Jste zázračná, ale strašně zranitelná bytost. No vážně! Ve svém těle máte miliardy buněk, které makají jako perfektně vymyšlené stroje a dohromady tvoří jediný lidský organismus – myslící, pracující, milující. Ale jakmile ztratíte třeba jenom jeden smysl, například sluch, musíte řešit bezpočet problémů. Někdy úplně stačí, abyste třeba kvůli únavě udělali logickou chybu, lidově řečeno blbost, a máte průšvih. Ukázkový příklad představuje podvodné naslouchátko „Audisin Maxi Ear Sound“, neboli past na nahluchlé unavené občany.

Malí podvodníčci nám dávají velké (a užitečné) lekce

Na různých internetových stránkách běží reklama na přístroj, který údajně „zesiluje, čistí a vyostřuje zvuky“: Audisin Maxi Ear Sound. Prodejce bohužel neprozrazuje technické detaily – a zatajuje dokonce i svoji vlastní identitu, čímž porušuje zákony České republiky i Evropské unie! Tajnůstkář pravděpodobně sedí na jiném kontinentu a svoje zboží prodává přes několik prostředníků (přes marketingové firmy, které „jenom“ vyrábějí internetové reklamy, taky přes distribuční společnosti, které „pouze“ doručují zásilky apod.).

Takzvaný „asistent sluchu“ Audisin Maxi Ear Sound vypadá stejně nedůvěryhodně jako sluchové pomůcky Tinnitus Stop, Hear Clear Pro nebo Activlan. (Recenze zklamaných uživatelů čtěte ZDE a ZDE, v diskusních fórech vespod pod recenzemi.) Pokud objednáte anonymní, nepodepsané, nelegální zboží, velmi pravděpodobně dostanete bezcenný zmetek. Potom máte 2 možnosti: A/ Obviníte politiky a policii, že necenzurují internet. B/ Vezmete špatnou zkušenost jako ponaučení a příště lépe použijete vlastní rozum, abyste nenaletěli podvodníkovi.

Racionální důvody, proč nekupovat Audisin Maxi Ear Sound

Navrhuji, abychom ignorovali líbivé fotografie a dojemné příběhy („vnučka dovezla babičce zázračný dárek ze Švýcarska, kde pracuje na elitní zdravotnické klinice“). Ověřujme fakta, zkoumejme argumenty, hledejme citované odborníky v internetovém vyhledávači. Všichni přece rádi sledujeme a čteme detektivky, tak jednou buďme sami komisařem Columbem! A jakmile začneme přemýšlet kriticky, hned narazíme na usvědčující důkazy, například:

 • V obchodních podmínkách chybí název odpovědné firmy, adresa, identifikační číslo (IČ), zkrátka jejich autor nechce prozradit svoji totožnost. Čeho se bojí?
 • Zázračné naslouchátko neseženete v žádné normální kamenné lékárně, kde jinak najdete každou zdravotnickou pomůcku, kterou lze legálně prodat.
 • Citovaní odborníci na poruchy sluchu, aktuálně MUDr. Robert Lipecký, údajně provozují vlastní ordinace. Ale přitom nemají vlastní webovou stránku, ani profil v katalogu lékařů, nenapsali žádný článek – zkrátka neexistují.

31 KOMENTÁŘE

 1. Tedy, recenze jako řemen. Samé negativní zkoušenosti – na údajně zaměnitelné produkty Tinnitus Stop, Activlan apod. Ocenil bych však taky autentickou recenzi přímo na přípravek Audisin Maxi Ear Sound.
  Přeji hezký den.
  Vladimír

  • OTÁZKY:
   PROČ se „expert“ Robert Lipecký pod článkem podepsal jako Robert Ledecký?
   PROČ není v rejstříku žádný Robert Lipecký ani Robert Ledecký?
   PROČ není tento zázrak popsaný detailně, například prostřednictvím podrobných obrázků?
   PROČ není specifikovaný způsob používání?
   Tento zázrak – asistenta sluchu si budeme doprostřed ucha vkládat sami? Jak, čím a kam až? A jak vyndávat, po kolika hodinách, týdnech nebo měsících?

   A POKRAČUJEME:
   „Začnete slyšet 4krát lépe než nyní.“ – Kdo a jak změřil, že každý zažije čtyřnásobné zlepšení?
   PROČ není článek napsaný správnou češtinou?
   „Nic neriskujete, protože se na produkt vztahuje trojitá záruka spokojenosti.“ – Tohle znamená co?!
   Rád bych Audisinu věřil, ALE…

  • Ano, nechal jsem se také nalákat, a tak mám doma bezcennou věc a 4 000 Kč pryč. Moje 94 letá baby stále neslyší. Pan Robert vesele okrádá a vytrvale mlčí.

  • Hlavně, aby mě neobtěžoval pošťák, že musím převzít zásilku, přestože jsem žádnou neobjednala! Toto sluchátko tlačí v uchu tak, že nevydržím ani 5 minut! A přitom nic neslyším, naopak cítím ještě silnější bolest! Škoda zaplacených 1799 korun. Jsem v důchodě a peníze jsem mohla investovat do lepšího zboží. Teď už nic nenadělám, ale zaráží mě drzost, s jakou mi prodeje posílá totéž ještě jednou! Byla bych ráda, aby byla zásilka zastavena. Tento případ by měl být medializovaný v televizi a řešený Českou obchodní inspekcí!

  • Pane Vladimíre, nebo jak se jmenujete, kupte si tento výrobek a za měsíc vám přestane fungovat. Osobní zkušenost! Jaroslav Štefl

 2. Dobrý den, určitě nekupovat! Údajný odborník se představuje jako MUDr. Robert Lipecký, ale nakonec se podepíše jako MUDr. Robert Ledecký!

  • Na slovenskej stránke je spomínaný „doktor“ Róbert Lipecký ako Róbert Litovský a tak ako má v Prahe ordinácie, ktoré neexistujú – tak ich má vraj aj v Bratislave. „Podvodník sa etabloval na medzinárodnej úrovni.“

   Píše, že pomohol viac ako 1 200 osobám – to je síce pravda, ale od peňazí. Jeho fotografia je vybratá z databanky obrázkov – aby vyzeral dôveryhodne. Bojujte proti takýmto podvodníkom šírením informácií o nich. – Ak sa o to nevie postarať, v tomto smere impotentná, polícia.

  • Strašné :-(. Asi musíme sobě, i svým blízkým zvyšovat informační a spotřebitelskou gramotnost (citlivost vůči zjevné lži, podezřelým slibům a slevám apod.).

   • Dobrý den všem poškozeným!
    I já patřím mezi lidi, kteří se nechali zlákat příslibem lepšího sluchu. Okamžitě po pročtení příbalových letáků jsem však pochopil, že jde o podvod. No, mohu udělat jediné: Jít zítra na policii, abych podal trestní oznámení na neznámého pachatele, který mě připravil o 2 200 Kč. Myslím, že totéž by měli učinit i další podvedení lidé, aby byly škody sečteny. Potom by se nejednalo o pouhý přestupek, ale rovnou o trestný čin.

    • Máte škodu, kterou naše policie nebude řešit, protože nedosahuje 5 000 Kč, takže nejde o trestný čin, ale pouze o přestupek. Přestože jste byl povedený. Měl jste zakoupit více balení, alespoň za 5 500 Kč, aby policie musela jednat. Takhle si myslím, že máte smůlu a nikdo Vaše chvilkové mentální selhání nebude řešit.

     • Dobrý den, vážení poškození!
      Pojďme se spojit, abychom tuto firmu zažalovali a dohnali k soudu!
      Jaroslav Štefl, za moji maminku Boženu Šteflovou!

     • Naletěl jsem jako mnoho dalších. „Odborníka“ Roberta Lipeckého považuji za prohnaného šmejda. Mně prodal Auresoil SENZI SECURE = podvod, jako mnoho dalších.

     • DOBRÝ DEN!

      Pojďme se spojit a podejme společnou žalobu na tuto firmu! Když nás bude víc, musí nám soud vyhovět! Ano, do 5 000 Kč nejde o trestný čin!

      Jaroslav Štefl
      TEL.: +420 603 93 89 76

 3. Vážení, jako člověk postižený praktickou hluchotou mohu pouze konstatovat, že reklamní článek obsahuje spoustu nesmyslů a jde evidentně o podvod. Šumění, pískání atd. v uších Vám nevyvolá, ani neodstraní žádné sluchátko

  „Zlepšení sluchu až čtyřnásobně“ je nesmysl, za který by autor zasloužil výchovný trest. Každý máme postižení individuální a nelze všem nasadit universální pomůcku. Osobně mám sluchátko od renomované firmy Siemens, stálo mě 13 000 Kč, má spoustu vychytávek, je různě nastavitelné (i co se týká směrovosti), a přesto dokonale neřeší můj problém.

  Apeluji na Vás: Audisin Maxi Ear Sound = PODVOD! Nevyhazujte svoje peníze a nepodporujte bezcharakterní darebáky, kteří parazitují na lidském neštěstí!

 4. Také jsem podlehla reklamě a koupila za 2 340 Kč sluchátko AUDISIN MAXI. Doufala jsem, že si vylepším poslední léta života. Mám totiž 89 let a už nejméně 8 let používám sluchátko WIDEX. Očekávala jsem mnoho, ale zatím jsem pouze přišla o hodně peněz. Chybami se prý člověk učí, tak nevím.

 5. Dobrý den, pana Lipeckého, tedy Ledeckého, který si vozí zadek v autě za peníze nedoslýchavých lidí, ať vezme čert. Nedoslýchavost je velice nepříjemná, a proto se lidé nechají snadno zmást, oklamat. Informace jsou velmi důležité, tak je šiřme.
  Irena

  • Dobrý den, Báro, český občanský zákoník nám dává právo, abychom do 14 dnů odstoupili od kupní smlouvy, kterou jsme uzavřeli „distančním způsobem“ (třeba přes internet). Lhůta běží od převzetí zboží a v takovém případě máme nárok na vrácení zaplacených peněz. Takže napište prodávající firmě, že odstupujete od smlouvy a rušíte objednávku, abyste měla klid.

   Pokud na odpovědnou firmu nemáte, ani nemůžete sehnat žádný kontakt (což velmi pravděpodobně bude případ „Audisinu“), tak zřejmě nejde o seriózního podnikatele, tudíž nic nepřebírejte, ani neplaťte. Neznám případ, kdy by internetoví šmejdi někoho následně obtěžovali; jsou zbabělí a zůstávají v anonymitě, zalezlí někde ve skrytu.

   • Co to tady čtu? Chtěl jsem udělat radost mamince, a tak jsem objednal Audisin na dobírku. Reklama se mi zdála poněkud divná, ale naděje a touha pomoci mě oslepila. Děkuji za recenze. Nic nepřevezmu a ani nic nezaplatím.

   • Dobrý den, děda mi včera oznámil, že v nejnovějším TV Magazínu viděl celostránkový „článek“ o tomto „zázračném“ produktu. Naštěstí jsem mu dokázal vysvětlit, že jde o podvod. Nevíte, jakým způsobem lze postupovat, aby šmejdi nemohli zveřejňovat články a inzerci v tiskovinách? Předpokládám, že reklamu zadává nějaká mediální agentura, takže mě spíše zajímá, kdo má odpovědnost za publikovaný obsah (vydavatel tiskoviny, nebo zadavatel reklamy?), pokud vůbec někdo. Respektive kam adresovat upozornění na podvodný článek, aby mělo smysl. Děkuji.

 6. Po dnešní zkušenosti potvrzuji, že šmejdi zkoušejí nový trik. Pochopitelně, že v 79 letech už neslyším dobře a bohužel jsem uvěřil článku v novinách. Stejný, podvodný inzerát je otištěn i v TV magazínu, pro týden 24.3. – 30.3.2018, na str. 15. Jiné telefonní číslo a jiná částka, ale určitě jde o stejné podvodníky.

  Jakmile jsem sluchátka „AUDISIN MAXI Ear Sound“ uvedl do provozu, mohl jsem pouze zesilovat, nebo ztlumovat nesnesitelný šum, ale žádný jiný efekt neslyším. Z mého důchodu vypumpovali 2 350 Kč. Nemohu zjistit, kde lze výrobek vrátit a reklamovat, a proto navštívím pracovníky „Obchodní inspekce“, aby podvodníky umravnili.

  K čemu máme naši „NESTRANNOU ČESKOU TELEVIZI“, když otiskuje podvodný inzerát ve svém týdenním programu? Varuji všechny, aby nenaletěli a neodevzdávali darebákům svůj důchod. Přeji Vám hodně elánu v boji proti šmejdům. Karol G.

 7. Díky za varovné komentáře! Důrazně však upozorňuji, že TV magazín nevydává Česká televize, nýbrž soukromá obchodní společnost VLTAVA LABE MEDIA a.s. V časopisu bývá uvedena adresa vydavatele, tam eventuálně zašlete žádost, aby prověřoval nabídky svých inzerentů.

  A pozor na podvodníky všeho typu. Někteří prodávají drahé a přitom bezcenné cetky. Jiní zištně, v rámci svojí politiky šíří nenávist – jednou proti Romům, podruhé proti válečným uprchlíkům a potřetí třeba proti nám novinářům, teď zrovna speciálně proti veřejnoprávním médiím, které přitom na internetové šmejdy upozornily například v pořadu Černé ovce.

 8. Asi před půlrokem jsem koupila tato sluchátka za 1 799 Kč, což byl můj největší životní omyl. Nefungují, tlačí apod. A prodejce má takovou drzost, že mně stejný výrobek posílá ještě jednou! Dnes ráno ve 3:55 hodin mi přišla SMS, že dostanu další Audisin. Nic nepřevezmu a nejraději bych vrátila i staré sluchátko!

 9. Dobrý den!
  Tak jsme se nechali nachytat – konkrétně moje 84 letá maminka!
  Teď jsem zkoušel jejich výrobek reklamovat, ale přišel mně e-mail s informací, že firma se na udané adrese nenachází!

  • Mě pomohl ke zlepšení sluchu můj chytrý mobil a přídavné sluchátko Bluetooth nebo s kabilkem.Zdarma si stahnete programek ,z googlu ten vám zkontroluje jak slyšíte , upraví frekvenční charakteristiku a hotovo.Umi rozlišit různé prostory venku,doma , sledování televize.A hlavně mě to nic nestálo!

 10. Koupila jsem si Váš zázračný AUDISIN MAXI Ear Sound. Píšete, že je malý a průhledný, téměř nejde vidět. Je dost velký a kouká z ucha, nedá se pořádně a diskrétně nosit. Proč oblbujete? Naletěla jsem a draze zaplatila.

 11. Taky jsem naletěl. Koupil jsem si rovnou dva a oba jsou úplně na houby. Už si nikdy v životě nekoupím nic přes internet.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno