Krasavice a fešáci, stejně jako mořská pobřeží nebo zalesněné kopce, jsou krásní svými křivkami. Přímky a pravoúhlá tělesa patří do matematiky nebo architektury, tedy především do lidské fantazie, spíše než do skutečného světa. Ovšem zdánlivě libovolné linie přírodních scenérií a našich těl mají jistý řád, který intuitivně tušíme, stejně jako podvědomě známe rozdíl mezi pravdou a lží. Například poznáte, pokud máte takzvaný hallux valgus, neboli vbočený (křivý) palec. A když uvidíte reklamu na „zázračnou medicínu“, dostanete prozíravé podezření, že jde o podvod a hledáte recenze. Ano, potvrzuji: Gel Valgorect má nulovou cenu.

Za tuto vylhanou mastičku neplaťte ani korunu!

„Doposud měli pacienti jenom jednu účinnou možnost – komplikovanou operaci. Nyní nastal doslova revoluční obrat. Třikrát denně natřete postižené místo speciálním gelem, který se jmenuje Valgorect. Zhruba po dvou měsících užívání zjistíte, že se pokřivená kost vrátila tam, kam patří,“ říká v internetové reklamě údajný lékař, představený jako prof. MUDr. Tomáš Vyskočil – kterého prý zaměstnává „Centrum kosmetologie plastické chirurgie“ a „Národní akademie věd“. Když použijete internetový vyhledávač, zjistíte, že tento profesor, ani tyto instituce neexistují.

Reálná cena gelu Valgorect = 0 Kč. Čtěte recenze

Dáte svoje peníze firmě, která vás zkouší oklamat vylhanou reklamou? Doufám, že ne! Bohužel, různí lháři řádí nejenom v Poslanecké sněmovně, ale taky na internetu, kde už dříve prodávali „revoluční dlahy na vbočený palec“. Tehdy svým vynálezům říkali Valgus Pro, Valgomed, Hallu Forte nebo Hallu Motion. ZDE, ZDE, ZDE a ZDE čtěte uživatelské recenze. Například paní Nela píše: „Vyzkoušela jsem a nedoporučuji. Potíže se mi ještě zhoršily, a musím na operaci.“ A úplně stejné znaky, jako uvedené podvody, vykazuje gel Valgorect. Takže, prosím, prodejci nedávejte požadovaných 800 Kč – neplaťte ani korunu, cena tohoto šuntu je totiž nulová.

Podvodníci za Atlantikem porušují naše zákony

Zřejmě proto odpovědná firma – Valgorect LLC (e-mail: support+cz@valgorect.com) – sílí ve Spojených státech amerických, kde nejsou tak přísná obchodní pravidla jako v Evropské unii. Tito lháři ovšem (paradoxně, a zároveň logicky) porušují naše zákony. Pokud totiž chtějí cokoli prodávat v Evropské unii, musejí tady mít sídlo nebo pobočku, aby byli pod kontrolou našich úřadů, policie a soudů!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno