Kdysi dávno jsme měli smůlu, kvůli které nyní stydlivě schováváme nohy v uzavřených botách, ačkoli bychom raději obuli vzdušné sandále, nebo chodili bosky. Možná jsme jenom jednou stoupli holým chodidlem na houbu, drobné spory zůstaly na pokožce a začaly růst. Ošklivý problém! Ale každý občas potká smůlu, udělá chybu, musí řešit intimní patálie. Všechno dobře dopadne, jestliže z těžké zkušenosti dokážeme vytěžit ponaučení a napříště obejdeme past. Proto nekupujte podvodný prášek Foot Powder!

Tablety, spreje, prášky, jedna blbost za druhou

Zloději původně číhali v lesích a když přepadávali počestné občany, mávali nad hlavou kudlami. Jak šel čas a technika postupovala kupředu, začali používat pistole, výbušniny, paklíče. Moderní šmejdi pronikají do elektronických bankovních účtů, nebo chytají svoje oběti pomocí důmyslných internetových reklam. Než vymysleli značku „Foot Powder“, prodávali tablety Skinetrin, spreje Fresh Fingers a OnycoSolve. Pokaždé slibovali, že vyléčí plíseň mezi prsty, ale nikdy nikomu nepomohli – leda sami sobě!

„Utratil jsem přes 2 000 Kč za tři balení. Bohužel přišel šmejd, který vůbec nepomáhá, plíseň na noze straší dál. Skutečně vyhozené peníze,“ píše pan Karel. „Zkusila jsem bonbóny, koupené přes internet, nezabraly. Chci zpátky svoje peníze, ale nevím, koho vlastně oslovit. Prodejce totiž prozrazuje jenom svoji e-mailovou adresu, kam jsem poslala žádost o reklamaci. Uběhly tři měsíce a stále nikdo nereaguje,“ vypravuje paní Ema. „Díky za recenze, aspoň zbytečně nevyhodím svůj týdenní důchod,“ okomentovala čtenářka další šunt.

Chvíli přemýšlejte a pochopíte, proč neobjednávat Foot Powder

Reklamy obvykle přikrášlují nabízený produkt a zamlčují nedostatky. Ale podle zákona nemohou vyloženě lhát, prodejce nesmí tajit svoje identifikační údaje a musí přijímat oprávněné reklamace! Výše uvedené zmetky, ani moučka Foot Powder není legální, právě kvůli klamavé reklamě a anonymitě odpovědné firmy! Pokud trpíte plísňovým onemocněním, seberte raději svoji průkazku zdravotního pojištěnce a zajděte za normálním lékařem. Žádný tělesný neduh přece není ostudou – hanba padá pouze na šmejdy, kteří parazitují na důvěřivých lidech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno