Vztahy nadřazenosti a podřízenosti vytvářejí napětí, které dominantním a submisivním jedincům působí potěšení – ale jenom za určitých okolností! Jednou z nutných podmínek je oboustranná dobrovolnost – oba aktéři přijímají svoje role vědomě a svobodně. Pokud bychom tajně zkusili zmanipulovat svoji partnerku, například přimícháním drogy nebo povzbuzující látky do nápoje, porušujeme všemožná pravidla a zasloužíme kriminál. Prášek Forte Love pravděpodobně dámám způsobí spíše zažívací problémy, než aby vyvolal vzrušení, pointa však zůstává stejná.

Forte Love - recenze, diskuse

Svobodná otrokyně do každého manželství?

„Ženské afrodisiakum s okamžitým efektem,“ slibuje internetová reklama. Údajně stačí, když partnerce přidáme do pití „rychle rozpustný prášek“, který má „neutrální chuť a vůni“ – a drahá polovička po 10 až 20 minutách zahoří smyslnou touhou. Díky pravidelnému užívání se ženy cítí „svobodněji“, aspoň podle fiktivního výzkumu. „Rozpustný prášek Forte Love předepisuji všem párům, jejichž milostný život skomírá kvůli nezájmu partnerky,“ říká údajný psychoterapeut, který se v české verzi jmenuje V. Vůčka, ve slovenské Matiaško Y.A., v německé Meyer J.A. a ve francouzské Olivier Dubois, ačkoli pokaždé vidíme stejnou fotografii. Tyto blbosti čerpám z internetové reklamy.

Forte Love dělá z mužů pologramotné idioty

Podle odpovědné firmy tedy budou ženy „svobodnější“, pokud budou pravidelně pod vlivem omamné látky. Takovou zhovadilost by nevyplodil snad ani Tomio Okamura. Lidská svoboda přece spočívá naopak v sebekontrole! A pokud chceme vzbudit v ženě zalíbení, nemůžeme partnerku podřizovat svým touhám – naopak se sami musíme přizpůsobit jejím autentickým potřebám. Zvláště, když prášek Forte Love prodává nechvalně známá firma BERNADATTE LTD, sídlící ve středoamerické Panamě. Byla podepsaná už pod nebezpečnými výrobky Bactefort a Germitox, Bioretin, Varicobooster, Tinedol nebo Silane Guard, El Macho nebo Erogan. Taky tentokrát chybějí obchodní podmínky, zřejmě aby nebylo možné tento sajrajt reklamovat.

Vyhozená tisícovka a až 18 let kriminálu

Nekupujme tedy hovadinu Forte Love, abychom zbytečně neztratili bezmála 1 000 Kč. A už vůbec nikomu tajně nesypejme omamné látky do pití. Jednak mějme ohled na svoji partnerku, a také na českou legislativu. V trestním zákoníku, § 171, totiž stojí: „Kdo jinému bez oprávnění brání užívat osobní svobody, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.“ Podle § 185 potom za znásilnění hrozí až 18 let kriminálu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno