Málokterá žena si nechá dobrovolně, chirurgicky zmenšit poprsí. Většina dívek a dam touží spíše po větších ňadrech, eventuálně jsou se svými tělesnými tvary spokojené. Pokoutní obchodníci nabízejí mastičky, které údajně přenesou vaše tukové zásoby právě na hruď, kde zároveň vypnou kůži a vymodelují dvě dokonale estetické kupole. Svoji vodičku nazývali nejdříve Bust Cream Spa, recenze uživatelek najdete ZDE. Nyní lákavou reklamu pouze zkopírovali a vymysleli nové jméno: Bustural. Je velmi pravděpodobné, že oba produkty jsou zcela totožné.

Co obsahuje Bustural? Možná jenom citrónovou voňavku

„Taky jsem krém koupila s jistou dávkou skepse a opravdu – k ničemu není. Po měsíčním užívání, poctivém natírání a masírování (dvakrát denně!) nepozoruji žádné výsledky. Nečekejte zvětšení, ani vypnutí, moje pokožka vypadá hůř. Holky, rozhodně tenhle sliz nekupujte, protože jednoduše nefunguje!,“ popisuje Dita přípravek Bust Cream Spa. „I já jsem si Bust Cream Spa zakoupila a vyzkoušela. Poctivě dodržovala pokyny a po měsíci žádný výsledek. Jsem zklamaná,“ potvrzuje Iveta.

„Pochybovala jsem, že nějaká mastička pomůže, ale ze zvědavosti jsem krém zakoupila. Bohužel, měla jsem poslechnout svoji varovnou intuici. Krém užíván 3 týdny a vůbec žádné účinky nepociťuji, prsa akorát voní citrónem. Víckrát rozhodně ne!,“ uzavírá rozhodně Lenka. Osobně předpokládám, že Bustural dopadne stejně. Několik hodných a důvěřivých žen, které samy uvažují naprosto bezelstně, naletí zbabělým grázlům a svoje zaplacené peníze víckrát neuvidí. Věřte, že ochotně uznám svoji chybu a zveřejním omluvu, pokud uvidím opak!

Kdo vlastně prodává mastičku Bustural? Diskuse, zkušenosti

Pokud jste podvodným reklamám uvěřila a nyní litujete, berte svoji chybu jako ponaučení. Než koupíme jakýkoli produkt nebo službu, nejdříve hledejme odpovědnou firmu, které případně adresujete reklamaci. Přesvědčme se, že obchodník sídlí na území Evropské unie, kde platí docela dobrá ochrana spotřebitele. V obchodních podmínkách krému Bustural nevidím důvěryhodné identifikační údaje žádné konkrétní firmy a některé pasáže vyznívají vyloženě podezřele:

„Požadavky na vrácení peněz budou odeslány emailem na: support@bustural.com. V požadavku zákazník uvede důvod požadavku. Vyhrazujeme si právo požadavek kupujícího nepřijmout, pokud důvod jeho/její stížnosti bude shledán neoprávněným.“ Přitom: Vrácený produkt musí být ve stejném stavu, ve kterém jste jej obdrželi (jako nový), aniž by bylo otevřeno nebo poškozeno balení, těsně před prodejem, stejný jako původní balení. Gauneři zkoušejí stejnou reklamou napálit například taky Řekyně, Italky a další Evropanky.

10 KOMENTÁŘE

 1. Myslela jsem si, že Bustural je nějaký podvod a opravdu jsem se nezmýlila. Stojí tisícovku a výsledek žádný. Jsou to zloději.

 2. Zrovna jsem chtěla Bustural objednat taky. Ještě že jsem si dříve přečetla vaše komentáře. NALETĚLA BYCH TAKY. Takže ještě stále není nic, co by mi bez operací zvětšilo poprsí? 🙂 Holky, poraďte, s čím máte dobrou zkušenost. Už si nevím rady.

  • Používám karobový olej, střídám s mandlovým. Krém používám občas (a to od Dermacolu nebo z DM Balea) a je to dobré. Prsa se mi zpevnila – ta kůže tedy. Na zpevnění a lehké zvětšení mi pomohl Stimulen (cena cca 90,- Kč v lékárně), zpočátku jsem brala dvojnásobek doporučené dávky a teď jsem na 2 tabletách denně.
   Nedávno jsem si koupila i Nadrain forte (cena okolo tisíce Kč) a kombinuji to se Stimulenem. Když už by to nedělalo nic jiného, tak se mi zlepšila pleť a hodně zlepšila celulitida. Potřebovalo to vyživit i vnitřně – a to moc necvičím a téměř nemasíruji (ani prsa ani stehna).

  • Taky jsem Bustural zakoupila a používala více jak měsíc – a výsledek také nikde. Opravdu je to blaf, že se Vám prsa zvětší. Lenka

  • Jsem ráda, že jsem si včas přečetla vaše komentáře, jinak bych si také objednala. Jinak co se týká otázky, jestli „Bustural“ můžete nechat na poště, tak předpokládám, že právě tohle zboží přiváží kurýr – těžko říct, jestli lze odmítnout a nepřevzít.

 3. Připojuji se. Bustural je jeden velký podvod. Kolik nás vlastně naletělo? Určitě hodně. Ale snad už nikdo za tuhle „zázračnou mast“ nedá ani vindru!

 4. Nenašla jsem nikde kontakt na firmu prodávající Bustural, jen email. Jsou podvodníci! Ani RNDr. Ľudmila Liptáková – doktorka prírodných vied podle mě neexistuje. Nikde jsem ji nenašla. Dole na prodejní stránce je „Kontaktujte nás“: email a adresa v USA!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno