Internet plní řadu užitečných funkcí, ale taky umožňuje kriminálníkům, aby beztrestně podváděli. Virtuální mafie používá jednoduchou strategii. 1. Podvodníci se přestěhují do zámoří, kde neplatí evropské zákony. 2. Tam zveřejní internetovou stránku, přes kterou například česky, německy nebo italsky nabízejí zázračný výrobek. 3. Přijímají peníze od důvěřivých Evropanů, kterým posílají bezcenný šunt. Příkladem jsou náplasti Catch Me, Patch Me!

Stejný podvod zase a znova, tentokrát opět na tlouštíky

Nálepky jakožto zdravotnická pomůcka mohou fungovat – například některým kuřákům pomáhají při léčbě závislosti nikotinové náplasti. Ovšem internetoví šibalové slibují, že podobnou cestou zvětší mužské pohlaví, vyléčí zvětšenou prostatu, nebo detoxikují organismus! Zatím vždycky šlo o sprostou lež, jak přiznávají zklamaní uživatelé ZDE, ZDE nebo ZDE. Náplasti Catch Me, Patch Me! údajně usnadňují hubnutí.

„Samolepky dodávají organismu živiny, takže způsobují úbytek váhy 24 hodin denně. Hubnutí probíhá třikrát rychleji, než za stejných podmínek bez lepítek Catch Me, Patch Me!,“ tvrdí fiktivní dietolog Daniel Novák. Ve skutečnosti neexistuje, a vylhané jsou taky pochvalné komentáře. Jak dokazují skutečné recenze na hubnoucí tablety CGA800, Forskolin Active a bobule goji, někdo pouze ukradl cizí fotky.

Proč bych nikdy nekoupil nálepky „Catch Me, Patch Me!“

Sám jsem trpěl nadváhou. Ke štíhlé postavě mi pomohly tradiční postupy – střídmá strava a sport. Popravdě nevěřím tomu, že zhubnete pojídáním jakýchkoli bobulek nebo živin. Když chci hmotnost ztratit, musím přece naopak energii vydávat, investovat, spalovat. Ale Catch Me, Patch Me! bych nekoupil ani jako mucholapky, protože nikde není uvedený prodejce. Obchodní podmínky sepsal buďto popleta, či zbabělec, anebo grázl. Pokud vám kvůli podezřelé izolepě naskočí třeba ošklivá vyrážka, těžko budete svoji újmu reklamovat, když neznáte jméno odpovědné firmy.

40 KOMENTÁŘE

  • Jane, svým způsobem máte pravdu, ale… Izolepa „Catch Me, Patch Me!“, respektive reklama na tento nesmysl není zdaleka první svého druhu. Lidé plánovali žalobu taky na firmu, která prodává falešnou dlahu na vbočený palec, mast na bolavé kosti, pilulky proti alkoholismu atd. Pak si ovšem uvědomili, že neznají jméno odpovědného obchodníka, takže mohou zažalovat leda neznámého pachatele. A česká policie, potažmo Europol bude těžko chytat zloděje někde mimo Evropskou unii, pokud dotyčný podvodník „úřaduje“ kdesi v Africe nebo USA, přes síť externích dodavatelů.

   • Jsou to podvodníci, všichni si ty náplasti objednejte na dobírku a pak nic neplaťte jedine to na ty podvodníky platí.

 1. Význačný profesor Daniel Costa, který vymyslel náplasti na hubnutí, neexistuje!!! Tento profesor je ve skutečnosti profesor ekologie a evoluční biologie, Kalifornská univerzita – Santa Cruz, Scripps Institution of Oceanography, jenž se nevěnuje v žádném případě preparátům na hubnutí. To je poslední jméno, které se objevilo v prodejní kampani náplastí „Catch Me, Patch Me!“. Vše je to jen podvod bez odpovědné firmy na konci příběhu. Nenajdete žádný telefon, ani adresu. Tak pokud máte zbytečné peníze na vyhazování, směle do toho. 🙂

 2. Jak se v tom mám vyznat? Skutečně jsem chtěla provést objednávku – slibují, že když „Catch Me, Patch Me“ nebude fungovat, vrátí peníze. Ale kde je adresa, na kterou můžu v případě zklamání poslat krabičku zpátky? Nikde.

  • Dobrý den, mně bylo slibováno, že mi pošlou náplasti za 790 Kč. Ale přišly za 990 Kč. Naštěstí telefon, z kterého mi volali, ještě funguje, a dali mi e-mailovou adresu. Prý mohu napsat i česky Reklamaci.
   Zkuste štěstí taky: productllc@promotionforewer.com

  • Ano, adresa kam vrátit výrobek skutečně není uvedena. Na dotaz Vám ji sdělí, ale je to v zahraničí, konkrétně v Polsku – poštovné velmi drahé.
   Jestliže zašlete výrobek zpět jako nefungující, druhá strana již nekomunikuje. Nevrátí se zpět ani peníze, ani výrobek. Je to jednoznačný podvod.

 3. Já jsem objednávku skutečně provedla a opět se přesvědčila, že jak jsem stará – tak jsem… Závěr po nalepení 30 náplastí: Úbytek na váze je nulový a adresa pro vrácení bezcenného zboží žádná.

  Já už jsem se smířila se ztrátou, ovšem vy si dávejte pozor na podvodníky. Napsala jsem na uvedenou e-mailovou adresu, ale mohla bych se vsadit, že mi nikdo neodpoví.

 4. No, taky jsem znovu naletěla, a mám po náplastích opravdu vyrážky! Jdu to reklamovat, posílám reklamaci do Polska! Ale jestli se mi peníze vrátí? Tomu moc nevěřím!

 5. Já jsem také naletěla. Celoživotně se potýkám s nadváhou, tak jsem zkusila „Catch Me, Patch Me“. Ale říká se, že za blbost se platí a tady to je stoprocentní. Úbytek váhy 0 kg, zkusím reklamaci.

 6. Dobrý den, před dvěma a půl měsíci jsem objednal pro sebe a partnerku náplasti na dva měsíce. Všechny jsme použili, jak bylo psáno. Výsledek žádný. Je mi líto, že jsem si takhle naběhl.

 7. Dobrý den, taky jak jsem stará, tak jsem hloupá. Naletěla jsem. Místo růžovoučkých náplastí, jak jsou vidět na fotu při objednávce, došla jenom hnědá průsvitná samolepka. Po týdnu jsem přišla na to, že je určená na dvě věci.

 8. Dobrý den. Souhlasím, jsem taky hloupá a již nikdy nenaletím, snad. Poslala jsem reklamaci, ale asi to bude k ničemu. Jsem zklamaná, podvedená a naštvaná sama na sebe. Boží mlýny…

 9. Jasný podvod. Inzerované náplasti mají tři vrstvy, ale já dostala průhledné. Šmejd, konečná stanice: popelnice.

 10. Vždy jsem na sebe byla hodně přísná. S přibývajícími léty ale člověk poleví a na těle je to znát! Přidávám se k zástupu těch, na které zázraky nefungují! A jsou jen o pár korun chudší a zkušenost bohatší.

 11. Catch Me, Patch Me, zázračné náplasti. Jasný podvod. Vždyť kolik lidí tady píše o děsivých zkušenostech a jasných důkazech nebetyčné zhovadilosti tohoto šuntu!

 12. Snad všichni chápou, že „Catch Me, Patch Me“ je nesmysl, ne? Teda alespoň doufám! Vždyť kdyby někdo vymyslel takový zázrak, tak už dostal Nobelovu cenu! Nechápu naivní lidi – kdyby se radši hýbali a jedli zdravě – nedivím se, že šmejdi přes internet bohatnou – jsme jako ovce – jako chudáci důchodci, kteří koupí na předváděcí akci vysavač za 30 000 Kč. Lidi, proberte se!

 13. Přátelé, kdo ještě dneska skočí na takhle provařený způsob inzerce, opravdu zasluhuje, aby o své peníze přišel. Vím, někdo se těžce pokouší zbavit nadváhy, nebo jiné nemoci, ale vězte, že nejlepší je zajít k lékaři, který se na obezitu, metabolismus, prostatu apod. specializuje. Tihle podvodníci jsou jenom parchanti, co parazitují na lidském neštěstí.

 14. Největší podvod, nic takového nemůže fungovat, sama jsem toho bohužel doklad. I když jsem dodržovala pokyny, ani kilo!!!

 15. Mohu jen potvrdit,že náplastě Patch me Catch me nefungují.Jediné co funguje,je nežrat ! Pokud někdo podá žalobu na tuto firmu,přidám se k němu.

 16. Dobrý den,

  před časem jsem podlehl vaší reklamní kampani a zakoupil izolepy „Catch Me, Patch Me“
  Bohužel se nedostavil ani jeden z inzerovaných efektů – tedy snížení hmotnosti, snížení cholesterolu, snížení pocitu hladu, ale ba právě naopak.

  jak mám postupovat pro kladné vyřízení reklamace jak uvádíte na svých vebových strákách?? nebo možnost vrácení peněz je stejná nepravda jako efekt hubnutí atd??

  Novotný Petr

 17. Lidičky, nejlepší je hýbat se, třeba jenom chůze. Přizpůsobit stravu – nekombinovat naráz tuky a cukry – podporují se ve spalování. Baštit zeleninu odpoledne, ovoce dopoledne. Více zeleniny. Je potřeba zjistit, zda otoky nepocházejí od ledvin, nebo štítné žlázy, nebo špatného průtoku krve atd. Je nutno vyčistit kompletně tělo, podpořit imunitu a tělo si hodně poradí samo. Ale musíme se trochu hýbat. Sezením na zadku a konzumací dortů, sušenek, dobrot z rychlého občerstvení a zapíjením koly fakt nezhubnete. Máme v sobě i plno breberek, borrelie nám taky moc nepomáhá. Kdo chce, může zavolat pro konzultaci na telefon 778 204 208, pokud číslo nevymažou.

 18. Evidentně podvodné jednání. Poskytovatel náplastí „Catch Me, Patch Me!“ tají svoji identitu, jaksi nepřidal k zásilce svůj kontakt. Zůstal jenom odesilatel (p. Szymon Ciahotny, Rozvojová 751/8, 73701 Český Těšín, a telefon 608 470 731, ciahotny@lozalogistik.com), který namítá, že pouze zajišťuje logistiku. Peníze nechce vrátit, ačkoli jsem na jedinou kontaktní adresu poslal odstoupení od smlouvy a krabičku od náplastí. Odesílatel prý sídlí někde ve Varšavě. Dochází tedy k daňovým únikům, tedy trestnému jednání? Někdo od hospodářské Policie by měl všechno pěkně prošetřit.

 19. I já hloupá naletěla a koupila si za 999,- ty šedivé izolepy a v náději,že zhubnu alesponˇ 5 – 10 kg, si je každý den lepila pod lopatky.Nejen že nedržely,ale výsledek nulový !Že já hloupá a naivní nejela raději na výlet na celý víkend …
  Lidičky prosím Vás,raději jezděte na kole atp a tyto reklamy si nevšímejte !Udělate jíp než já.Tedˇ se chytám za hlavu,ale peníze vyhozené z okna ty už nechytím….

 20. Ahoj, teď vás pobavím. Též jsem koupil „ZÁZRAČNÉ“ náplasti a výsledek? K mému údivu grandiosní! Začínal jsem s 95 kilogramy a po třech týdnech nalepování na různá místa po těle mám 95,7 kg. Není to zázrak? Moje váha sice neubyla, ale za to narostla. Proto doporučuji zakoupit každému, kdo má problém přibrat to nějaké kilo navíc. A pokud byste spíš chtěli nějaké kilo ubrat, musíte si ubrat z talíře. Čau. Ládík.

 21. Vážení podvedení. Pokud chcete, aby tento podvod PČR řešila, tak musíte podat trestní oznámení (zdarma) a ne jen brečet na internetu. Bez tohoto trestního podání policie konat nemůže. Můžete též podat stížnost radě pro reklamu na http://www.rpr.cz.

 22. ně náplasti přišli, užívám asi necelý týden. Ale spolu s náplastmi přišel také dopis o tom, že proces pokračuje a sice další fází je užívání nějakých prášků – no a pozor to se mi nechce – jako prášky na hubnutí to je blbost. Ty náplasti jsem vyrozuměla,že jsou spíše detoxikační. zkusím zavolat co z nich vyleze. protože samozřejmě teď je u toho dopisu že volat ihned že ty prášky na druhou fází hubnutí jsou jenom na mé jméno rezervované za cenu xy a tato akce se již nebude opakovat

 23. Opravdu podvod, také jsem nezhubla ani kilo,
  a také jsem četla komentáře, že žádné peníze
  nevracejí, tak ani nezkusím, ale varuji, neobjednávejte.

 24. Nejlepší výsledky jsou, když si náplastí přelepíte hubu! To se pak hubne! A ani nebudete nadávat na neseriózní prodejce. Honza.

 25. To je jako se šmejdy. Každý to ví a skoro každý naletí. Proč si nepřečtete adresu, kam poslat reklamaci? Žádná totiž není. Lidé, čtěte!

 26. Chcete-li někdo objednat „Catch me, Patch me!“ – nedělejte to. Nefunguje to. Vrácení peněz je složité, úplná absurdita. Prodejci vám sdělí, že jsou pouze zprostředkovateli a odkáží vás na reklamační oddělení, kde vám poradí, abyste zásilku poslali do Polska. A co je nejhorší – v reklamě vůbec není uvedeno, že nabízené náplasti NESMÍ používat lidé s poruchou štítné žlázy! Což jsem vyčetla až na obalu produktu, v anglickém jazyce. Chcete-li přijít o peníze – tak objednejte!

 27. Taky jsem naletěla a navíc nelepily náplasti nevydrželi ani půl dne.Je to hrozne jak z lidi vytřiskat penize ,člověk jim důvěřuje a oni nás podvedou.Už zase na dlouho jsem výlečená z nějakých koleček.

 28. Zcela s vámi souhlasím. Jen si také pamatuji, že ti, kteří toto nabízeli, také psali, že pokud nedosáhneme „úspěchu“ – tzn. nezhubneme, budou nám vráceny peníze. Takže se pokusím, co na to dodavatel, který mne v průběhu „užívání“ náplastí telefonicky kontaktoval, aby mi nabídnul další „sérii“ s údajně výhodnou slevou. Přeji hezký den, Jílková

 29. Naprosto potvrzuji všechny recenze. Vím, že kromě pohybu, zdravé stravy, a navíc taky „mentálního nastavení“ nic nefunguje. Podobným prostředkům nevěřím, ale přesto jsem ve slabé chvíli Catch Me, Patch Me objednala, hned 2 balení. Hanba mě dnes fackuje. Raději jdu běhat se psem. 🙂 Doufám, že mě už podobná hloupost nikdy nenapadne, protože, jak známo, za blbost musíme platit, v mém případě 2 880 Kč „po slevě“.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno