Internet plní řadu užitečných funkcí, ale taky umožňuje kriminálníkům, aby beztrestně podváděli. Virtuální mafie používá jednoduchou strategii. 1. Podvodníci se přestěhují do zámoří, kde neplatí evropské zákony. 2. Tam zveřejní internetovou stránku, přes kterou například česky, německy nebo italsky nabízejí zázračný výrobek. 3. Přijímají peníze od důvěřivých Evropanů, kterým posílají bezcenný šunt. Příkladem jsou náplasti Catch Me, Patch Me!

Stejný podvod zase a znova, tentokrát opět na tlouštíky

Nálepky jakožto zdravotnická pomůcka mohou fungovat – například některým kuřákům pomáhají při léčbě závislosti nikotinové náplasti. Ovšem internetoví šibalové slibují, že podobnou cestou zvětší mužské pohlaví, vyléčí zvětšenou prostatu, nebo detoxikují organismus! Zatím vždycky šlo o sprostou lež, jak přiznávají zklamaní uživatelé ZDE, ZDE nebo ZDE. Náplasti Catch Me, Patch Me! údajně usnadňují hubnutí.

„Samolepky dodávají organismu živiny, takže způsobují úbytek váhy 24 hodin denně. Hubnutí probíhá třikrát rychleji, než za stejných podmínek bez lepítek Catch Me, Patch Me!,“ tvrdí fiktivní dietolog Daniel Novák. Ve skutečnosti neexistuje, a vylhané jsou taky pochvalné komentáře. Jak dokazují skutečné recenze na hubnoucí tablety CGA800, Forskolin Active a bobule goji, někdo pouze ukradl cizí fotky.

Proč bych nikdy nekoupil nálepky „Catch Me, Patch Me!“

Sám jsem trpěl nadváhou. Ke štíhlé postavě mi pomohly tradiční postupy – střídmá strava a sport. Popravdě nevěřím tomu, že zhubnete pojídáním jakýchkoli bobulek nebo živin. Když chci hmotnost ztratit, musím přece naopak energii vydávat, investovat, spalovat. Ale Catch Me, Patch Me! bych nekoupil ani jako mucholapky, protože nikde není uvedený prodejce. Obchodní podmínky sepsal buďto popleta, či zbabělec, anebo grázl. Pokud vám kvůli podezřelé izolepě naskočí třeba ošklivá vyrážka, těžko budete svoji újmu reklamovat, když neznáte jméno odpovědné firmy.

26 KOMENTÁŘE

  1. Vážení podvedení. Pokud chcete, aby tento podvod PČR řešila, tak musíte podat trestní oznámení (zdarma) a ne jen brečet na internetu. Bez tohoto trestního podání policie konat nemůže. Můžete též podat stížnost radě pro reklamu na http://www.rpr.cz.

  2. To je jako se šmejdy. Každý to ví a skoro každý naletí. Proč si nepřečtete adresu, kam poslat reklamaci? Žádná totiž není. Lidé, čtěte!

  3. Chcete-li někdo objednat „Catch me, Patch me!“ – nedělejte to. Nefunguje to. Vrácení peněz je složité, úplná absurdita. Prodejci vám sdělí, že jsou pouze zprostředkovateli a odkáží vás na reklamační oddělení, kde vám poradí, abyste zásilku poslali do Polska. A co je nejhorší – v reklamě vůbec není uvedeno, že nabízené náplasti NESMÍ používat lidé s poruchou štítné žlázy! Což jsem vyčetla až na obalu produktu, v anglickém jazyce. Chcete-li přijít o peníze – tak objednejte!

  4. Naprosto potvrzuji všechny recenze. Vím, že kromě pohybu, zdravé stravy, a navíc taky „mentálního nastavení“ nic nefunguje. Podobným prostředkům nevěřím, ale přesto jsem ve slabé chvíli Catch Me, Patch Me objednala, hned 2 balení. Hanba mě dnes fackuje. Raději jdu běhat se psem. 🙂 Doufám, že mě už podobná hloupost nikdy nenapadne, protože, jak známo, za blbost musíme platit, v mém případě 2 880 Kč „po slevě“.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno