Na přelomu kalendářního roku dostáváme ideální příležitost, abychom popřáli něco hezkého přátelům a příbuzným, na které během hektického všednodenního kolotoče nemáme dostatek času. Koukněte na několik tipů, jak může vypadat PF 2022.

Šikovný a pracovitý člověk obvykle bohatne, tělesně a duševně prospívá – tedy pokud nemá smůlu. Živelná pohroma, vážná nemoc nebo zrádný společník může všechno zhatit. Proto na přelomu kalendářního roku rozesíláme přáníčka pro štěstí, francouzsky pour féliciter, zkráceně PF („péefka“).

Vhodný obsah a přiměřená forma záleží na konkrétním adresátovi – na jeho povaze, ale také aktuální životní etapě. Někdy uspěje přemýšlivý, jindy spíše humorný nebo pohodový text a obrázek. Obojí doručíme elektronicky (online, například e-mailem), eventuálně tradiční poštou.

Tady soustřeďujeme návrhy pro PF 2022, zdarma ke stažení, rozeslání nebo sdílení.

Text na elektronické (online) novoroční přání

  • Talentu máš habaděj, píle jakbysmet. Přeju ještě trochu toho štěstíčka. PF 2022!
  • Připijme moudrým lidem, kteří věrně stojí při Tobě, ale taky hlupákům, kteří Tě bohudíky opustili – a v neposlední řadě šťastlivcům, kteří Tě ještě poznají! 🙂
  • Ať jsou všichni svatí, od Adama po Silvestra, v roce 2022 na Tvojí straně!
  • Do nejbližší budoucnosti přeju minimálně 31 536 000 sekund duševní pohody, 525 600 minut výborné fyzické kondice, 8 760 hodin domácího štěstí, 365 dnů pracovních úspěchů, 12 měsíců národního obrození a rok celosvětového míru.
  • Ať se Tvým životem prolínají krásné melodie v příjemném rytmu, zkrátka: úspěšný nový ROCK 2022!

Obrázky pro PF 2022, zdarma ke stažení

Stejně jako všichni pozemští tvorové, máme svůj přirozený životní rytmus. Večer býváme ospalí, ráno odpočatí, kolem zimního slunovratu postrádáme světlo a na jaře cítíme novou energii. Zároveň máme sofistikovaný kalendář, takže slavíme narozeniny, jmeniny a další svátky. Intenzivně prožíváme svatby, porody, případně odchody do starobního důchodu

Všechny uvedené události jsou potenciální příležitostí, abychom svým blízkým popřáli něco hezkého. Ale v hektickém všednodenním kolotoči můžeme také – paradoxně a logicky – na některé přátele a příbuzné zapomenout. Využijme tedy Silvestra, respektive Nový rok, abychom svým blízkým popřáli šťastnou budoucnost.

Níže najdete také obrázková PF 2022, zdarma ke stažení a libovolnému využití.

  • Životní radosti jsou jako silvestrovská půlnoc. Proto začínej slavit raději o den dříve, než o minutu později.
  • Vybrali jsme Ti novoroční předsevzetí: Zůstat perfektní.
  • Blahopřeji, na vysoké škole pozemského života úspěšně postupuješ do dalšího ročníku. Jen tak dál!
  • Chybami se člověk učí. Ale Ty už toho umíš dost. Takže přeju bezchybný rok 2022.
  • Obyčejným lidem stačí štěstí, zdraví, láska, bla, bla, bla… Ale Tobě, brácho, přeju totéž, co sobě: prachy, srandu a rozkoš.

Zdroje použitých obrázků: newforestobservatory.com, pexels.com, pixabay.com, weknowyourdreams.com, wondrlust.com

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno