Máte dostatek odvahy, silný žaludek a pevné nervy? Dobře, věřím vám. Takže si představte, jak příští rok touto dobou ležíte na smrtelné posteli. Rakovina plic nebolí, ale slábnete, trpíte nechutenstvím a často zvracíte. Přitom jste mohli spokojeně žít ještě 40 let – kdybyste letos přestali kouřit! Klidně si kupte magnety „ZeroSmoke“, pokud máte peněz nazbyt. Ale nikdo nenahradí vaši vlastní vůli, vaše odhodlání žít! Musíte sami chtít a definitivně přestat hulit, jinak zbytečně brzy skonáte.

Magnety ZeroSmoke připomínají dřívější podvod

„Výrobek jsme testovali několik let a výsledek funguje. ZeroSmoke vás bezpečně zbaví závislosti na nikotinu,“ říká v reklamní kampani údajný doktor. Pod stejnou tváří najdete jednou Stanislava Pavlíka, podruhé Juhásze Gábora, potřetí Michala Serenka, anebo možná úplně jiné jméno. „ZeroSmoke znamená přelom v lékařské vědě. Dva pozlacené magnety připevníte ke svému levému uchu a budete nosit 2 až 4 hodiny denně. Za 7 dní budete nekuřákem, respektive nekuřačkou,“ říká herečka v amatérském videu.

Ve skutečnosti jsem ovšem nenašel žádného existujícího lékaře, který by doporučoval magnety ZeroSmoke. Reklamní web navíc provozuje nechvalně známá firma Whitedotseo.com sp.z o.o., která prodávala taky podvodnou dlahu na vbočený palec, kapsle proti impotenci, mast na růst vlasů, přípravek na napuchlé nohy, nebo  tablety na hubnutí. Ostatně ZeroSmoke připomíná magnety RealQuit. „Ty byly taky propagované pomocí ukradených fotek fiktivních zákazníků, kteří pěli samé chvalozpěvy,“ připomíná Lucie.

Diskuse běží, recenze jsou veskrze negativní

„Děláte dobře, když prodejci magnetů ZeroSmoke nevěříte,“ radí protikuřácký portál, nad kterým drží odbornou garanci MUDr. Eva Králíková, CSc. „Není prokázáno, že by ušní akupunktura pomáhala proti kuřácké závislosti. V případě ZeroSmoke jde o obchod, nikoli o léčbu,“ pokračují doktoři medicíny. Doporučují změnu životního stylu a případně léky na potlačení abstinenčních příznaků. Nikotin volně prodejný v lékárně zvyšuje pravděpodobnost úspěchu na dvojnásobek, lék na recept umocňuje šanci dokonce trojnásobně.

7 KOMENTÁŘE

  1. Objednal jsem to – dostal jsem to – spolkl jsem to – a 3 týdny jsem ležel v nemocnici bez možnosti dát si cigaretu! 😀 Opravdu to „funguje“.

  2. Je škoda, že jsem NIKDE nenašel jediný komentář od lidí, kteří si ten magnet koupili a vyzkoušeli. Tedy kromě těch falešných komentářů na prodejních stránkách.

    • Tomáši, několik autentických spotřebitelských komentářů je pod článkem našich německých kolegů, pod TÍMTO odkazem (RealQuit = ZeroSmoke). Rovnou můžu napsat, že jsou všechny negativní.

  3. Nekupujte! Za 860 Kč je to zlodějina. Pokud to chcete vyzkoušet, objednejte na portálu „Poštovné zdarma“, kde je ZeroSmoke k mání za pouhých 89 Kč.

  4. V normálních e-shopech (například na Aliexpress) koupíte magnety ZeroSmoke za 0,78 $, takže 700 Kč bych fakt nedal. A navíc recenzovaná reklama není uvěřitelná. Nejlépe funguje Champix (na lékařský předpis) + pevná vůle.

  5. „ZeroSmoke“ údajně doporučuje praktická lékařka Jana Olešáková a fyzioterapeut Tomáš Galvaňák. Hledal jsem jejich stránky, bohužel marně. Velice zajímavé.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno