Nádory jsou druhou nejčastější příčinou lidského úmrtí, hned po chorobách oběhové soustavy (například infarktech). Známe především zhoubnou variantu takzvaných novotvarů: rakovinu. Ale ošklivě vypadají taky papilomy a bradavice, způsobené papilomavirem, jejž medici označují zkratkou HPV. Nádory zabíjejí, nebo přinejmenším obtěžují, podobně jako darebáci, kteří egoisticky škodí celé společnosti. Šmejdi, kteří prodávají mast PapiSTOP, sice svoje oběti nevraždí, takže nejsou nejhorší rakovinou lidské pospolitosti. Ale dokážou člověku pokazit celý den a nabourat měsíční rozpočet, protože kradou – jsou takovou svědivou vyrážkou.

Jak poznáme psychologickou manipulaci a zlodějinu

„Vědci v Národním centru pro lékařský výzkum úspěšně dokončili klinické zkoušky nového výrobku, který dostal jméno PapiSTOP. Nezjistili žádné vedlejší, negativní účinky. Testovaný krém přitom spolehlivě léčí bradavice a papilomy, úspěšnost dosahuje 99 až 100 %,“ stojí na prodejní internetové stránce. Mastičku doporučuje velevážený Dr. Tomáš Mlynář, odborník na parazitologii. Následují samé pozitivní recenze spokojených uživatelů a odkazy směřují k objednávkovému formuláři. Cena za 30 mililitrů: 865 Kč. Za trojnásobnou a pětinásobnou dávku prodejce účtuje 1460 Kč a 2290 Kč.

Kde vězí problém? Když zadáte klíčová jména do internetového vyhledávače, zjistíte, že jejich údajní nositelé reálně neexistují: Národní centrum pro lékařský výzkum, zázračná mast PapiSTOP, stejně jako citovaní „odborníci“ jsou zkrátka vymyšlení. Do diskusního fóra na prodejní stránce nelze přidávat vlastní komentáře (otázky, zkušenosti, kritiku). Všeobecné obchodní podmínky nejsou podepsány, na webu najdeme pouze nějaký americký kontakt, přestože v Evropskou unii mohou legálně prodávat jenom firmy, které tady mají pobočku (aby byly pod dohledem našich úřadů, policie, soudů). Prodejce upozorňuje, že nemusí přijmout reklamaci, pokud nebude chtít!

Co podniknout, pokud jste Papistop objednali

Doporučuji vám, abyste anonymnímu prodejci neposílali žádné peníze. Papistop vykazuje stejné známky podvodu, jako například: HemorrhoSTOP a RectiStop (na hemeroidy), Alcostopex (na alkoholismus), Tinnitus Stop (na pískání v uších), Vein Stopper (na křečové žíly), Audisin (proti hluchotě) a další. Pokud jste podezřelý krém objednali, ale nezjistíte identitu prodejce (jméno, identifikační číslo, sídlo nejlépe na území České republiky) a nedostanete normální fakturu, nic neplaťte, ani nepřebírejte.

Co když jste Papistop už zaplatili? Bohužel neznám způsob, jak byste mohli získat svoje ukradené peníze zpět. Šmejdi pravděpodobně operují z jiného kontinentu, přes zprostředkovatele (distributory). Tam české, ani evropské orgány nedosáhnou. V takovém případě, prosím, berte tuhle sprosťárnu jako lekci, abyste prodavačům iluzorních zázraků příště nenaletěli – při nákupu spotřebního zboží, při brouzdání internetem, anebo třeba i v politice apod.

56 KOMENTÁŘE

 1. Přesně tohle mě napadlo poté, co jsem si přečetla o úžasných účincích krému „PapiSTOP“. Je príma, že nás informujete. Díky.

 2. No jasně, reklama mi byla podezřelá. Ale říkala jsem si: Co kdyby „PapiSTOP“ přece jenom účinkoval? Neúčinkuje. Musím na kožní, jsem poučena.

  • Děkuji za reakci. Webová stránka mi byla podezřelá, chtěla jsem koupit. Za stejné peníze mě lékaři na kožním oddělení zbaví problému během 5 minut.

 3. Jak jsem stará, tak jsem hloupá. Přiznám se, že jsem zrovna chtěla objednat tento krém, ale zajímaly mě i názory jiných lidí, nejenom reklamní prezentace z prodejního webu. Díky moc za vaše názory a vůbec za tyto stránky. Děkuji.

 4. Inzerát mě také zaujal, už jsem byla nalomená, ale pro jistotu si vždycky sháním další informace. Děkuji, že jste mě zadrželi. 🙂

 5. Děkuji. Zrovna jsme s kolegyní chtěly objednat. Ptala jsem se na „PapiSTOP“ i v lékárně, ale vůbec o tomto produktu nevěděli, ani nic takového nemají v evidenci.

  • Bohužel jsem další, která naletěla a mastičky jsou neúčinné. Varuji další zákazníky této firmy, neobjednávat!

 6. Taky jsem borcům naletěla. Bradavičky nezmizely, zato mám na krku pěkný červený flek. Asi nejsem jediná, kdo takhle skončil. Bohužel.

 7. Bohužel jsem taky koupil, a taky nic. Zajímavé, že když jsem vyhledával nějaké recenze na Papistop, než jsem ho objednal, tak jsem tuhle stránku nenašel. Škoda, asi jsem málo hledal. Takhle jsem vyhodil 1 500 Kč.

 8. Dobrý den, zázrak se nekonal. Měla jsem ještě větší problém, normálně jsem se osypala. Komunikace s firmou vyhýbavá – skoro žádná. Výmluvy na firmu v USA. Ani nezkouším posílat zboží zpátky, jenom bych platila poštovné. Zkrátka, byla jsem důvěřivá a naletěla jsem. Tím chci všechny před tímto „zázrakem“ varovat.

 9. Díky za komentáře, které – bohužel – potvrzují moji úvodní recenzi. Jste hodní, že zveřejněním svých zkušeností varujete další lidi. Mimochodem, podvodný PapiSTOP zasáhl nejenom Českou republiku, ale například i Německo a Itálii.

  • Tyto reklamy jsou jednoduše jako přes kopírák. Nejdříve něco děsivého, pak zázračné řešení – přípravek, který ještě není v lékárnách, odkaz na stránky, které opět vychvalují nabídku do nebe, a teprve pod odkazem Koupit se člověk dozví cenu: vždycky 800 – 850 Kč, údajně po slevě ze dvojnásobku. Kdo na tohle naletí, je informačně negramotný.

   • Všechno jako přes kopírák. Jednou jsem naletěla, a poučila se. Teď vyhledávám na internetu: Napíšu název produktu, eventuálně jméno a titul nějakého lékaře, vědce a institutu, a přidám otázku: Je to podvod? A vždycky se dozvím: Ano, je to podvod :-D.

  • My jsme hodní? VY JSTE HODNÝ! Děkuji za sebe i ostatní. Škoda jen, že tento podvod nefunguje. Kdyby tu někdo věděl, co zabírá na papilomavirové bradavičky, budu ráda. Mám od doktora na recept, za 500 Kč, Wartec – a nepomohl. Na PapiSTOP jsem se díky Vám, Petře, nachytat nenechala. A co teď?

 10. Dojděte k objednávkovému formuláři, kde uvidíte, kolik času údajně zbývá do konce prodeje. Potom stránku obnovte – a zase naskočí odpočet od 12 minut. Blbnou lidi, aby objednávali rychle.

 11. Já názvy podezřelých mastí, kapek, tabletek a podobných výrobků píšu do internetového vyhledávače. Tak ověřuji taky existenci citovaného lékaře. A proto podvodníkům neskáču na špek!

 12. Právě jsem málem koupil PapiSTOP. Ale prodejní web byl od začátku něčím podezřelý: „Čas do ukončení prodeje“ běží od začátku, když obnovíte stránku; divné ceny se slevou atd. Děkuji, že existuje Váš web, na který jsem narazil celkem náhodou.

 13. Dobrý den, tohle jsou nejhorší lidi: Bohatnou na cizí nemoci. Z tohohle hnusu jsem opravdu moc smutná. Děkujeme, že jste tady (pro nás, kteří by jinak skočili na zlodějský háček) a varujete nás dříve, než bychom zaplatili podvodníkům. DĚKUJI MOC.

 14. Jsem tele. Také jsem objednala a teprve nyní zkontrolovala zpáteční adresu.

  Název společnosti: PapiSTOP LLC
  Adresa: 2000 Town Center
  Město/PSČ: Southfield, Michigan, 48075
  VAT: 24-748321

  Nebudu vyzvedávat. Moc děkuji za Váš názor, ušetřila jsem penízky.

  • Žádný slibovaný zázrak se nekonal, jenom začervenání pokožky. Neušetříte, pouze hodíte peníze podvodníkům, což ovšem – želbohu – čtu až nyní. Příště už budu obezřetnější, jenom ověřené metody.

 15. Podobných inzerátů vidím na internetu plno a považuji za smutné, že jsou vůbec zveřejňovány! Pokud na první pohled poznáme, že jde o podvod, měli by odpovědnost nést subjekty, které takovou inzerci na svých stránkách publikují.

 16. Zdravím vás všechny, bohužel taky patřím mezi oběti, což mi došlo příliš pozdě. Výrobek jsem už zaplatila a vyzkoušela a jasně, že nic. Takže mám poučení pro příště. Kdybych se neunáhlila a tuto stránku navštívila dříve, než jsem něco objednala, byla bych bohatší o 1460 Kč :-(. Tak prosím, LIDÉ, BDĚTE.

 17. Také jsem naletěla: 5 kusů! Skoro 2 400 Kč! 🙁 Balíček přebíral manžel. Nebyl dostatečně zabalený a chyběl jakýkoli doklad, faktura, cokoli! Volala jsem na uvedené číslo, ozvala se paní a na moji žádost, že chci zásilku reklamovat, ale nemám fakturu, sdělila, že prý mám napsat na jejich e-mail (byl uvedený na štítku zásilky od PPL, na krabičce). Tak jsem napsala, že chci reklamovat zásilku, ale uplynuly asi 3 hodiny a moji zprávu stále nikdo nepřečetl! A když znovu volám, buďto neslyším žádný tón, anebo 4x zazvonění a TICHO! No, naletěla jsem. Co mohu udělat? Může mi někdo poradit, jestli má smysl, abych oslovila Policii ČR?

  • Dobrý den, paní Marie, budu upřímný: Před podvodnými reklamami varuji od roku 2014 a zatím neznám jediný případ, kdy by okradený zákazník dostal zpátky svoje zaplacené peníze. Česká policie, stejně jako Europol prakticky nemůže potrestat žádnou zlodějskou firmu, která sídlí na úplně jiném kontinentě, například v zemi, kde jsou takovéhle „obchodní praktiky“ legální. Můžeme se poučit: Příště ověřujme informační zdroje a nevěřme lhářům, kteří nabízejí jenom nesplnitelné sliby, nebo úplné nesmysly, pouze za účelem vlastního zisku.

   Na sociálních sítích můžeme vidět, že podvedení lidé často podporují například pana Tomia Okamuru nebo Vladimira Putina, za každým rohem vidí „krvelačného“ uprchlíka, nadávají na „fašistickou“ Evropskou unii a věří, že jsou oběťmi iluminátů, homosexuálů, zlých lesních skřítků a všemocného pekelníka George Sorose. Takže pozor. PapiSTOP je sice zlodějina, ale svým způsobem taky relativně dobrá lekce, abychom nenaletěli ještě daleko horším podvodníkům.

   • Už sú etablovaní i na Slovensku. Objednala som, ale 6. zmysel a múdre kolegyne mi poradili najskôr si overiť recenzie i na iných stránkach. Vďaka vám všetkým, objednávku neprevezmem.

 18. Dobrý den, omylem jsem přebral a zaplatil zásilku, kterou mi přes svého prostředníka dodala společnost PPL (očekával jsem jiný balík): jakýsi Papistop. Jelikož jsem měl podezření, že jde o nečestné podnikání, a chtěl svoje peníze zpátky, napsal jsem na různé adresy (ČOI, Policie, Černé ovce), ale bez úspěchu. Společnost PPL mě prakticky ignorovala.

  Tak jsem zapátral sám a našel firmu sídlící v Americe (PapiSTOP LLC, Michigan, USA, 420234261740, e-mail: support@papistop.com), jejímž prostředníkem je firma Logispro s.r.o. (IČO: 06339271, Klírova 1912/12, Chodov, 148 00, Praha 4), kde působí pan Marián Sága (stejně jako v případě podvodného spreje OnycoSolve): +420 773 503 907, kterého jsem kontaktoval.

  Jednal jsem slušně, ale důrazně, při osobní schůzce jsem předal písemné oznámení, že vracím zboží, dostal jsem zpátky svoje peníze a šel. Balík jsem nechal doma, ať zase přijede kurýr. Podle mých informací zákazník nemusí nic platit, pokud vrací nežádoucí zásilku.

 19. Lidi, kteří mě podvedli, tyhle řádky asi číst nebudou. Ani nemají zájem. Ale přesto jim vzkazuji: Co jste za lidi, takhle tahat peníze z důvěřivců jako jsem já, kteří máme problémy? Jsem důchodkyně a počítám každou korunu, přesto jsem se nechala unést nabídkou a recenzemi vděčných „pacientů“, a koupila váš krém. Utratila jsem spoustu peněz a hned, jak jsem se začala mazat, jsem prohlédla. A opravdu: výsledek nulový. Jenom abyste sami nebyli pokrytí bradavicemi po celém těle. Myslím, že na vás dojde!

 20. Díky za tuto stránku. Neustále se mluví o „šmejdech podomních“, ale že existuje taky druh „šmejdi internetoví“, se moc neví. S bradavicemi jsem bojoval hodně dlouho u kožní: mražením, pálením (kauterizací) i různými krémy. Nakonec, na doporučení kožařky, zabral Molusk.

 21. Uf! Děkuji. O krém jsem se hodně zajímala, protože bych něco takového potřebovala. Ale vždycky nejdříve hledám recenze na internetu apod., abych nenaletěla. Děkuji za velice dobrou radu a za ušetřenou část mateřské. 800 Kč je pro mě fakt hodně a kdybych teprve po zaplacení zjistila, že jde o podvod, asi bych si rvala vlasy. Děkuji, že jste.

 22. Jo, jsem další žena, která této sprosťárně naletěla, což beru jako lekci. Přitom jsem byla přesvědčená, že hned tak něco nezbaštím. Ale občas přijdou slabé chvilky, kdy v člověku zvítězí touha po zázraku nad zdravým rozumem.

 23. Kdo znáte bylinky, nasbírejte vlaštovičník. Obsahuje šťávu, kterou vymačkejte a potírejte bradavice, a zaručeně uspějete. Živím důkazem je moje dcera: Když měla asi 6 let, chodila k lékaři právě kvůli bradavicím, které se jí tvořily na rukou. Nic nepomáhalo, dokud nezasáhl můj otec. Bradavice byly za pár týdnů pryč, a nikdy se dceři nevrátily. Dnes má již 46 let.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno