malý nos, krátké nohy, zakrnělý mozek), velmi rychle zbohatne a jeho produkt najdeme ve všech profesionálních lékárnách. Bizarní internetová stránka posiluje podezření, že „Turbo Max Blue“ propagují spíše podvodníčci, kteří chtějí rychle vylákat z důvěřivců peníze, a jako protihodnotu anonymně poslat obyčejný flastr.

Svůj intimní život zlepšíme, když omezíme konzumaci drog a stres, budeme sportovat a dělat, co nás baví, dostatečně odpočívat a jíst zdravě! 🙂

55 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den. Objednal jsem si přípravek Blue Max náplasti. Zatím mi nebyl dodán, je možné si ho nevyzvednout? Zjistil jsem varovné recenze. Děkuji Josef

  • Josefe, více zdrojů (např. ZDE a ZDE) varuje přes nečinností. Tzn., abyste měl jistotu, že se vyhnete problémům, rozhodně nehrajte „mrtvého brouka“. Raději jsem sám zkonzultoval postup na lince dTestu (299 149 009) a tam mi potvrdili, že pokud podezíráme prodejce z nepoctivosti, je řešením: Okamžitě poslat na adresu prodejce písemné odstoupení od smlouvy (nejlépe doporučeným dopisem), a následně zboží nepřebírat.

   • Divím se, že vůbec existují lidé, kteří si něco takového objednají… To vážně neuvažujete? Probůh, vždyť vám nabulíkují, co chtějí a vy jenom bezmyšlenkovitě objednáváte?

 2. Dobrý den, zajímá mě stejný dotaz, dnes mi přišlo smskou, že mi bude během zítřka tento přípravek doručen. Po přečtení recenze nemám však sebemenší zájem. Je možné si ho nevyzvednout?

  • Míro, vizte moji odpověď výše. Korespondenční adresa prodejce by měla být ve smlouvě, kterou jste uzavřeli, respektive v materiálech, které jste od obchodníka dostal.

 3. Dobrý den, měl bych dotaz. Je mi dvacet. Mám potíže se sexem, můj penis není příliš velký. Tak se chci zeptat, jestli když si koupím ty náplasti Turbo Max, jestli to bude mít nějakej účinek a jestli nevadí, že si to budu dávat, když jsem takhle mladej. Děkuji.

  • Ondro, já taky nemám penis „příliš velký“ :-), ale mezi námi – to opravdu vůbec nevadí, samozřejmě pokud nechcete být třeba pornohercem. Věřte mi, že pro oboustranně uspokojivý sex není velikost mužského pohlaví důležitá. Jistě znáte část ženského těla, které Slováci výstižně říkají drážděc, na tu se zaměřte.

   Nedávno dokonce vyšla celkem věrohodná studie, podle které jiný ženský orgasmus než skrze klitoris neexistuje. Idnes.cz z ní cituje „Žádný vaginální orgasmus neexistuje. Jen stimulací ženských topořivých struktur, hlavně klitorisu, je mozek ženy schopen dosáhnout orgasmu. Ve vagině samotné nejsou žádné struktury, jejichž drážděním by žena mohla dosáhnout vyvrcholení.“

   Takže zkrátka, kašlete na pofidérní internetové pilulky bez lékařského předpisu, ty pomáhají leda svým prodejcům. Buďte vnímavý k partnerce, komunikujte s ní, milujte ji, ptejte se jí, co má ráda, a potíže se sexem jistě zmizí :-).

   • Nesouhlasím, bod-G existuje a dá se dost dobře nahmatat. Ovšem nejlepší stimulace pro ženu je prsty. Když to dotáhnete k dokonalosti, má žena doslova stříkací vyvrcholení. Není to lehké, ale když to dokážete, už se jí nezbavíte. 🙂

 4. Když si i přes riziko, že jde možná o podvod, chcete vyzkoušet, o co jde, plaťte přes PayPal. Neboť i když zaplatíte předem, PayPal drží 30 dní peníze na virtuálním účtu a v případě, že se jedná o podvrh, stačí stornovat, respektive požádat o vrácení zaplacené částky s vysvětlením, proč ji žádáte zpět. Při mém pobytu v zahraničí jsem této služby využil 1x, když jsem zakoupil značkové brýle a byly mi poslány namísto z USA z Číny.

 5. Am facut comanda pentru produsul Max Turbo si am primit cu totul altceva – HERBAL V BLUE. DE CE NU ATI RESPECTAT COMANDA FACUTA DE MINE? Va rog sa ma sunati imediat. Va multumesc mult. Cu stima Eugen.

  • Buna ziua, eu nu pot, în română, așa că am traduce textul folosind Google Translator. Patch-uri albastru Max Turbo sunt o fraudă pentru care, din păcate, oamenii cheltuiesc bani în toată Europa – și cu noi în Republica Cehă. Eu nu sunt un dealer, doar avertizând scriu comentarii cu privire la astfel de „produse“.

 6. A me il prodotto e arrivato dopo due giorni senza alcun problema… Mi chiedevo se il cerotto va applicato sul pene o sul braccio o schiena come indicano le figure??

  • Ciao, non posso italiano, quindi tradurre il testo utilizzando Google Translator. Patch Blue Max Turbo sono una truffa per la quale, purtroppo, la gente sta spendendo i soldi in tutta Europa – anche con noi nella Repubblica Ceca. Io non sono un commerciante, solo avvertimento scrivo recensioni su tali „prodotti“.

   • Pokud platíš na dobírku, tak to nepřeber a zapomeň na to. Vrátí se to odesilateli a nic se neděje. Proč bys to komplikoval?

 7. Dobrý den, také jsem si zakoupil produkt, ale četl jsem tady, co se děje. Prosím vás, dá se objednávka zrušit, když už je na cestě? A jak, když mi nepřišel žádný email, ani neznám jejich adresu, nic… Nebo nemám vůbec přebírat zboží? Děkuji.

  • Petře, stejný problém jsme řešili už s Josefem, o něco málo výše v tomto diskusním fóru. Normálně je řešením odstoupení od smlouvy, odeslané okamžitě na adresu prodejce. Ovšem Turbo Max Blue není standardní zboží, takže nemůžu garantovat, zda by někdo poštu na uvedené slovinské adrese vůbec vyzvedl. Zvažte sám, nakolik je pravděpodobné, že Vás tahle „firma“ bude popotahovat například po českých soudech.

 8. Zdravím, tak jak to tedy je? Je to podvod, nebo to maká? Má tu s tím někdo zkušenost? DÍK za odpověď.

  • Pouze poznámka: Chilli papričky jsou nesprávně nazývané kayenský pepř. (Pouze pro objasnění textu na stránkách.) Jinak jsem si rád početl.

 9. OK chlapci. Zkusil jsem si sehnat sponzora a během roku vyzkoušel tyto produkty: ExtraSize – Nefunguje!!! od 1300 Kč; TurboMax Blue – Nefunguje!! od 1000 Kč; ArginMax – funguje jen jako uvolňovač (L-Arginin), z vlastní zkušenosti není na škodu, ale cena je astronomická (800 – 900 Kč), lépe zakoupit samotný L-Arginin (cca 250 Kč); SizePower – to samé jako ArginMax, jeho hlavní složkou je L-Arginina HCL; a nakonec Vimax – dobře nabuzuje, ale nezvětšuje! Bacha! Díky složce Cayenského pepře (nevím, proč na stránkách Vimaxu jsou chilli papričky) může zvedat Váš krevní tlak, takže jen pro ty, co se na hypertenzi neléčí. Cena je ale nepřijatelná: 700 Kč a více za 30 tbl je trochu moc. PS: Lékař mi pak po vyšetření, jestli jsem to všechno vydržel, ve zdraví řek, že jsem dobrodruh a napsal mi recept na vyzkoušení – Spedra 40 mg … a mládenci, to byla jízda. Přítelkyně byla spokojená i s mou 14tkou. NEBOJTE SE JÍT S PROBLÉMEM K LEKAŘI, UMÍ VÁM POMOCI. Jak se zde již píše: zdravý způsob života a bez stresu je lepší, než všechny viagry, claviny, a jiné… S pozdravem: ať to stojí. Adam

 10. Je mi 45 a mám pocit méněcennosti tím, že můj penis je dlouhý asi 14 cm, průměr asi 5 cm. Stalo se mi už, že mi žena řekla, že je hubený. V tu chvíli mě přestal bavit sex a už si nevěřím. Co s tím můžu dělat?

   • Dobrý den, pánové. Je fakt až legrační, že se necháte takhle lakovat. Pokud vám nějaká žena řekne, že ho máte malého, tak si najděte jinou – „nevytahanou“. Já sama preferuji velikost maximálně do 15 centimetrů a rozhodně mě uspokojí i muž s rozměry daleko menšími. Nejsem sama. Myslím, že to je zcela normální velikost.
    Ženy, které potřebují větší, jsou výjimkou, nebo se jim po porodu už nezmenšila, takže jsou „vytahané“… Měla jsem za život více partnerů, mám čtyři děti a vím zcela jistě, že abych se udělala, stačí délka 5 centimetrů a průměr 2 centimetry
    Dost často ženy podobnými manipulacemi zastírají svou fyziologickou neschopnost, mindráky, stud, anorgasmii apod. Je to stejné, jako když kluci cpou ženským, že je potřeba mít určité velikosti prsou atd. OK, to je osobní vkus, ale nic víc. Podvodným náplastem „Turbo Max Blue“ zmar! Martina

    • Drahá Martno, děkuji vám za názor. Musím se přiznat že i mě jednou řekla žena že nemám dost velký penis na to abych jí uspokojil a mě to hodně zdrtilo a nějakou dobu jsem si nevěřil a sex moc nevyhledával, než jsem potkal dívku a tu jsem dokázal uspokoji 12x za hodinu, sama to nechápala a já taky ne, ale na ten nejlepší sex v životě rád vzpomínám.Proto se chci vyjádřit k velikosti penisu, tak jako každý chlap je jiný tak je i žena jiná a některé jsou prostě moc velké a nestačí jim to co chlap má a jiné vás zase budou milovat za rozměry co máte, protože velký penis je moc bolí a sex si vůbec neužijí. Zaměřte se spíš na partnerku, na to co jí vzrušuje a co má ráda a rozměry tak neřešte.Přemýšlejte, žena se dokáže přivést k orgasmu pouhými prsty a ty jistě neměří 20cm 🙂

 11. Je to podfuk, naplast „Turbo Max Blue“ mi nevydrzi na ruke ani 24 hodin, ako by mala. Su to vyhodene peniaze von oknom. Hanba, ze to predavaju.

 12. Dobrý deň, chcel by som vedieť, keď som si objednal Turbo Max Blue a ešte ma nekontaktovali o doručení tovaru, chcel by som vedieť, keď nepreberiem tovar, či mam spraviť ešte nejaké iné kroky, alebo produkt bude odoslaný naspať. Ďakujem.

 13. Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, jestli Turbo Max Blue má i nějaký vliv na to, jestli hulím trávu? Nebo piju alkohol? Díky za odpověď.

  • a doporocuji zasilku neprebirat zkontaktovat se s dodavatelem co zasilku dovazi a zkusit zasilku zrusit a poslat spet

 14. Dobrý den. Objednal jsem si Turbo Max Blue náplasti a chtěl bych objednávku zrušit. Ale nedošel mně od nich ještě žádný e-mail, abych na jejich adresu mohl napsat a na prodejních stránkách taky nemají kontakt. Tak co mám teď dělat? Díky za radu.

 15. Dobrý den, koupil jsem si náplast na 30 dní, používám ji dva dny. Chci se zeptat, kdy se dostaví první výsledky a jestli se nějaký dostaví. Je tady někdo, kdo s tím má nějakou zkušenost? A jak to mám teď v létě používat, když je teplo a tím, že se tělo potí, tak to moc nedrží a do sprchy s tím asi taky nemůžu??? Děkuji moc za odpověď.

 16. Tak teď tedy vím, že je to blbost. Ještě že jsem hledal na internetu recenze, diskuze, díky. Nic to teda nemění na mém problému. Jak bych byl rád za 14 cm, co tady chlapi píšou, oproti mým 9 cm. Co s tím? Nevím. Je mi sice 47, ale ještě chi žít.

 17. Varuji každého, kdo to chce koupit. Nefunguje to! Koupil jsem a spotřeboval balení na 2 měsíce za cca 1.600.- CZK. Výsledkem byla naprostá nula. Navíc, jak již zde někdo poznamenal, v letních vedrech to vůbec na těle nedrží, zejména v noci. Prostě a jednoduše vyhozených šestnáct stovek. Na email, odeslaný prodejci, samozřejmě žádná odpověď. Takže NEKUPUJTE to!

 18. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co napsat do žádosti o rozvázaní smlouvy. A co když bude adresa nesprávná (třeba do Slovinska)? Díky.

 19. nikde se nedopises uz sem to zkousel taky jsou to smyslene adresy chytraci co umi vydelavat a sou to naplasti na bolistky co koupite v lekarne za par kourun neobednavat zkouseli jsme je vyhledat ale bezvyzname maji ty stranky dobre vymyslene

 20. Lidi existuje nějaký přípravek nebo něco co by fungovalo(100%) účinnost prosím o odpověd info kdyžtak pošlete na email díky

 21. Dobrý den,
  již několik let až doposud mám komplex se svým přirozením, i když má údajně kolem 16,5 cm. I přesto mi přijde krátký, ale hlavně tenký. Toužím po tlustčím a třeba delším, návštěva psychologa zatím nezabírá…
  tak jsem prostudoval veškeré produkty:
  a) vakuové pumpy – nevěřím tomu, jen prokrví na chvíli a vypadá větší, navíc mohou být otlačeniny, zduřeniny…
  b) vodní pumpy – nevěřím, že to není podvod, protože funguje to přesně stejně, jako obyčejné pumpy, navíc je tam udělaná údajně guma, která se postupně uvolňuje a ukazuje s centimetry, že je údajně větší penis….
  c) zázračné pilulky – neřeknu, kdyby to byly opravu léky povzbuzující růst tkání atd… přímo od farmaceutiky… ovšem tyto pilulky obsahují jen doplňky či nic, co by podpořilo růst částí penisu, není to lék, je to doplněk či švindl…
  d) náplasti – 😀 tomu se jen směji, pomoci náplastí nelze podpořit růst částí penisu, a to proto, protože to není žádný lék či účinná látka, která něco takového podporuje, není to od farmaceutiky…

  takže dotaz : existuje něco, nějaký způsob, kterým zvětšit (délku a hlavně šířku)?
  žádné doplňky, cviky, pumpy – ale nějaký lék, kterým se třeba léčí ,,nedostatečné tkáně, žlázy…“, zkrátka lék přímo s účinnou látkou, po kterém rostou tkáně a další části (žlázy, šlachy, …)? určitě ve farmacii existují léky přímo na danou problematiku a určitě podpoří vědomky či nevědomky i růst tkání či žláz, popř. vaziv. Např. vědomky – růstový hormon, nevědomky nějaké léky na danou nemoc, ovšem jako sekundární faktor bude při léčbě růst a podpora růstu či vývoje právě tkání?
  Díky

 22. Objednal som to, no neprišla mi žiadna reakcia a po prečítaní tohoto fóra už ani záujem nemám. Viete mi povedať, kde nájdem adresu, na ktorú napíšem odstúpenie od tohoto produktu?

 23. Teda Chlapi já Vám povím jedno porekadlo od mojej mami!!! Kto sa lakomí za cudzim alebo chce viac,bude mať menej. Tu je to jasné. Bude mať menej peňazí a viacej nervov že sa nechal oklamať.A verte mi že každý z nás by chcel mať väčší penis hlavne tý čo ho majú velký. Prajem Vám aby bol pracovitý lebo velký a gumený je tlačiť lano do kopca.Dá sa iba bezvýsledne ťahať.Zdraví Rudo zo Slovenska Veľa šťastia !!!

 24. Samozřejmě s většinou souhlasím, až na předsudky typu „kdyby někdo měl něco účinného, bude to dostupné a z dotyčného boháč“. Mám lék na AIDS, rakovinu, virózy, plísně, zkrátka na 99 % nemocí; rakovina slinivky – vyléčena, malárie – vyléčena, dokonce týmem červeného kříže v Ugandě, kde vyléčili všechny pokusné subjekty během 1 dne… Ale všechno popřeli kvůli nátlaku farmaceutických firem, které pohrozily, že jinak zastaví dodávky humanitárního lékařského materiálu. Existuje mnoho Čechů, kteří vám nezištně potvrdí účinky MMS, ostatně Miracle Mineral Supplement také mně zachránil život. Všechna sláva patří Jimu Humblovi, největšími člověku na naší planetě (stačí zadat do vyhledávače MMS – léčba nebo MMS chloritan, nebo mms jim humble, mms 1. díl; na stránkách upramene.cz je fórum, kde je mnoho zkušeností a mnoho nápomocných lidí, kteří vám poradí…). Takže máte informaci, díky které údajně můžete vydělat miliardy. Zkuste to, máte lék na rakovinu, tak do toho. Cha cha, rychle pochopíte :-).

  Poznámka redaktora P.W.: Před roztokem „MMS“ neboli „Miracle Mineral Supplement (MMS)“ varuje Státní zemědělská a potravinářská inspekce. „Konzumentům MMS hrozí popálení trávicího traktu.“

 25. Vy zkouším balení na 6 měsíčnou dobu a sem zvědav jaký výsledky se obějeví pak vás budu informovat …..

 26. Divím se, že vůbec existují lidé, kteří si něco takového objednají. To vážně neuvažujete? Probůh, vždyť vám nabulíkují, co chtějí a vy jenom bezmyšlenkovitě objednáváte.

 27. Celou diskuzi jsem přečetl za několik minut. Přesto se najdou tací, co se opakovaně ptají na již zodpovězené otázky. Zřejmě nedokážou používat vlastní rozum. Není divu, že naletí na takové p******y, co jsou na Volny.cz propagovány. Udivuje mne, že to majitelé trpí. Asi jim peníze za s****y, tak jak Vespasiánovi, nesmrdí.

 28. все брехня я отлепил всю партию – ноль это просто бизнес на который ведутся мужики этим и пользуются шарлатаны.

 29. Nejsem lékař, ale jak se může po přilepení 30 náplastí zvětši úd? Vždyť je to přece fyzicky nemožné, tkáň je u každého jedince daná a nemůže se prodloužit o 6 centimetrů. Tuhle blbost by měl někdo trestně stíhat jako podvod. Raději vymysleme náplasti pro naše politiky pro zvětšení mozku, aby udělali správné věci pro normální lidi. Klausovi a jemu podobným bych pak nechal vyrobit desetkrát větší náplast přes celou pusu.

 30. Ahoj všem, též jsem na reklamu těchto náplastí narazil. A též si myslím, že není možné náplastí natáhnout tkáň včetně močové trubice atd. Je to lumpárna to nabízet. Ale též chápu muže, co chtějí zkusit cokoliv, aby byl větší. Ať je to jak chce, tak do jisté míry na velikosti záleží. Myslím si alespoň.

  • Turbo Max Blue je 100% podvod.
   Koupil jsem take naplasti ale zadny vysledek . Reklamni trik jak okradat zakazniky.

 31. Dobrý den kam je možné poslat zboží,přítel objednal naplasti turbo max blue,jsou neotevřene. Chtěl mě prekvapit a naletěl,co máme dělat abychom jsme dostali zpět peníze dekuji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno