Tušíte správně, že vás chtějí okrást virtuální šmejdi. A děláte dobře, když hledáte pravdivé informace. V následujícím článku analyzujeme internetovou reklamu na tablety Remi Bloston, které údajně působí jako prevence proti infarktu a mrtvici. Ve skutečnosti však mohou svého uživatele zabít, zvláště pokud máte slabší srdíčko a rozčilují vás podvody. Jestli chcete pomoci v boji proti podobným zlodějinám, sdílejte tento článek prostřednictvím mailu nebo sociálních sítí, abychom varovali také vaše přátele.

Remi Bloston - cena, recenze, diskuse

Profesor Slavík se jinde jmenuje Slávik nebo Słowik

„Představuji vám svůj největší životní úspěch, za který mě ocenila například Světová asociace boje s aterosklerózou. Díky mojí metodě se uzdravuje oběhová soustava, klesá riziko infarktu (o 185 %) a mrtvice (o 168 %), přičemž celá kúra trvá 28 dní,“ vzkazuje podle prodejní internetové stránky údajný „molekulární biolog a profesor Zikmund Jan Slavík. Nesmysl.

Lidé jsou různí, jakákoli látka působí na každého člověka trochu jinak, takže opravdový vědec nikdy takhle celospolečensky nezobecňuje. Ostatně, údajný profesor má v různých jazykových mutacích této reklamy odlišná jména: na Slovensku Žigmund Ján Slávik, v Polsku Zygmunt Jan Słowik atd. Podobně také „spokojená zákaznice“ Zuzana jednou pochází z Českých Budějovic, podruhé z Topoľčan, potřetí z Wrocławi. A schválně zkuste někde jinde najít zmínku o jakési „Světové asociaci boje s aterosklerózou“

Reklama na Remi Bloston ve slovenštině

Upřímná recenze na tablety Remi Bloston v 5 odrážkách

 1. Neznáme identifikační údaje odpovědné firmy, takže nevíme, kde případně požádat o vrácení peněz, nebo na koho poslat policii.
 2. Solidní doktoři medicíny a lékárníci vám potvrdí, že tablety Remi Bloston nefungují, ostatně proto nejsou předepisované.
 3. Autoři reklamy zneužívají akademické tituly a taky fotografie lidí, kteří o jejich „produktu” pravděpodobně nikdy neslyšeli.
 4. Úplně stejně jako tablety Remi Bloston byly dříve propagovány další podvodné „přípravky pro oběhovou soustavu” – například Heart Tonic, Promagnetin, Vein Stopper, Vary Forte, Variconis, Varikosette, Varicobooster, Varicofix, Detox Pharma a další.
 5. Cena tablet kolísá kolem 1 000 Kč, které můžete investovat daleko lépe. Raději zajeďte za renomovaným lékařem, vyrazte na procházku pěkným lesoparkem, nebo zkoušejte ověřené bylinkové čaje. Jestli koupíte tablety Remi Bloston, riskujete nejen svoje peníze, ale také zdraví.

7 KOMENTÁŘE

 1. Vyskúšal som tieto tablety (Remi Bloston). Samozrejme, ako som predpokladal, nulové zlepšenie, ak nehovorím o zhoršení.

  Vyskúšal som predtým aj Vein Stopper, Varikosette… Samozrejme tiež nulové zlepšenie. Podvod, korupcia, krádeže, protekcionalizmus sú základom celého tohto systému.

  ava

 2. Stránka, z ktorej si môžete zakúpiť „Remi Bloston“, má celkom dole uvedené malým písmom: „Popisovaný predmet je doplnok stravy a neslúži na určenie diagnózy, obnovenie, zlepšenie alebo modifikáciu fyziologických funkcií organizmu prostredníctvom farmakologického, imunologického alebo metabolického účinku.“

  A vedľa toho odkaz na „Informácie“, v ktorých je uvedené: „Výrobok nemôže nahradiť lieky, liečbu, nemôže sa použiť na zabránenie chorobám, liečbu chorôb, zmiernenie priebehu chorôb, poranení alebo postihnutí, používať za terapeutickým účelom, určením diagnózy, obnovenia, zlepšenia alebo modifikácie fyziologických funkcií organizmu prostredníctvom farmakologického, imunologického alebo metabolického účinku.

  Prezentovaný obsah má len informačno-vzdelávačno-zábavný účel a jeho cieľom nie je diagnostikovanie zdravotných stavov, odovzdávanie alebo nahradenie odbornej lekárskej rady alebo diagnózy.“

  Pri ďalšom pátraní na webe nájdete aj „iných autorov predmetného všelieku“.

  Zhrnuté – niekto si robí z ľudí srandu a mali by existovať možnosti na to, aby to oľutoval.

 3. Podobnú reklamu som videl na podobných webových stránkach na absolútne vyliečenie choroby kĺbov (údajnú formulu vynašiel slovenský profesor molekulárnej biológie … ktorého som medzi vedcami a odborníkmi v oblasti medicíny ani biológie – špecifikácia molekulárna biológia – nenašiel). Takže neverte niečomu, čo sa nedá overiť. A tie ceny a zľavy … od čoho sa odvíja zľava? Od vymyslenej pôvodnej ceny? Inak homeopatiká by mali stáť oveľa menej ako 1 000 Kč (cca 40 eur), nie? Celaskon si kúpim za necelé 4 eurá = cca 100 Kč (30 tbl – mesačná kúra) a som si istý, že je tam 250 mg vitamínu C v jednej tabletke.

 4. A teď to nejlepší. Když jsem chtěl, aby FB nešířil tyto a podobné bludy, fejsbuk MĚ zablokoval!! Mám podobných informací přehršel, jednou o mozku, jindy o prostatě, pak o srdci atd. atd.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno