Tělesné proporce mohou chlapovi pošramotit pověst. Kupříkladu Napoleon Bonaparte kosil cizí armády, získal císařskou korunu a vystřídal mnoho krásných žen. Ale dneska sklízí posměch, protože po sobě zanechal intimní orgán, dlouhý pouhých 45 milimetrů. Možná trpíte pocitem, kterému říkáme napoleonský komplex. Mastička Titan Gel, ani pastilky Penirium Forte nám sice nepomohou, ale správnou cestu milostným životem najdeme!

Skutečná česká žena vysvětluje, kde vězí mužský problém

„Někdy méně znamená více. V pravidelných ženských cyklech například přicházejí dny, kdy by partnerova nadměrná velikost způsobovala bolest. Navíc kratší rozměr lépe sedne do úst,“ vysvětluje na portálu idnes.cz trenérka tělesné lásky Julie Poupětová. I kdyby vodička Titan Gel zvětšovala mužství (podle reklamy o 25 milimetrů týdně), aplikací byste možná udělali osudovou chybu. Totéž platí o bonbónech Penirium, které údajně prodlouží libovolnou končetinu o 75 milimetrů.

„Menší chlapi zažívají v průměru mnohem více milostných dobrodružství, úletů a vášnivých románků,“ zjistili vědci z univerzity v maďarském Debrecenu poté, co udělali výzkum mezi 531 muži (celou studii zveřejnili ZDE). Důkazem jsou nevysoké, ale tím zářivější hvězdy Tom Cruise, Daniel Radcliff nebo Bruno Mars. Eventuální problémy bývají spíše psychického rázu, takže hlavně odpočívejme, věnujme čas svým koníčkům, abychom byli v pohodě, naslouchejme partnerce a – úspěchy přijdou!

7 důvodů, proč nekupovat Titan Gel, ani Penirium Forte + recenze

 1. Tyhle podezřelé produkty jsou docela drahé, zvláště když nemáte garantovaný žádný dobrý výsledek.
 2. Nevíme, kdo předražené balíčky Titan Gel a Penirium prodává, ani na kterém kontinentě sídlí.
 3. Žádná česká autorita (například Státní ústav pro kontrolu léčiv) netestovala složení výrobků.
 4. Pokud Penirium obsahuje toxiny, těžko uplatníte reklamaci, když neznáte odpovědnou firmu.
 5. Žíravinu Titan Gel nedoporučuje žádný český lékař (schválně se zeptejte svého obvodního doktora!).
 6. Prodejní internetová stránka odkazuje na neexistující odborníky, obsahuje falešné recenze a diskuse.
 7. Reklama na močůvku Titan Gel připomíná podvodné šunty, které zklamaly mnoho Čechů, ale obecně také Evropanů – například náplasti Turbo Max Blue, vodičku Man Pride nebo hovadinu Ultimate Formula.

12 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den. Před pěti minutami jsem si objednal gel Titan. Pak jsem si přečetl vaši recenzi a změnil názor. Touhle cestou jsem se chtěl zeptat, co opravdu pomůže ke zvětšení. Nemyslím si, ze mám malé mužství, jen mě zajímá, co opravdu pomůže. Děkuji.

  • Dredisi, žádnou část lidského těla určitě nezvětšíme mastí, náplastí a zpravidla ani tabletami (dokážu si leda představit, že kdybychom se předávkovali nějakým jedem, můžeme napuchnout, ale to by nebylo žádoucí). Kdyby taková možnost existovala, mnohem více žen bude mít bujné poprsí a rty jako Angelina Jolie. A Titan Gel i Penirium Forte bychom mohli koupit v normálních obchodech nebo legálních e-shopech, kde prodává každý obchodník, který není podvodník.

   Zvětšit mužské přirození lze leda chirurgicky, co jsem našel, tak 1 centimetr vyjde asi na 100 000 Kč. Nedivil bych se, kdyby potom pár dní místo zákroku dost bolelo.

 2. Jak často se krémy Titan Gel a Penirium Forte užívají? A jakým způsobem se přesně na intimních místech natírají?

  • Pane Komáre. Oba uvedené přípravky jsou pravděpodobně podvody, vizte článek výše. Takže záleží na Vaší motivaci. Pokud chcete riskovat zdravotní problémy a vyhazovat peníze oknem, mažte Titan Gel každou hodinu nejenom na svoje přirození, ale taky za uši a nad hýždě. Pro jistotu můžete přidat Penirium Forte vždycky když padá rosa, nebo za úplňku, ideálně potírejte podlahu v prasečím chlévě a taky vnitřek záchodové mísy. (Ironie – legrace.)

 3. Dobrý den, zajímají mě tablety Vimax zdály – pomáhají, nebo ne?
  Nedávno jsem koupil MaxiSize Cream. Bohužel mi přišel lubrikační gel a když jsem chtěl prodejci zavolat tak, tak nikdo nezvedal telefon, nebo bylo na druhé straně ticho. Takže mě podvedli.

 4. Užívam ho dva mesiace a nič. Ani túžba po styku, žiadna reakcia, proste nič. Podvod. Škoda peňazí.

 5. Jak někdo může věřit, že bude mít šťastnější a lepší vztah se svojí manželkou nebo družkou, když spolyká nějaké prášky? Chlapi, sakra, myslete! Sportujte, buďte pozorní a snažte se. – A zažijete zázraky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno