Malé děti věří, že stačí vyslovit magickou formuli – a vykouzlíte truhlici plnou zlata! Mámy a tátové, babičky a dědové vypadají moudřeji, ale také naletí lecjaké pohádce. Zrovna teď víří internetem reklama na produkt, který svým názvem připomíná čarodějné zaklínadlo: Kankusta Duo. Fiktivní lékaři a vymyšlení zákazníci básní, že vám předražené tablety zeštíhlí postavu a brzy budete vypadat jako modelka, nebo atlet. Jakmile shodíme zářivé kulisy, zbude jenom kupa hnoje. Nevadí. Aspoň máme motivaci vyrazit ven a protáhnout svoje kosti zdravým pohybem!

Kdo vlastně testoval tablety Kankusta Duo?

„Provedli jsme experiment, kterého se účastnilo 150 dobrovolníků. Všichni – muži a ženy – během 30 dnů shodili 10 až 15 kilogramů živé váhy! Jak? Užívali léčivé tablety Kankusta Duo! Odborníci potvrzují rychlý účinek, zaručený ingrediencemi: forskolinem a přírodními kyselinami,“ tvrdí prodejní internetová stránka. Stejná kampaň cílí také na Němce, Rakušany, Dány, Nizozemce, Slováky, Maďary a další Evropany. Autoři reklamy bohužel nejmenují žádného konkrétního „odborníka“ a uvedené „experimenty“ nepotvrzuje žádná seriózní univerzita, ani výzkumný ústav.

Kankusta Duo připomíná dřívější podvody

Pokud vůbec najdete obchodní podmínky, zjistíte, že prodejce drahých pilulek neprozrazuje ani svoje vlastní jméno, natož adresu! Kankusta Duo připomíná podvodné tablety CGA800, které vyzkoušela řada nešťastníků. „Hlásím sprostý podvod! Objednala jsem dvě balení, dodržovala jsem doporučené dávkování, ale místo zhubnutí jsem dva kilogramy nabrala a ještě mně začal haprovat tlak,“ píše Sylva. „Šmejdi! Mám stejné zkušenosti, jako tady popisuje většina! Nedodržují vlastní reklamační řád, který slibují na svých stránkách a nechají zhubnout jedině vaši peněženku,“ dodává Lenka. Možná raději varujte svoje kamarády a příbuzné, aby taky nenaletěli.

37 KOMENTÁŘE

 1. Je to tak – podvodníci vydělávají tímto způsobem. Ani jím nevadí, že si lidé tabletami „Kankusta Duo“ kazí žaludek a jiné orgány v těle. Chcete-li zhubnout, snažte se hýbat, chodit na procházky, jíst méně a aspoň 5x denně v malých dávkách. To zhubnete nejzdravěji, máme zkušenosti.

 2. Zial mám podobné skúsenosti! Napriek ich doporučenim som neschudla ani gram, a nespozorovala som ani úbytok v cm. Samozrejme som výrobok reklamoval podľa ich doporučenia + vratila som prázdnu krabičku, popísala som užívanie, IBAN, SWIFT, neviem čo ešte. Trvá to už 2 mesiace a stále niečo vymýšľajú, aby nevrátili peniaze, ktore sľúbili. A vrchol dnes bol, ked mi napísali, že nemozu zaplatiť, lebo môj IBAN má len 23 znakov, miesto 24: co je ďalší trik, aby ťahali čas a mňa za nos! Lebo IBAN je správny! Dobré by bolo, ak by sme sa dali vsetci oklamaní a okradnutí dokopy (tak máme väčšiu šancu) a riesili to súdnou cestou.

  • Může vás být třeba tisíc, ale nic nevysoudíte. Na prodejní stránce stojí, že jména a fotografie jsou vymyšlené – ostatně žádný výživový doplněk nemá deklarované účinky, reklama bývá vždycky klamavá. A za hloupost musíme zaplatit.

  • Je to podvod, nezhubla jsem ani gram. A když jsem volala distributorovi, telefon nikdo nezvedal. Tak jsem si pro zajímavost objednala další „Kankusta Duo“ a hned byla paní na drátě, aby se ujistila, jestli objednávka platí! Pověděla jsem jí, že prodává bezcennou blbost a ona prý, jestli dodržuji všechna doporučení. Kázala mi, ale jakmile jsem požádala o vrácení peněz, hned zavěsila! Bohužel takhle vydělávají podvodníci na lidech, kteří naletěli.

 3. Vďaka za vaše pripomienky. Určite vaše neblahé skúsenosti mnohých odradia od objednania tohto produktu. Taktiež som sa v minulosti nechal zlákať reklamou, síce na iných výrobkoch, ale podstata tohto druhu podnikania je rovnaká. Mal som však šťastie v tom, že peniaze mi vrátili. Napriek tomu som odvtedy opatrnejší a kým si niečo objednám, pokúšam sa získať čo najviac informácií.

 4. Po čase som si ich kupila aj ja, čo bola totalna blbost. Ešte som pribrala, no po dlhom čase som sa dala nalakať. Šmejdi.

 5. Celý prípravok „Kankusta Duo“ je obyčajný podvod. Po mesačnom užívaní bez efektu, neschudol som ani gram. Po telefonickej reklamocii my poslali mail, s tým, že mám poslať prázdnu krabičku na polskú adresu s komentárom. Už to znamená, že chcú klienta „odrbať“.

 6. Dobrý deň, neviete niekto kontaktnú adresu na KANKUSTA DUO? Objednala som si tento produkt, ale chuť a vôňu to má hroznú. Po prečítaní týchto recenzií uvažujem, že ešte nevyužívané krabičky by som vrátila, ak to bude možné. Ak máte skúsenosti, prosím odpíšte mi na e-mail: beatrixfrnkv@gmail.com, kam výrobok poslať späť.
  Odteraz budem opatrnejšia a kým si niečo objednám, pokúsim sa získať čo najviac informácií.
  Srdečná vďaka.

 7. Doporučuji shromáždit tolik oklamaných na území České republiky, aby jejich škoda přesahovala alespoň 5 000 Kč, a osobně jednat s Policií. Po e-mailu nikdo asi reagovat nebude.

 8. Promiňte, ale jenom naprostý idiot může skočit na evidentní nesmysly typu „Kankusta Duo“. Stačí jeden pohled na prodejní web. Komentáře nejsou komentáře, nýbrž obrázky. Většina odkazů na stránkách nefunguje. O citovaných doktorech nic neví ani Google. Pokud je někdo natolik hloupý, že vyhodí peníze za bezcenné bonbóny, asi zůstane právem tlustý a chudý :-).

 9. Jsem ráda, že jsem našla vaše komentáře. Už jsem se těšila, že konečně zhubnu, když jsem narazila na stránky Kankusta Duo. Opět to je jeden z podvodů. Aspoň ušetřím penízky. Díky.

   • Mockrát děkuji za Váš názor, skoro jsem naletěla. Před nedávnem jsem si lepila „hubnoucí náplasti“; během 3 měsíců jsem sice shodila 3 kilogramy, ale prodejce psal minimálně o 30 kg. Tohle všechno jsou podvody. Díky za upozornění. Věra

 10. Jenom jsem uviděla ilustrační obrázky, bylo mi jasné, že ani „Kankusta Duo“ nefunguje. Stejné fotky, podobné komentáře, pouze jinak pojmenovaný produkt. Alespoň obrázky mohli změnit :-). Spousta lidí (včetně mě) chce, aby šlo hubnutí bezpracně, ale bohužel, bez práce nejsou koláče :-(.

 11. Hloupost a důvěřivost lidí nezná mezí. Lidský organismus funguje tak, že není možné nějakými tabletami spálit všechny svoje tuky za 2 hodiny! Jděte radši sportovat. Tuky spálíte jedině pohybem. Jestli chcete opravdu zhubnout, tak musíte makat, ne baštit tablety a sedět před televizi.

 12. Už mně přišlo Kankusta Duo: na dobírku za 890 Kč. A vyhrožují, že musím zásilku vyzvednout! Co mně hrozí, pokud zboží odmítnu?!

 13. POZOR, ať nenaletíte jako já! Kankusta = předražený podvod na lidi. Užíval jsem dle rady jejich „odborníka“ 2 kapsle 30 minut před jídlem. Bylo mi řečeno, že do 6 měsíců shodím 15 kilogramů. Ale utekly 4 měsíce a výsledek je nulový, takže končím!

 14. Díky za komentáře, které – bohužel – potvrzují moji úvodní recenzi. Jste hodní, že zveřejněním svých zkušeností varujete další lidi. Mimochodem, podvodné tablety „Kankusta Duo“ zasáhly nejenom Českou republiku, ale například i Německo a Itálii.

  • Dobrý den, dnes jsem dostala SMS, že mi od této firmy bude Českou poštou doručena zásilka za 1 490 Kč. Vůbec nic jsem však neobjednala, tak nevím, kde vzali telefon a adresu.

   • Zásilku nepřebírat. Také se divím, když existují nezávislé recenze na internetu, jak můžou být tak vlezlí.

 15. Včera v noci mi přišla zpráva, údajně od České pošty, že mi přijde zásilka Kankusta Duo. V poslední době jsem přitom nic neobjednala – kdysi ano, ale doplněk byl na nic.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno