Ještě horší než noční můra je palčivý tlak mezi nohama, který nás během noci opakovaně vzbudí, ačkoli na toaletě pokaždé vymáčkneme jenom několik kapek. Možná taky odkládáte návštěvu lékaře kvůli obavě, že prohlídka bude nedůstojná a nepříjemná. Přitom není vůbec jisté, že vaše utrpení způsobuje zvětšená prostata! Třeba máte zánět močového měchýře a všechno vyřeší obyčejná antibiotika. Lékaři dali vašemu zdravotnímu problému jméno nykturie a mají připravenou řadu medikamentů, právě podle příčiny. Co myslíte, pomáhá pacientům novinka ProRelief?

„Jsem urolog a geriatr Bronislav Drozd. 15 let provozuji pražskou ordinaci, ve které jsem pomohl 1 200 mužům středního a zralého věku, aby vyřešili svoje problémy s únikem moči. Klíčem k úspěchu jsou fytosteroly, obsažené v pastilkách ProRelief,“ vykládá fiktivní doktor na prodejní internetové stránce. Skutečnost? Žádný Bronislav Drozd bohužel urologicku ordinaci v Praze nemá, ostatně autoři klamavé reklamy možná brzy svého maskota přejmenují. Zapátrejme trochu a rozeznáme rukopis starých známých podnovníků, kteří již okradli tisíce důvěřivých Evropanů.

Kdo ponese odpovědnost v případě, že ProRelief selže

Co když ProRelief nebude fungovat, anebo vám dokonce způsobí další zdravotní potíže? „Škodu a újmu vám nahradíme, pouze pokud odešlete reklamaci na naši korespondenční adresu dříve, než uplyne termín zveřejněný na naší internetové stránce,“ diktují přísné obchodní podmínky. Jaký termín má podezřelý prodejce na mysli? A kde vlastně sídlí, nebo aspoň přijímá poštu? Ano, chápete správně. Reklamaci musíte odeslat do neznámého termínu, na zatajenou korespondenční adresu, což samozřejmě nedává smysl!

Podezřelá nabídka připomíná podvodné šunty ProstaPlast (náplasti, které měly léčit prostatu), Flexa Plus (pastilky na klouby), Potenga (na zvýšení potence) nebo Drivelan (na růst tělesných končetin). Než případně objednáte za 990 Kč ProRelief, pročtete obchodní podmínky a zkuste najít odpovědnou firmu! V Evropské unii platí poměrně dobrá ochrana spotřebitele, ale podstatně hůře budete vymáhat svoje práva, pokud nepoctivý obchodník sídlí například v USA, Africe či Asii.

Vyzkoušeli jste ProRelief? Připojte svoji recenzi

„Fytosteroly mají antikarcinogenní vlastnosti. (…) Rostlinné steroly mohou zastavit růst prostaty,“ uvádí Lékařská fakulta Masarykovy univerzity v Brně. „Zdrojem fytosterolů jsou v naší stravě hlavně semena a rostlinné oleje, které tím pádem působí jako prevence proti kardiovaskulárním nemocem. Ovoce a zelenina obsahují podstatně menší množství těchto látek,“ uvádí Fakulta chemická VUT v Brně. Co podniknout, pokud trpíte nadměrným močením? Určitě najdete odborníka, který zveřejňuje svoji totožnost, nese plnou odpovědnost a přijímá reklamace!

Raději neobjednávejte ProRelief, ani žádné jiné zboží, pokud prodejce není zapsaný ve veřejném obchodním rejstříku a nesídlí, nebo aspoň neprovozuje pobočku na území Evropské unie! Máte s produktem vlastní zkušenosti? Potom prosím, abyste připojili svoji recenzi níže, do svobodného diskusního fóra.

5 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den, vážený pane Woffe!
  Velmi si cením toho, že upozorňujete na podvodné produkty nabízené reklamou jako zázračné, čistě přírodní potravinové doplňky apod. Lidé toužící po zdraví a štěstí jsou tím zranitelnější, čím více utrpení prožívají, neboť se chytají každé naděje a věří i očividným nesmyslům, které jim reklamy předkládají. (To je obecně známý fakt, na kterém v podstatě stojí celý reklamní průmysl.) Že stále existují lidé, kteří tak profláknutému podvodu jako „ProRelief“ ještě jsou ochotni věřit a platit, je jedna věc. Mě však mnohem více překvapuje blazeovaná lhostejnost, s jakou k internetovým šmejdům shlíží policie a justice EU. To, že je nechávají beztrestně parazitovat na lidském utrpení, ačkoli mají ze zákona povinnost podvody vyšetřovat a trestat, je v rozporu s ústavou a lidskými právy.
  Dnes je podvádět, obelhávat a okrádat každého, kdo se nechá, normální a OK.
  Co bude normální a OK zítra? Vraždit a znásilňovat? A pozítří bude legální terorismus a zneužívání dětí?
  Kam až to bude muset zajít, aby se lidstvo probralo z konzumního snění a přesycené letargie?

  S přátelským pozdravem Sylva Vejchodová

 2. 10 roků jsem měl problém s prostatou. Dostával jsem švýcarské a francouzské léky, žádné potravinové doplňky, nabízené panem Branislavem Drozdem. Nenechte se napálit. Sleva „Platí pouze dnes“ bude uveřejněna zítra, pozítří atd., jenom abyste si koupili za ubohých 990,- Kč vitaminový doplněk právě dnes. Neuškodí, ale v žádném případě nepomůže. Jediným řešením je navštívit urologii a operace. Není to nic příjemného, ale dnes čurám jako puberťák na dva metry před sebe. Nenechte se napálit, ProRelief je pitomost…!

 3. Také jsem se dostal do situace „tonoucí se i stébla chytá“, a tak jsem naletěl na „ProRelief“, tím jsem vyhodil pětinu svého důchodu do WC, protože jsem vůl a pro jistotu jsem koupil dvojitou dávku. Urologa navštěvuji, ale toho jsem se informovat neodvážil, a čekal jsem na výsledek, co to udělá. Výsledek nulový, a polovina toho zázraku mně ještě zůstala. ProRelief je pitomost…! Mám 70 a operace mě čeká, jen si říkám, tolik let a tak blbý, ale pozdě bycha honit.

 4. Nechal jsem se nachytat na reklamu podepsanou neznámým doktorem. Po užití jedné měsíční dávky se moje problémy s prostatou podstatně zhoršily! Varuji před takovým přípravkem, Prorelief – je to podvod.

 5. Stydím se, že jsem naletěl jak na náplasti, tak na bonbóny. Ale zase mě trošku uklidňuje, že nejsem sám. Teď než něco objednám, hodně dobře to nejdřív prověřím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno