Češky a Moravanky nyní procházejí poměrně primitivním testem inteligence. Internetový vyhledávač Google.com jim masivně zobrazuje reklamu na krémy údajné společnosti LEFERY Cosmetics. Důvěryhodnost kampaně nedosahuje ani zajíce v pytli, naopak může fascinovat svojí prostoduchostí.

Lefery Cosmetics inzeruje svoje mastičky například ZDE, ZDE, ZDE, ZDE, ZDE nebo ZDE. „Ultraregenerační krémy proti vráskám LEFERY COSMETICS Active Cell Regeneration byly vytvořeny s myšlenkou o Vás,“ ubezpečuje obchodník. Sem tam přidává doporučení slavné americké dermatoložky, známé české kosmetičky nebo zkušené anglické odbornice. Jmenované osoby takřka určitě nenajdete, protože pravděpodobně neexistují. Skuteční jsou pouze laureáti Nobelovy ceny Robert F. Furchgott, Louis Ignarr a Ferido Murad, kteří pomohli objevit lék proti mužské impotenci, známou Viagru. Podezřelý spolek mastičkářů LEFERY slibuje, že podobně jako oxid dusnatý ztopoří mužský penis, napne a omladí také ženskou pleť. 🙂

Podezřelá komunikace s LEFERY Cosmetics

Před přípravkem varují tuzemské úřady. „Riziko pro spotřebitele spočívá v tom, že v případě nastalých zdravotních potíží v souvislosti s aplikací kosmetického přípravku nemají toxikologická střediska možnost zjistit informace o složení přípravku a zvolit tak rychlé a náležité lékařské ošetření,“ vysvětluje Ministerstvo zdravotnictví ČR. Český, britský ani americký registr firem totiž nezná žádnou firmu, která by měla v názvu LEFERY.

Když pošlete zprávu skrze kontaktní formulář domnělé společnosti Lefery, přijde vám pravděpodobně automaticky vracený e-mail: „Dobrý den, Děkujeme Vám, že jste nás kontaktovali. Vaši zprávu jsme obdrželi. Odpovíme co nejdříve. V případě, že je věc naléhavá, kontaktujte naši spotřebitelskou horkou linku na čísle – 00420 296180153. S pozdravem, Lefery Cosmetics Team“. Žádná další odpověď nedorazí. Na uvedeném telefonním čísle vám odmítnou dát svoje kontaktní informace, protože „jsme prostě Lefery z Anglie a bližší údaje nesmíme poskytovat“. Pokud oznámíte svoje vlastní osobní údaje, hrozí, že vaši sebemenší známku souhlasu bude telefonistka považovat za uzavření smlouvy.

LEFERY nabízí nebezpečné obchodní podmínky

Proč partička LEFERY tolik skrývá svoji pravou totožnost? Odpovědí jsou pozoruhodné obchodní podmínky. „Zákazník může být zatížen celními poplatky, dovozními poplatky a daněmi,“ přiznává Lefery Cosmetics s tím, že „tyto poplatky nám nejsou známy“. Prodávající dále „neumožňuje uplatnění reklamace na rozdíly ve vzhledu zakoupeného Výrobku a vzhledu Výrobku na internetové Stránce“. Po zaplacení tedy můžete dostat něco úplně jiného, než hezky vypadající kosmetický přípravek.

Věřme, že tuzemské spotřebitelky nedůvěryhodnou kampaň prokouknout a využijí svoji kupní sílu smysluplně. Povzbudivé je, že český internetový vyhledávač Seznam.cz nabídky „Lefery Cosmetics“ nezobrazuje.

56 KOMENTÁŘE

 1. Já krém užívám už 2 týdny a jsem s ním naprosto spokojena. zásilku jsem dostala po 2 dnech, co jsem potvrdila objednávku. Na dotaz přes kontaktní formulář jsem dostala odpověĎ během 2 hodin. Takže asi tak.

 2. To zní skvěle. Když jste tedy balíček této podezřelé kosmetiky dostala, kontakty jakého výrobce a distributora jsou v něm uvedeny? Prosím jméno firmy nebo firem včetně právní formy, sídla a identifikačního čísla, jenom tak vyvrátíte podezření, že jste placená spamerka „Lefery Cosmetics“. Psal jsem totiž na vámi zadanou e-mailovou adresu jarmila.novotna@seznam.cz, ale není funkční – na HelpDesku Seznamu http://www.napoveda.seznam.cz/cz/ mi sdělili, že není používaná již 6 let, a proto ji zrušili.

 3. Tak placená spamerrka, jo? Kdybys chlapče pozorně četl, vše bys našel. Kromě toho jsem veškeré údaje měla ve faktuře, kterou mi zaslali v potvrzujícím mailu asi tak 1 minutu po objednání. S firmou ani s výrobkem jsem neměla nejmenší problém. Takže jediný spam je tuten článek. Ale to je ta dnešní zbrklá mládež – kdejaký zakomplexovaný budižkničemu si hraje na redaktora, na „recenzenta“, atp.

  • Milé( dámy) Vy nečtete recenze kde je spousta podvedených lidiček???Je to opravdu hnus co se může dít v České republice a nikdo Vás neklepne přes prsty.Takže mám svuj názor a proto odpovídám, dejte si couváka.

  • Jarmila, netrep hlúposti. Ide o podvod ako vyšitý, rovnaké problémy su aj v SR. Kopec webov, podvodné stránky zarábajú na tom, že referenčný odkaz na „mojom webe“ odkazuje na falošný magazín, ktorý prípravok predáva. Ja dostanem províziu za to, že som oklamal nejaké obete, ktoré si to objednali. Je to obrovská pyramídová hra v ktorej ide o veľké peniaze a čo najvacsi počet oj… oklamaných ľudí.

   Prípravok je neúčinný a keď je niekto sprostý dostatočne natoľko, že tomu uverí napriek všetkým idníciám alebo dokonca si ani nechce priznať, že spravil chybu, je to jeho vec, no nech svoju hlúposť nešíri medzi ostatných.
   A mimochodom, všade kde sa tento prípravok kritizuje sa akosi rýchlo objaví hneď prvý komentár v zmysle:

   Ja užívám přípravek již dva týdny a pozoruji výsledky, jsem naprosto spokojená. – Stále to isté dookola, ten istý fingovaný blud. Schválne dva týždne, lebo za dva týždne by sa malo dať niečo odsledovať. Ako je teda možné, že dôveryhodnejší ľudia nevidia výsledok ani po pol roku?

  • Souhlasím, jděte od toho, podvod jak vyšitý, je to vůbec možné v této republice, kde platíme daně atd., že nás v klidu nechá ždímat, podvádět atd.? Jana

 4. Mimochodem svoji skutečnou e-mailovou adresu neuvádním na kdejakém pochybném fóru, aby mě neotravoval kdejaký Trottel. Pokud chcete nadále psát rádoby recenze, naučte se alespoň základy gramatiky. Máte se ještě v životě ještě hodně co učit.

 5. Klidně pokračujte, je s vámi zábava, asi zrecenzuji ještě další podobné „kosmetické přípravky“ :-). Ovšem:
  1. Stále jste neuvedla konkrétní identifikační údaje oné podivné firmy, takže jste podezření nevyvrátila, svými invektivami jej naopak prohlubujete.
  2. Pokud jde o zpochybňování relevance mojí redaktorské práce, zde jsou některé moje mediální výstupy v Českém rozhlasu, Aktuálně.cz, Deníku, Metru apod.: http://www.cenyenergie.cz/sledujte-ceny-energii-na-socialnich-sitich-medialni-vystupy/
  3. Pokud jde o gramatické chyby, buďte konkrétní, korekce je smysluplná, zatím ale jenom čeříte vodu – byť, pravda, zábavně :-).

 6. Přeji dobrý den všem. Krém jsem užívala 5 týdnů (takže mi dokonce vystačil o týden déle, než je uvedeno) a jsem s ním naprosto spokojena.
  A nyní k panu Woffovi: Pokud chcete působit důvěryhodně, smajlíki byste si měl nechat na facebook nebo na mimibazar, atp. K bodu 1 sděluji to samé, co předchozí diskutéři – identifikační údaje firmy jsou celkem přehledně uvedeny. K bodu 2 mohu sdělit snad jen to, že sebechvála smrdí. No a k bodu 3 – pokud ani přes upozornění diskutérů nejste schopen najít chyby a přiznat je, měl byste se vrátit do ZŠ a najít si jiné hobby než si hrát na redaktora.

  • Marie Novotná, lepšie meno si vymyslite. Martii Novotných je tisíc. To, že tu niekto napísal pravdu neznamená, že ho môžete urážať. Som rád, že som narazil na článok, kde otvorene niekto krizizuje pravdivými argumentami to, čo je pravda. Vaša múdrosť je obmedzená na tieto komentáre. Akonáhle by ste totiž naozaj čítali tento článok, tak nenapíšete, čo ste napísali. Práve Vaše prejavy sú dôkazom toho, že ste už hneď prvú vetu a informácie o úradných hodnoteniach výrobku, absolútne nepochopili. Ak by ste drahá pani, či fingovaný autor fingovaných webov, pochopili, nenapíšete tu túto vymyslenú obhajobu.

   Uvedomte si, že toto nie je jediný článok, ktorý sa snaží otvorene ľudí upozorniť na obrovské svinstvo. Ja verím, že sa CZ a SK úrady rozhýbu a začnú tvrdo postupovať proti stránkam, ktoré propagujú a dávajú bannery, pretože cez kód referenčný ďalej reklamy smerujú na podvodné stránky s nákupom. Tam vzniká provízia a ľudom sa oplatí propagovať podvodné stránky, ked dostávajú províziu.

  • Naprosto s Vámi souhlasím, popsal jste to naprosto jednoznačně, jsem jedna z podvedených, kde najít nějakou akční formu, aby nás takto nemohli podvádět? Nevím si rady, nikdo z firmy se mnou nekomunikuje a přípravek je naprosto nefunkční a slibované peníze, když to nebude fungovat, patrně nikdy neuvidím. Jana

 7. Prodejce „LEFERY Cosmetics“ tady ukazuje svoji pravou tvář. „Komentáře“ jeho spamera nebo spamerky samy sebe usvědčují ze lži, tudíž je pouštím a publikuji. Jednou se podepisujete jako „Jarmilka“, podruhé jako „Marie Novotná“ – údajně používáte krém „už 2 týdny“, ze kterých je náhle „5 týdnů“. Ale pokaždé odesíláte svoje spamy ze stejné IP adresy: 83.167.240.138, což vás usvědčuje z podvodu. Takže skutečně pokračujte, dealere LEFERY Cosmetics, Googlu se tahle živá diskuse začala líbit a posílá sem až překvapivý počet lidí, kteří hledají, zda je LEFERY Cosmetics skutečně taková bžunda, jako to vypadá.

 8. Vážený spamere, píšete naprosté nesmysly. Nepřiznáte si, že jediný spam je tuten článek a místo toho tu ještě napadáte diskutující.

  • Konečně jste zase tady, „Jarmilko“ alias „Marie Novotná“! 🙂 A opět mi vykáte, to je zdvořilostní pokrok. Ovšem doposud jsme byli pod tímto článkem jediní 2 diskutující, ostatní řádově stovky čtenářů zde pobyly průměrně 1 minutu a 55 sekund, a bez komentáře odešly jinam – předpokládám, že nikdo z nich už si nikdy nic od LEFERY Cosmetics nekoupí. Lenka níže potvrzuje, že se zásilkou nedostala žádný doklad, který by obsahoval identifikační údaje podezřelé firmy „Lefery“ a další standardní náležitosti.

 9. S firmou Lefery není něco v pořádku. V zásilce jsem neměla fakturu či jiný doklad o zakoupení. Odesílatel na zásilce je jakási firma prodávající podvodné potravinové doplňky.Již tři neděle se doklad marně snažím získat. Deklarovaný účinek krému nevidím. Rozhodla jsem se krémy vrátit. Možná ještě další komentář připojím.

  • Dobrý den, Lenko, byl bych Vám vděčný, kdybyste upřesnila jméno odesilatele. Pokusil bych se potom vypátrat víc. Mám vážné podezření, že „Lefery“ – ať je to, kdo chce – jsou podvodníci, kteří za nějaký čas začnou internetovými reklamami propagovat pod jinými jmény další „zázraky“. Bylo by dobré zavčas varovat lidi.

  • Já s tím naprosto souhlasím, ale když jsem odepsala varovné komentáře, tak se mi vyjádřili, že musím čekat na schválení. Jana

 10. Ahojte, hele – můj názor na věc. Rozklikla jsem reklamu na přípravek Lefery a tam komentáře typu Jarmilka: Je to skvělé, nemám vrásky, vypadám mladě… Všilmi jste si, že kdybyste tam chtěli napsat svůj komentář, není kam? Jak se tam teda dostaly ty původní, navíc s dnešním datem… Vsadím se, že kdybych to rozklikla zítra, budou tam tytéž komentáře se zítřejším datem. Např tam píše paní, že je jí 71 let, užívá tento přípravek a kolegyně v kosmetickém salónu si již všimly… Tu paní bych teda chtěla vidět. Ani mě tak nezajímá to, jakou má pleť ale to, ve kterém salónu pracuje 😀 Když už si tam sami distributoři píšou receze, měli by u toho používat mozek. Ještěže vypadám mladě i bez zázračných krémů, na který není ani jedna kritika (už to je podezřelé). Je to totéž, jako ty hubnoucí zázraky, co spolknete a do Vánoc dole 20 kg. A kde by se asi ty tuky ztratily? Že by je sežrala ta kouzelná pilulka nad kterou se i lékaři chytají za hlavu 😀 😀 😀 Na to mohou skočit fakt asi jen blbci.

  • Tie fotky sú kradnuté z iných stránok, na iných majú iné mená, iné mesto a iný vek. Najhoršie je, že samotné majiteľky ksichtov = originál daní ľudia – nikdy nedali súhlas na niečo také. Fitness tréneri, osobnosti, aj bezvýznamní ľudia. Nikto im nevie pomôcť.

   Posledný objav vo veci je, že celé to fingované podvodné svinstvo pochádza z Poľska. Odhalil to vnútorný kód.

   • Mišo, díky za zastání. Možná už víte, že stejní podvodníci, kteří prodávají „Lefery Cosmetics“, propagují také pilulky „na hubnutí“ CGA800, přípravky „pro mužskou potenci“ Potenga Sex Power Increase a Turbo Max Blue, a pilulky „na svaly“ Men Solution.

    Ale Polsko je podle mého názoru falešná stopa. Někteří diskutéři pod články uvádějí, že jim došly faktury s kontakty firmy Active Food Supplements (AFS Ltd.), která sídlí zřejmě na Komorách, v Indickém oceánu (firemní weby jsou ZDE a ZDE).

    Evropské úřady asi ještě nejsou na podobnou internetovou kriminalitu připraveny. Třeba hlavní hygienik ČR mi na stížnost vůbec neodpověděl :-(.

 11. Dobrý den, když vidím Vaši diskuzi, musím i já se přidat. Zhruba popíšu příběh který ještě neskončil.Dne 21.10. jsem také objednal 1 ks krému pro svou partnerku (63 let), za 990 ,-kč,vše přišlo poštou(zdarma bylo poštovné od polské zasílatelské firmy :
  Pro Spedition LtD, al.Solidarnošci 115 lok.2
  00-114 Warszawa Poland
  a internetový kontakt kde jsem pak psal reklamaci byl : contactcz@leferycosmetics.com.
  Pak cca po 14 a 20 dnech užívání se objevila naobličeji skvrna a červené pupínky, tak jsme to skončily a napsal jsem jim reklamaci a zhruba to co ten pán o jejich hrubých chybách v jejich“ podmínkách“ pro klienta a že to vše nechám otestovat v labyně atd. Tak mi rychle odpověděli abych jim vše poslal zpět (ten zbytek krému), přidal jsem fota před a po aplikaci včetně internetového prohlášení našeho Min.zdrav. o tomto krému Mature skin day cream, který byl napsán na skleněné oválném obalu vespod malinkým písmem, ale oni inzerují krém Lefery activ cell regeneratin – denní.Vše jsem posílal v pátek 28.11 ráno poštou a mailem 27.11, večer včetně fotek, tak nyní čekám zda vrátí prachy složenkou na mou adresu. Pak Vám vše napíšu jak to dopadlo, a s důvěrou se na mě můžete obrátit ve společné případném postupu proti jejich praktikám. Ahoj Zdenda.

  • Zde je odpověď od Lefery na mou raklamaci :
   „Dobrý den,
   1. Tyto drzé pomluvy ministerstva zdravotnictví již řešíme.
   2. Nesplnění podmínek reklamace = zamítnutí reklamace. Drzé výhružky = bezpředmětné.
   S pozdravem,
   Zákaznické centrum Lefery Cosmetics
   tel. +420296180153“
   ———————————————————
   Pokud je někdo schopen podat „nějaké“ tr.oznámení , připojím se a pište mi tedy do odpovědi „Z“

   • Drzé pomluvy? Nuž nech teda zrušia svoje stránky, lebo pomluvy nie sú fakt, že kradnú obrázky z internetu, fotografie ľudí a vymyslaju si, že daní ľudia schudli s nimi. Údajný doktor LEFERY, ktorý to vraj celé vymyslel, ani neexistuje. Z fotobanky stiahnutá foto a podvodníci vytvárajú identitu, vraj doktor. Hnus. Protizákonné jednanie a oni normálne fungujú.

 12. Nedá mi to, nepřipojit se se svou troškou do tohoto
  mlýna. Myslete si o mé inteligenci co vám libo, nalítla jsem také. Včera ve chvilce chandry jsem narazila na jeden ze umiňovaných inzerátů. Protože jsem nikde neviděla cenu, statečně jsem se proklikala až k objednávce. S tím, že ji tam určitě najdu. Objevila se až po zadání osobních údajů. Objednávku jsem už nedokončila, ale to zřejmě nevadilo, protože už dnes ráno se mi objevil v poště mail, který mi k ní blahopřál. Rozhodnutá ji hned stornovat, začala jsem hledat kontaktní údaje. Našla jsem jen adresu ze které mi mail přišel a telefon. Ignorovala jsem odkaz, že na adresu odesílatele nemám odpovídat a objednávku na ní stornovala. Než jsem stihla použít telefon, ozvala se z čísla uvedeného v inzerátu slovensky mluvící paní, které jsem sdělila své přání objednávku stornovat. Zadrmolila nějakou mailovou adresu, které jsem nerozuměla. Následně jsem na dané telefonní číslo poslala sms, že žádám stejnou cestou poslat kontakt, na kterém mohu objednávku zrušit. Zatím ticho po pěšině. Uvidíme, co bude dál

  • Dobrý den, Dano, omlouvám se za úvod článku, ve kterém zmiňují sarkasticky inteligenci. Chtěl jsem začít „úderně“, aby bylo hnedka jasné, že „Lefery Cosmetics“ není dobrá volba. Ale samozřejmě lidský svět stojí na vzájemné důvěře, na to není nic hloupého. Výčitky si zaslouží jenom podvodníci, nikoli jejich oklamané oběti.

 13. Zdravím, Petře Volfe, omluva nebyla nezbytná, ale potěšila.Dopadla jsem lépe , než mnohé další,protože ta úžasná Lefery od mě neviděla a neuvidí ani korunu.Já zase na oplátku zůstanu u svého věku jasně deklarovaného vráskami a povolenými konturami pleti. Vrátím se k běžné kosmetice a ujištěním lidí, kteří mi fandí, že vypadám skvělé. To dámě vypne pleť a sebevědomí líp než zázračné krémy a nestojí to ani korunu.A ostatním inteligentním dámám, které podlehnout chvilkovému pokušení ,radím zastavit se se před tím, než otevřenou peněženku. Většinou to pomůže.

 14. Vzhledem k tomu, že potraviny z Polska u nás nemají nejlepší zvuk a tato kauza je opět navázaná na Polsko, tak by asi neškodilo to nějak předat i polským orgánům. Proč se podvodníci uchylují do Polska? Kdo jim tam dává prostor a beztrestnost?

 15. Také jsem měla přechodné zatmění mysli a objednala si krém. Za 2 hod. mi volal jakýsi Slovák a přemlouval ke koupi výhodnějšího balení a jestli nemohu ještě někoho doporučit, ať využiji jejich denní slevy, že už nebude. Odolala jsem , ale hned začala pátrat na netu. Když jsem zjistila , co je to za firmu, tak jsem objednávku chtěla okamžitě zrušit, ovšem po telefonu to nejde a dali mi e- mailovou adresu, ale v takové rychlosti, že se nedala zapsat. Po delším pátrání jsem zjistila, že firma sídlí na Maltě, komunikuje v angličtině. Nakonec jsem přece jen zjistila e- mailovou adresu, po velkých výhružkách, a stornovala objednávku. „Firma“ se neozvala a já doufám, že je to vyřízené. Pokud mě budou i nadále obtěžovat, podám na ně oznámení u Policie, ČOI, pokusím se i o noviny a televizi. Fakt je, že udělají vše pro to, aby lidé nemohli objednávky stornovat. A to dávají ke stornu pouze 2 hodiny, i když podle obč. zákoníku pro inter. obchod je 14 dní. Děkuji pane Wollfe, že jste rozjel diskusi. Bohužel , jen málo lidí ji čte. Veškerou komunikaci s nimi mám zálohovanou. Proti takovým Šmejdům se musíme bránit a informovat ostatní.

  • Pane Woffe, jedno z uvedených jmen na reklamě – paní Grafenwaldová z Olomouce, bývalá modelka 51 let, je také smyšlené a dle centrálního registru obyvatel žena takového jména v ČR nežije. S pozdravem Quido

  • Ja by som na Vašom mieste podal podnet na SOI aj v tomto prípade. Radím to každému, je nutné to zastaviť. A definitívne skoncovať s týmto svinstvom. Mám s tým osobný problém, preto sledujem, čo ešte vymyslia.

 16. Dano, mně se ženské vrásky líbí 🙂

  Ivo, ZDE se věnuji dalšímu podobnému výrobku, tentokrát na hubnutí, dost možná jej mají na svědomí stejné firmy jako tyhle mastičky Lefery. Ovšem Polsko ve skutečnosti může být jenom tranzitní země, přes kterou jsou zásilky pouze přeposílané. My vlastně ve skutečnosti nevíme, ve které zemi ani na kterém kontinentě obchodník sídlí – figuruje tu Polsko, nějaká Slovenka, taky Malta a možná bychom mohli stopovat dál a dál… 🙁

  Milá Povodni, o případu jsem informoval taky ZDE, ZDE a ZDE. Případně můžete článek sdílet s přáteli, aby bylo varováno co nejvíce lidí.

  Zdendova komunikace s Lefery Cosmetics dokazuje, jak arogantní póvl stojí na opačné straně. Ale trestní oznámení je bohužel prakticky znemožněné, právě protože přesně neznáme identitu prodejce, známe pravděpodobně jenom prostředníky a zasilatelskou firmu, která třeba odmítne poskytnout informace o svém partnerovi.

 17. Díky moc,

  za vaše příspěvky… velmi mi pomohly při rozhodování, zda přípravek koupit/nekoupit mojí babičce.

  S pozdravem a přáním už jen úspěšnějších nákupů.

  Mirejzr

 18. Zdravim,

  dekuji za uzitecne informace o techto „specialistech“

  mozna je take na uvaze jak nejaky seriozni internetovy portal muze u sebe takovouto pochybnou firmu nechat inzerovat.

 19. Podobná inzerce je problematická, protože probíhá přes reklamní systémy internetových vyhledávačů Google.com (AdSense) a Seznam.cz (Sklik). Uživatelům Internetu se zobrazují inzeráty podle toho, co vyhledávají. Například pokud jsem dnes na Googlu nebo Seznamu hledal kosmetiku, reklamní systémy těchto portálů mi budou ukazovat různém nabídky kosmetiky nejenom v přirozených výsledcích vyhledávání, ale také na různých placených plochách. Systémy Google AdSense nebo Sklik může využívat provozovatel jakéhokoli „slušného“ webu, a za zobrazování reklam potom dostává část inzerentových peněz. Přitom ale zpravidla neví, co přesně se jeho čtenářům zobrazuje.

  Podvodné reklamy může zablokovat Google nebo Seznam, eventuálně provozovatel konkrétních stránek – ten ovšem většinou ani nemusí vědět, že nějaké „Lefery Cosmetics“ existuje. Částečnou vinu za tento podvodný byznys tedy mají provozovatelé samotných vyhledávačů, kteří evidentně dostatečně nekontrolují, zda jejich inzertní systémy nevyužívají nějací všiváci. Na druhou stranu, pravděpodobně právě vyhledávače Vám umožnily najít tento varovný článek, a nákup nebezpečné „kosmetiky“ přehodnotit.

 20. Taky přispěju svojí troškou do mlýna.Taky jsem měla s touto firmou co dočinění a nechala se blbě napálit.Ovšem firma si říkala Lagrend Cosmetics,jinak údaje na faktuře úplně shodné jako výše uvedené a telefonem volali podle přízvuku poláci či co a otravují do dnes,I když už jsem jim několikrát důrazně řekla ať přestanou otravovat.

 21. Je to velký byznys a lidé budou platit, stejně jako v případech zázračných léčebných produktů. Ale k věci. Jak dlouho vydrží stav ‚bez vrásek‘? Lze znovu po event. objevení se vrásek aplikovat preparát, a pak znovu z znovu? Pozůstalí budou pak truchlit, mrtvá a bez vrásek. Je to horší jako u šmejdů – tam svůj omyl poznáte rychle, snad na druhý den. Tady budete čekat a čekat. Raději tu ostudu nepřiznat.

 22. Pokud by tento a jiné přípravky byly účinné tak, jak je v textu reklamy uváděno, pravděpodobně by je doporučovali i lékaři a kosmetičky. Děje se tak?

 23. Přípravek Lefery Cosmetics jsem požívala 6 týdnů 2x denně. Vrásky mám stále stejné. Je to podvod. Nikomu nedoporučuji a navíc, není na dané kam napsat pravdu.
  Eva

 24. Tady je kompletně vysvětleno, jak to dělají. Ty největší portály u nás a na Slovensku produkují úmyslně reklamy pro tuto neznámou firmu. Doporučuji přečíst celé a podívat se, přesně vysvětleno, co všechno je podvodem. Celé stránky jsou hnusný podvod, komentáře, obsah, kradené fotky, vymyšlené príběhy. Sdílejte a varujte. Takových stránek jsou desítky, nabízejí spousty dalších přípravků:

  http://zaujimavosti.net/problemove/nase-media-propaguju-falosne-lieky-na-vrasky-falosnych-ludi/

  komentáře tam jsou fingovány, nejsou pravé a pořád se tam posuvají termíny. Aby to vypadalo, že jsou čerstvé každý den.

 25. Priatelia,precitala som Vase komentare,ze podvodnikom sa darý,aj na Slovensku sme im naleteli, SLAVNE LEFERY je to hnoj,nie krem,mna informoval český hovoriaci muž ,že o nič nepridem,len nech si objednam.Vratila som krem do Polska,prišiel naspeť,adresat neznami..každy sa musime popaliť,až potom uverime,je to smutne,nech ích vezme čERT..

 26. Díky za tuto i jiné podobné diskuse. Stále se přesvědčuji, že kromě Šmejdů jsou na světě i solidní lidé, a to mě vždy potěší.

 27. Dobrý večer. Také teď řeším jednání s Lefery. Objednala jsem ten „zázračný“ krém, po 5 min.mi volal spatne mluvící pan, který mi nabídl výhodnou akci atd. Cele jednání mi prislo tak zvláštní, ze jsem zacala hledat na internetu a našla jsem, ze krémy jsou necertifikovane, neni jasny výrobce atd. Ano. Měla jsem to udělat před objednáním. 🙁 Rozhodla jsem se nepřevzit zásilku. Uz tehdy jsem cítila problem a taky, ze ano. Po dvou měsících (minulý týden) mi přišel e- mail od contactcz@leferycosmetics.com, at zaplatím poštovné nebo si muzu koupit krem a poštovné platit nemusím. Odepsala jsem důvod nevyzvednuti, dále jsem chtěla vědet komu mam platit, a ze ano, objednala jsem si krem a ze tedy zaplatím. Odpověď přišla contactcz@support.afscontact.com z oddělení pohledávek, ze dluzim 119 Kč za nevyzvednutí potravinoveho doplňku a at zaplatím do 7 dnů. Odepsala jsem, ze jsem si potravinový doplněk neobjednala, tak ho nehodlám platit. Poslali mi důkazy me objednávky. (Formulář o objednání krému). Opet jsem jim odepsala, ze jsem si objednala necertifikovany krem a chci vedet komu budu posílat peníze. Mezitím jsem to teda zaplatila (ve čtvrtek), je mi jasné, že vše mají moc dobře právnicky ošetřené. Dnes mi opět poslali ten stejný e – mail, že dlužím za potravinový doplněk 119 a at zaplatím do 3 dnů 238 Kč. (WTF ???)Jejich jednání je opravdu sprosté. Já jim od začátku psala, že jim to zaplatím. Byla jsem slušná. Nemělo by jim to projít…

 28. V úterý mi přišlo ať zaplatím do 7 dnů 119 Kč a v sobotu at zaplatím 238 Kč. Podle mých počtu lhůta 7 dnů ještě neproběhla. 🙁

 29. Uvádějí jine číslo úctu. A v druhe vyzve píší sve IC

  1. Výzva ze dne 11.2.2015
  Jste zatížena poplatkem 119,- CZK z důvodu neodebrání objednané zásilky doplňku stravy ve smluveném termínu.
  Platbu uhradíte do 7 dnů od obdržení této zprávy.
  V případě neuhrazení výše uvedené platby v uvedeném termínu obdržíte výzvu k uhrazení platby doporučeným dopisem.

  Údaje k platbě za nevyzvednutou zásilku:
  Přepravní společnost
  Pro Spedition Limited
  (pro společnost Active Food Supplements)
  Převod z CZ účtu:
  Česká spořitelna
  Číslo účtu 0005684472/0800
  Převod ze zahraničního účtu:
  PRO SPEDITION LIMITED,
  SUITE 4 GIBRO HOUSE 4 GIRO S PASSAGE,
  00000 GIBRALTAR
  Země: GIBRALTAR
  IBAN DE74850501000232021902
  SWIFT WELADED1GRL
  Banka
  SPARKASSE OBERLAUSITZ NIEDERSCHLESIEN
  FRAUENSTR. 21 02763 ZITTAU GERMANY (DE)
  K úhradě: 119,- CZK
  Upozornění: Nezapomeňte v titulu platby uvést Vaše telefonní číslo nebo e-mailovou adresu, abychom mohli Vaši
  platbu identifikovat.

  XI. Závěrečná ustanovení
  1. Případné spory budou nejprve řešeny smírným vyjednáváním, s cílem smírného vyřešení sporu.
  2. V případě, že nebylo dosaženo smírné dohody, příslušný soud pro všechny spory vyplývající z používání těchto internetových Stránek, popsaných Výrobků, nákupu Výrobků u Prodávajícího nebo výkladu těchto pravidel, musí být příslušný soud pro stranu obžalovanou.

  Oddělení vymáhání pohledávek přepravní společnosti Pro Spedition

  2. Vyzva ze dne 14.2.2015
  Jste zatížena poplatkem 119,- CZK z důvodu neodebrání objednané zásilky doplňku stravy ve smluveném termínu.
  Údaje k platbě byly zaslány na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce. Platbu uhradíte do 3 dnů od obdržení této zprávy.
  V případě neuhrazení výše uvedené platby předáváme záležitost příslušným orgánům.

  Údaje k platbě:
  Přepravní společnost
  Pro Spedition Limited
  (pro společnost Active Food Supplements)
  IČ-141692193
  Česká spořitelna a.s
  Číslo účtu 5477182/0800
  Částka: 238,-Kč poštovné za nevyzvednuté zásilky.

  XI. Závěrečná ustanovení
  1. Případné spory budou nejprve řešeny smírným vyjednáváním, s cílem smírného vyřešení sporu.
  2. V případě, že nebylo dosaženo smírné dohody, příslušný soud pro všechny spory vyplývající z používání těchto internetových Stránek, popsaných Výrobků, nákupu Výrobků u Prodávajícího nebo výkladu těchto pravidel, musí být příslušný soud pro stranu obžalovanou.

  Oddělení vymáhání pohledávek přepravní společnosti Pro Spedition

 30. Podle mého názoru státní moc selhává, pokud orgány o podvodu vědí a nekonají. Pak je někde něco špatně.

 31. No pozerám sa, že stránky neustále fungujú. Moje kamarátky museli posielať tie krémy niekde do zahraničia…

 32. ….Už – už jsem si chtěla objednat tuto „zázračnou mastičku“ , ale ještě že mne napadlo si přečíst tady komentáře. Jsem ráda, že jsem se nenechala nachytat…

 33. Po používání krémů za neúměrnou cenu,jsem byla velice zklamaná,že jsem naletěla podvodníkům.
  Tyto krémy jsou i velice nevhodné na pleť.A vrásky? Přišlo mi,že jich mám ještě víc než před používáním ,,mastiček,,za které tato společnost chce 2 500Kč.
  Podvod,podvod podvod.!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno