Stárnoucím mužům ubývá fyzická síla, ale přibývají zkušenosti. Mají nižší hladinu pohlavních hormonů, avšak vynikají svým humorem, nadhledem a osobitým šarmem. Pokud využijete svoje silné stránky, získáte respekt a zažijete nádherné okamžiky. Ale jakmile zaplatíte šejdířům, kteří vám slibují druhé mládí, pohoříte. Nejnovější pastička se nazývá Uromexil Forte. Jde o podvod, jak ukazují recenze.

Vrcholoví sportovci vyhrávají turnaje a závody ještě před svými 35. narozeninami. Dávají góly, jako první probíhají cílovou rovinkou nebo trefují terče, zatímco půvabné ženy na přeplněných tribunách skandují jejich jména. Olympijskou medaili ukořistí málokdo. Ovšem dámy rozumějí také oduševnělým umělcům, komediantům a dobrodruhům, kteří zrají jako pověstné víno, pokud odolají drogám a pracují na sobě.

Mnozí navázali nové milenecké vztahy a zplodili dítě ještě v seniorském věku – například americký herec Richard Gere, český fotograf Jan Saudek anebo tuzemský muzikant Ivan Mládek. Všichni jsou jedineční, ale přesto spadají do stejné škatulky: Patří mezi úspěšné stárnoucí muže, kteří mají dobré geny, štěstí a disciplínu. Svoji genetickou informaci nevyměníte. Fortuně neporučíte. Ale svůj životní styl ovlivníte.

Jan Volek alias Pedro Barosas není urolog

„Dnešní muži sedí za počítačem, za volantem nebo před televizí. Mezitím jedí přepálenou masitou stravu. Chátrají fyzicky, ale také psychicky, protože cítí neustálý stres. Brzy se stávají prostatiky a impotenty, nebo dostávají rakovinu. Proto užívejte Uromexil Forte,” radí podle internetové reklamy údajný urolog Jan Volek. Nedoporučuje vám pohyb, zdravější stravu ani preventivní lékařskou prohlídku. Ale nabízí vám 20 pilulek za 860 Kč.

reklama na Uromexil Forte v češtině

V databázi České lékařské komory figuruje jediný Jan Volek, který však není urologem, ale psychiatrem. Citovaná reklama má ovšem i cizojazyčné verze, kde tentýž falešný „odborník” vystupuje jako Pedro Barosas nebo Sergiu Ignatovici Burlac. Pod nabídkou není podepsána žádná reálná firma, chybějí také kontakty a obchodní podmínky.

reklama na Uromexil Forte v litevštině

Úřední recenze na podvodný Uromexil Forte

Anonymní šarlatáni vám slibují druhou mízu, ale jejich drahé preparáty nefungují. Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) varuje, že jde o nelegální nabídku neschváleného přípravku. Uromexil Forte vypadá stejně jako dřívější podvodné tablety, mastičky a náplasti: ActiPotens, Beast Gel, Dr Extenda, Drivelan, Erogen X, El Macho, Eroxel, ProstaPlast, ProstEro, Turbo Max Blue, Ultimate Formula a další.

Pro potíže, které mají dlouhodobé a komplexní příčiny, neexistuje okamžité a bezpracné řešení. Léčba trvá dlouho a účinná prevence nikdy nekončí. Nekuřte. Neopíjejte se. Nepřejídejte se. Hýbejte se. Běžte vstříc novým radostem. Štěstí nenajdete na obskurních internetových stránkách, kde jsou nabízeny nelegální pilulky.

Autor úvodní ilustrační fotografie: Andrea Piacquadio

7 KOMENTÁŘE

  1. Proč tyhle šmejdy naši policisti a soudci nezavřou? Proč stát dovoluje, aby byli jeho občané okrádáni?

  2. Vadí mi, že stát, který je tak velmi angažován v potlačování svobody slova v případech, kdy se někdo pokusí o nevhodný (z dnešního pohledu) politický projev, naprosto selhává při četných podvodných jednáních, vedoucích k vylákání peněz od lidí. Zajímalo by mne, proč tomu tak je. Jak praxe ukazuje, není problém cokoli odstranit, vymazat, aby se to nedostalo mezi lidi.

  3. Také jsem se nechal napálit, dvě balení za 1 760 Kč + jedno balení zdarma, všechno jsem užil a nic, takže podvod.

  4. Nechápu jednání těchto lidí.Jsem starší člověk při zdravotních potížích se chytáme, jak se říká každého stébla, abychom si pomohli od problémů.Najednou si přečtu,že je tento přípravek podvod.Začíná to cenou.20 tablet za 860kč a 10 tablet za1200 kč. Tak nevím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno