Pivko po práci, nebo panák slivovice na rodinné oslavě bereme v našem kulturním okruhu jako normální prostředek k odpočinku. Ale někteří lidí mají bohužel sklon k závislosti, kterou mohou spustit vztahové a psychické problémy. Naštěstí české zdravotnictví zná dostatek přijatelných metod, jak alkoholismus vyléčit. Přečtěte si, co radí například respektovaný lékař Karel Nešpor – a proč byste neměli kupovat podvodný přípravek jménem Alcostopex.

MUDr. Karel Nešpor radí, jak překonat svoji závislost

„Lidí, kteří jsou na alkoholu závislí, může být v Česku kolem 300 tisíc. Těch, kdo sice závislí nejsou, ale pitím si škodí, je mnohem víc. Alkoholem trpí i lidé v okolí: manželky nebo manželé, děti, rodiče, spolupracovníci,“ říká primář Karel Nešpor, který úspěšně bojuje proti závislosti v Psychiatrické nemocnici Bohnice. Mnoha lidem zachránil život. Nabízí hned několik cest, jak zůstat střízlivý – a žádný „Alcostopex“ mezi nimi nenajdeme.

  • Ambulantní léčba nevyžaduje pracovní neschopnost, docházíte ve svém volném čase.
  • Ústavní léčba na psychiatrickém, interním nebo neurologickém oddělení.
  • Denní stacionář, kde pacient bývá přes den, než se úplně vrátí do normálního života.

Doktoři medicíny nepoužívají jako lék žádný Alcostopex, nýbrž Antabus, který pomáhá silným pijákům. Také však existuje řada jiných, příjemných metod – terapeutické rozhovory, případně rodinná a manželská setkání, jóga, turistika atd.

Alcostopex prodávají darebáci, viz obchodní podmínky!

Virtuální svět internetu slouží k dobrým věcem, ale zároveň umožňuje zbabělým darebákům, aby okrádali zoufalé a důvěřivé lidi. Lákavé reklamy už dříve slibovaly zázračné vyléčení hemeroidů, křivých prstů, křečových žil a dalších neduhů. Podezřelý prášek Alcostopex nese úplně stejný rukopis jako pastilky, masti a dlahy, které zklamaly tisíce českých, ale také italských nebo německých zákazníků. Na základě čeho vynáším tak přísný soud?

Nikde nenajdete identifikační údaje reálné evropské firmy, která za produkt odpovídá. A když prolétnete obchodní podmínky, zjistíte, že podivnou moučku nelze reklamovat. Žádost o vrácení peněz sice můžete zaslat na e-mailovou adresu support@alcostopex.com. Prodejce však upozorňuje, že nemusí odpovědět, pokud „důvod stížnosti shledá jako neoprávněný“. Navíc chce, abyste reklamovaný produkt vrátili „neotevřený“, takže vlastně svůj zaplacený nákup nesmíte použít!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno