Malé děti věří, že stačí vyslovit magickou formuli – a vykouzlíte truhlici plnou zlata! Mámy a tátové, babičky a dědové vypadají moudřeji, ale také naletí lecjaké pohádce. Zrovna teď víří internetem reklama na produkt, který svým názvem připomíná čarodějné zaklínadlo: Kankusta Duo. Fiktivní lékaři a vymyšlení zákazníci básní, že vám předražené tablety zeštíhlí postavu a brzy budete vypadat jako modelka, nebo atlet. Jakmile shodíme zářivé kulisy, zbude jenom kupa hnoje. Nevadí. Aspoň máme motivaci vyrazit ven a protáhnout svoje kosti zdravým pohybem!

Kdo vlastně testoval tablety Kankusta Duo?

„Provedli jsme experiment, kterého se účastnilo 150 dobrovolníků. Všichni – muži a ženy – během 30 dnů shodili 10 až 15 kilogramů živé váhy! Jak? Užívali léčivé tablety Kankusta Duo! Odborníci potvrzují rychlý účinek, zaručený ingrediencemi: forskolinem a přírodními kyselinami,“ tvrdí prodejní internetová stránka. Stejná kampaň cílí také na Němce, Rakušany, Dány, Nizozemce, Slováky, Maďary a další Evropany. Autoři reklamy bohužel nejmenují žádného konkrétního „odborníka“ a uvedené „experimenty“ nepotvrzuje žádná seriózní univerzita, ani výzkumný ústav.

Kankusta Duo připomíná dřívější podvody

Pokud vůbec najdete obchodní podmínky, zjistíte, že prodejce drahých pilulek neprozrazuje ani svoje vlastní jméno, natož adresu! Kankusta Duo připomíná podvodné tablety CGA800, které vyzkoušela řada nešťastníků. „Hlásím sprostý podvod! Objednala jsem dvě balení, dodržovala jsem doporučené dávkování, ale místo zhubnutí jsem dva kilogramy nabrala a ještě mně začal haprovat tlak,“ píše Sylva. „Šmejdi! Mám stejné zkušenosti, jako tady popisuje většina! Nedodržují vlastní reklamační řád, který slibují na svých stránkách a nechají zhubnout jedině vaši peněženku,“ dodává Lenka. Možná raději varujte svoje kamarády a příbuzné, aby taky nenaletěli.

37 KOMENTÁŘE

  1. POZOR, ať nenaletíte jako já! Kankusta = předražený podvod na lidi. Užíval jsem dle rady jejich „odborníka“ 2 kapsle 30 minut před jídlem. Bylo mi řečeno, že do 6 měsíců shodím 15 kilogramů. Ale utekly 4 měsíce a výsledek je nulový, takže končím!

  2. Díky za komentáře, které – bohužel – potvrzují moji úvodní recenzi. Jste hodní, že zveřejněním svých zkušeností varujete další lidi. Mimochodem, podvodné tablety „Kankusta Duo“ zasáhly nejenom Českou republiku, ale například i Německo a Itálii.

    • Dobrý den, dnes jsem dostala SMS, že mi od této firmy bude Českou poštou doručena zásilka za 1 490 Kč. Vůbec nic jsem však neobjednala, tak nevím, kde vzali telefon a adresu.

      • Zásilku nepřebírat. Také se divím, když existují nezávislé recenze na internetu, jak můžou být tak vlezlí.

  3. Včera v noci mi přišla zpráva, údajně od České pošty, že mi přijde zásilka Kankusta Duo. V poslední době jsem přitom nic neobjednala – kdysi ano, ale doplněk byl na nic.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno