Obezita zatěžuje lidský organismus, počínaje opěrnou a konče oběhovou soustavou. Náročné však bývají také drastické diety a drsné sportovní tréninky, které vám sice mohou pomoci zhubnout, ovšem pouze pokud ještě dříve nezemřete například na srdeční zástavu. Buďte, prosím, opatrní a svoji životosprávu zlepšujte raději po malých krůčcích, než skokově šokovými terapiemi! Pro začátek odmítněte podvodné tablety Vanefist Neo, abyste se nemuseli rozčilovat kvůli zbytečně vyhozeným penězům.

Česká reklama na Vanefist Neo - recenze, cena, diskuse

Šejdíři používají v každém státě jiná jména

„Představuji vám svůj životní úspěch, za který jsem obdržel více než 10 prestižních ocenění,“ říká podle internetové reklamy údajný molekulární biolog prof. Stefan Kubíček. Díky jeho „přírodní kúře“ prý kdokoli může zhubnout „až 14 kg za 28 dní – automaticky, bez diety a bez námahy“. Přitom „o 91 %“ klesá riziko, že uživatel dostane mrtvici, infarkt nebo výron. Na prodejní internetové stránce najdeme také pochvalné recenze a nadšené diskuse, například Ilona z Rakovníka potvrzuje: „Tablety Vanefist Neo fungují, a navíc jsou 100% přírodní. Neexistuje lepší způsob, jak zhubnout.“

Německá reklama na Vanefist Neo - recenze, cena, diskuse

Tato sugestivní reklama má řadu zahraničních cizojazyčných verzí, kde nalezneme stejné texty a fotografie. Ovšem totožné tváře jsou představeny jinak: Údajný molekulární biolog Kubíček se najednou jmenuje Prof. Stefen Meier nebo Javier Gutiérrez. A domnělá Ilona z Rakovníka náhle vystupuje jako Marika (z Erfurtu), Elsa (z Valencie) anebo jinak, podle toho, na jakou zemi daná reklamní mutace směřuje.

Španělská reklama na Vanefist Neo - recenze, cena, diskuse

5 důvodů, proč vyškrtnout tablety Vanefist Neo

  1. Neznáme identifikační údaje odpovědné firmy, takže nevíme, kde případně požádat o vrácení peněz, nebo na koho poslat policii.
  2. Solidní doktoři medicíny a lékárníci vám potvrdí, že tablety Vanefist Neo nefungují, ostatně proto nejsou předepisované.
  3. Autoři reklamy zneužívají vědecké tituly a taky fotografie lidí, kteří o jejich „produktu” pravděpodobně nikdy neslyšeli.
  4. Úplně stejně jako tablety Vanefist Neo byly dříve propagovány další podvodné „hubnoucí prostředky” – například Vega SlimMangosteen3D ChilliKaplanexChocolate SlimChoco LiteEco SlimCatch Me, Patch Me!, DIETonus a další.
  5. Cena kapslí kolísá kolem 1 000 Kč, které můžete investovat daleko lépe – raději nakupte čerstvé ovoce, choďte na plavecký stadion nebo vyrazte vlakem někam do přírody, na pěší výlet.

2 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den. Takže až nyní jsem narazila na Váš článek. Bohužel jsem mezi těmi, co naletěli – jak na výrobek Vanefist Neo, tak na výrobek Move Flex. Je to smutné. Jsem po mrtvici, ochrnutá na levou stranu, nepohyblivá. Člověk by udělal cokoli, aby si aspoň trochu ulevil od bolesti! Nehledě na peníze! Jsem vdova, sama, musím žádat pečovatelskou službu a nyní čtu, že jsem se zase nechal napálit! S pozdravem Kaděrová Oldřiška

  2. Taky jsem naletěla. Byli přesvědčiví. Sice jsem nevěřila tak masivním výsledkům, ale potřebovala jsem jen 6 kg. Už ze složení jsem zjistila, že se jedná jen o vitamíny. Tak jsem to za přítomnosti rodiny a přátel fotograficky zdokumentovala. Dá se to použít?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno