Jakmile sluneční paprsky definitivně porazí zimu, lidé svlékají dlouhé kalhoty a oblékají kraťasy, sukně nebo šaty. Nohy příjemně ovívá větřík a pokožka lépe dýchá. Bohužel hezký pocit umějí zastínit křečové žíly. Výrazné modravé propletence, obepínající nejčastěji ženská lýtka, vzbuzují stud. Dokáže rušivé linky vyhladit přípravek Vein Stopper, inzerovaný prostřednictvím Internetu, anebo existují účinnější a levnější postupy?

„Žíly dolních končetin, na rozdíl od tepen, obsahují ve svém průběhu chlopně, které zároveň s činností svalů umožňují návrat krve zpět směrem k srdci, proti působící gravitaci. Pokud dojde k oslabení žilní stěny a jejímu roztažení, žilní chlopně přestanou domykat a krev začíná v dolních končetinách stagnovat. Žíly se tak začínají ještě více roztahovat, stávají se vinutými a vznikají takzvané varixy,“ vysvětlují chirurgové. Důvodem bývají geny, hormonální změny, vysoký krevní tlak, obezita nebo dlouhodobé stání. Možná jste zaznamenali krém Vein Stopper, který údajně žíly vyléčí!

Je možná reklamace mastičky Vein Stopper?

„Existuje krém na bázi účinné kombinace aktivních bylinných složek, který zaručuje zmírnění křečových žil tak, že je vrací do původního stavu, napravuje poškozenou pokožku a navrací jí přírodní pružnost,“ slibuje prodejní internetová stránka. Vein Stopper stojí 899 Kč, ale obchodní podmínky nevypadají úplně důvěryhodně. Reklamace je prakticky nemožná, jakmile přípravek třeba jenom jedenkrát použijete: „Kupující může vyměnit koupené zboží jen pokud je zboží nepoškozené, v originálním obalu a nepoužité.“ Kdo vlastně krém prodává?

Pod obchodními podmínkami je podepsaná firma, nabízející také náplasti Turbo Max Blue, které mají zázračně zvětšit penis. „TV Prodaja d.o.o., Dunajska 113, 1000, Ljubljana, DŠ: SI49268341, MŠ: 2262380.“ Údajnou slovinskou společnost ale slovinský obchodní rejstřík nezná! Nenašel jsem asi vystudovaného doktora medicíny, který by doporučoval právě krém Vein Stopper, pominu-li stejně nazvané medicínské přístroje. Takže doporučuji opatrnost, vzhledem ke zvýšenému výskytu internetových podvodníků, kteří slibují například vyhlazení vrásek, zhubnutí nebo nárůst svalové hmoty.

Jak léčí křečové žíly seriózní lékaři?

Chirurgické kliniky nabízejí často léčbu laserem nebo vysokofrekvenčním signálem, přičemž operační zákrok nebývá hrazený zdravotní pojišťovnou celý a doplatek činí zhruba 10 000 až 20 000 Kč. V lehčích případech poskytují lékaři mírnější a podstatně levnější zákroky. Každopádně znáte jejich skutečná jména, jsou kontrolováni státními orgány a nesou odpovědnost. Každý spotřebitel musí sám zvážit, jestli jsou bezpečné produkty jako krém Vein Stopper, který zatím vzbuzuje jenom otázky internetových uživatelů – například ZDE a ZDE.

46 KOMENTÁŘE

 1. Chcela by som si objednať 2 kusy – VEIN STOPPER KREM. Prosím poslať na dobierku:
  Éva Nagy
  Esze Tamás u. 62
  1182 Budapest
  HU Magyarország

  • Zdravím Vás do Budapešti, paní Nagy. Zde krém Vein Stopper neprodáváme, nýbrž pouze recenzujeme jeho obchodní podmínky a čekáme, zda některý uživatel nebo uživatelka připojí svoje zkušenosti. Pokud krém vyzkoušíte, budu rád, když napíšete, zda a proč ne/jste spokojena.

 2. Dobrý den, cca 1,5 měsíce jsem používala velice příjemnou emulzi a musím konstatovat, že jsem s ním byla velice spokojena. Křečové žíly sice celé nezmizely, ale určitě došlo ke zpevnění a pružnosti stěny žil a nedocházelo ke křečím v dolních končetinách. Proto jsem se rozhodla zakoupit další, ale bohužel, přípravek zmizel z nabídek internetu.

  (Poznámka redaktora: Paní Veselá po e-mailovém dotazu uvedený produkt upřesnila: „Výroba je zřejmě Španělsko, nápis byl Herbal Care Doctors TIRED LEGS – 500 ml, i když dále bylo napsáno HCC International ITD Larnakas Arthinas 22 Fregata Bulding 2 nd Floor 2101 Nicosia Cyprus – herbalcaredoctors.com. To je vše, co jsem vyčetla. Pak byl na obalu návod k použití a složení.“ Zřejmě nejde o přípravek Vein Stopper.)

 3. Zdravím Vás,
  také jsem si koupila emulzi na žíly, aby nohy nebolely – nejdřív v březnu, nyní znovu, ale výrobek jenom stojí hodně peněz. Navíc dopravci DPD účtují čím dál více za distribuci, přičemž v objednávce není přesně uvedeno, za co vlastně platíte a kolik. V březnu jsem za jedno balení dala 1 048 korun. Není znát, zda DPH je 122.13, nebo 188.98, nebo kolik stojí doprava…
  Kvůli tomu, že lidé mají zájem o účinné výrobky a chtějí se vyhnout operacím, musejí utrácet tolik peněz? Již jsem podstoupila 4 operace, byly odstraněny nějaké žíly, a stejně to není vůbec dobré, proto zkoumám vše dostupné. Ale jak si člověk může být jistý, co vlastně koupí? Bylo by dobré tento výrobek nějak prověřit, podobně jako provádí spotřebitelské testy dTest.
  Hezké dny bez újmy vám přeje Pavlína.

 4. Dobrý den,
  objednali jsme si 16.8.2015 Vein Stopper.
  Chci tuto objednávku zrušit. Produkt jsem zatím neobdržel. Jak postupovat.
  Děkuji. Stanislav

  • Stanislave, přečtěte si obchodní podmínky, které jste objednávkou odsouhlasil. Pokud tento dokument souhlasí s českým právním řádem, měl byste ho dodržet. Pokud prodejce patlátka Vein Stopper odporuje českému právnímu řádu, záleží na Vašem osobním rozhodnutí, zda zboží (ne)převezmete a (ne)zaplatíte.

   • Taky jsem naletěl na zázračný Vein Stopper a objednal si ho. Ani po více jak týdnu mi nebyl doručen. Asi moje jediné štěstí. Proto chci svoji objednávku zrušit. Ať si ho nabouchají do ucha. Jaroslav Vosol

 5. Děkuji Petře, přečetl jsem si dodatečně podmínky a postupoval jsem podle nich. Uvidím, jak to dopadne.
  Stanislav

 6. Dobrý den, také jsem o krému uvažovala, protože mám stejný problém. Děkuji za recenze, určitě si jej nebudu objednávat.
  Hezký den.

 7. Dear People
  I need your help.

  I purchase VEIN STOPPER, product of HERBAL CARE DOCTORS, upon extensive advertisement of its efficiency in healing veins. With product I received instructions where a drawing was given consisting of 3 parts.
  In the first part of drawing a legs with veins are shown, then application of product is presented and in the third part of sketch, one could see the legs without any veins.
  I have been applying that product during 3 weeks 2 times daily and I experience none of improvement.
  Not one of very tiny vein disappear, not a single one. Cooling of my legs was the only result of product application.
  I would like to know what you will say about the efficiency of this product.
  I wish to emphasize that my veins are not in bad conditions, I do not have pain in them, so I expected that my small veins will become smaller, but this was not the case.
  I experience no improvement what so ever.

  I thank you immensely for your answer

  Irena Leljak, Prof in retirement ,Age 77
  Zagreb, Croatia

 8. Koupila jsem si Vein Stopper krém, ale nevyhovuje mi. Chci ho vrátit, ale kontaktní osoba Jakub Novák nereaguje!!!!!! Naletěla jsem jako mnoho dalších. Pokud má někdo o krém zájem, ráda mu ho pošlu, jinak skončí asi v popelnici. Jana

 9. Koupila jsem 2 balení VEIN STOPPER z důvodu úspory poštovného. Nebyla jsem spokojená, žádné zlepšení se nekonalo, a tak jsem napsala panu Novákovi o sdělení adresy, kam můžu přípravek vrátit a nikdo se mi neozval. Adresa odesilatele a telefonní číslo byly pouze na společnost, která balíčky doručuje na zadané adresy. Když jsem tam zavolala, tak mi paní na druhém konci sdělila, že ani nevědí, kdo tam tyto zásilky dodává, ale abych „Vein Stopper“ na jejich adresu neposílala, že by mi zboží museli vrátit zpět, že to nemají kam dál poslat.

  Z toho vyplývá, že jsem přišla o 1748,- Kč a to pro mě, jako důchodce je hodně velká suma, vyhozená za nekvalitní výrobek. Proto všechny varuji před tímto produktem a panem Jakubem Novákem, ředitelem společnosti (Příjemné nakupování), je to podvodník a nic jiného. A doručovatelem mi bylo navrženo podat na ně žalobu. Takto podvedených zákazníků je mnoho. Zdravím všechny podvedené a pouvažujte o případné žalobě, přece to takhle nenecháme, aby se na nás někdo beztrestně obohacoval.
  Věra Klimešová

 10. Taky patřím k těm nespokojeným,zlepšení se vůbec nekonalo,ani ty malé metličky nezmizely a nohy pořád otékají.Peněz zpět se asi nedočkáme.Ty emailové chvály jsou zde určitě fingované,takže poučení pro příště-nenaletět a nekupovat.

 11. tiež som si kúpila a nepomohlo ani trochu žily mám také ako prdtým a to si poctivo natieram už 3 týždne ak niekto napíše,že za týžden mal pokoj zo žilami,tak klame rada by som takého človeka spoznala

 12. Bohužel, jen člověk, který je v přemýšlení jednodušší, objednává takové „zázračné výrobky“ u naprosto anonymních prodejců, které nelze nijak kontaktovat. Pro hlupáky – kdybyste vyhodili ty peníze oknem, je efekt stejný. Varixy máte kontaktovat s příslušným odborným lékařem, využít transparentní a dostupná léčiva, včetně odborných zákroků, pro zoufalce, kteří si myslí, že jim naroste pinďour poté, co se polepí náplastmi, bych doporučoval si na něj zavěšovat kotoučky z činek Třeba se vám opravdu natáhnou. Na závěr – lidská hloupost a naivita opravdu nezná mezí.

 13. Připojuji se k vám všem, kteří jste si objednali přípravek Vein Stopper a nejste s ním spokojeni. Jediné, co je na tom dobré, že je příjemný, ale jinak je naprosto neúčinný!! Když jsem si ho objednávala, všechny recenze byly příznivé a všichni byli s ním spokojeni. Asi to byl podvod, tohle nemohl nikdo psát. Už nevěřím ničemu a nikomu, zvlášť ne na internetu!

 14. Ahoj všem, ne všichni na internetu jsou podvodníci, někteří lidé opravdu prodávají dobré produkty a služby (mám s tím bohatou zkušenost tady i v zahraničí).
  Když už se dostanete k produktu, který slibuje „zázraky“, doporučuji nevěřit ihned zkušenostem, které jsou tam vypsány – přímo na prodejní stránce (dají se tam nastavit a předepsat – neetické, ale děje se). Raději zadejte do vyhledávače název (například „Vein Stopper“) a podívejte se na nějaké další recenze a komentáře. A rozhodně s nákupem počkejte – nekupujte okamžitě, kdy jste pod silnými emocemi, že jste konečně našli řešení na svůj problém, který Vás tak trápí.
  U Vein Stopper mě zarazilo, kolik výrobek stojí vzhledem ke složení (není tam nic tak drahého, nebo speciální ingredience z hlediska pěstování, tak jako je tomu u jiných dražších, ale kvalitních produktů). Další věcí, která mě zarazila byly komentáře, které se nedaly rozkliknout a také jak byly napsané. A veliký prodejní „tlak“ z hlediska kolik lidí je přihlášeno a kolik produktů zbývá (vyvolává pocit, že Vám něco uteče, když nekoupíte hned). Čas 15 minut do konce nabídky se běžně používá i u ověřených prodejců. Vzhledem k tomu, jak jsme všichni zahlceni reklamou, telefony, mediálním světemPro prodejce je důležitá Vaše pozornost, když nekoupíte hned, pravděpodobně od toho odejdete a zapomenete na to. Správný prodejce však dbá na to, aby se prodal výrobek a Vy z něj měli skutečně užitek.
  Jak je vidět z této diskuze, na podvodníky se v dnešní době na internetu přijde poměrně rychle. (Pokud někdo nešíří falešnou – špatnou reklamu, aby někoho poškodil, což se také děje).
  Pokud chcete jít proti nějaké společnosti, protože Vás skutečně podvedli, silně doporučuji, aby se Vás dalo dohromady víc. Často jedinec nemá na to, aby zaplatil s tím spojené právní výlohy, proto raději celou situaci nechá vyšumět, i když je naštvaný, že „naletěl“.
  Přeji Vám, ať nakupujete od lidí, kteří to s Vámi myslí dobře a nekorektní, neetické nabídky se Vám vyhýbají obloukem. Michaela E.

 15. Určite je to podvod – na stránke sa nedá ani nikde inde pridať komentár a stále len kladné komentáre a keď idete pridať koment, tak vám to vypisuje, že práve kúpil niekto a je tam 20 produktov už len a potom zase od znova… PODVOD!!!
  Dodatek: PODVOD – na uvedenej stránke sú aj otázky, akokoľvek odpoviete odporučia vám okamžite používať Vein Stopper, časovač beží stále dookola 20 min. po dobu, kedy platí akcia a potom zase. Stále je na sklade okolo 20 produktov, zrazu 2 produkty a opäť 17 produktov.

 16. Tak jsem já včera naletěla úplně stejně, ale byly to nějaké náplasti na hubnutí – od stejného dodavatele J. Nováka – příjemné nakupování. Za nemalou cenu, nebylo ale napsáno, kolik jich v balení je, psala jsem dotaz, ať počkají s objednávkou a sdělí mi nejdřív můj dotaz, místo toho mi přišel mail, že již bylo předáno kurýrovi. Na stránkách to bylo stejné – 20 zákazníků, recenze pouze kladné, do 2 zákazníků a znova, ale to jsem již měla odkliknutou objednávku… Takže mně zbývá možnost zboží nepřevzít?

 17. Zdravím Vás ,musím povedať že ja som si objednal Vein Stopper v poradí 1 balenie potom 2 balenia a 2 balenia s nedočkavosťou že sa stane zázrak a konečne budem mať nohy ako ostatní na obrázku veru nič také sa nestalo ,som maximálne sklamaný mne nepomohol v ničom dokonca ani jednu žilku nezosvetlil proste vyhodené peniaze von oknom .

 18. Vážení přátelé.
  Jak již bylo uvedeno výše, údajná slovinská firma TV Prodaja d.o.o., Dunajská 113, 1000 Ljubljana je 100% zaručený PODVOD!!!
  Kdykoli – čistě pro zajímavost – kliknu na reklamu na nějaký čistě přírodní, zázračně účinný produkt, z nějž lékaři či jiní odbornici padají do mdlob, je v pozadí vždy jako kontakt Jakub Novák a zmíněná firma, která bývá uvedena úplně na konci dole na stránce ve světle šedém proužku téměř neviditelným písmem. Už jen toto je zcela dostatečný a přesvědčivý důvod, nikoli k pochybnostem, ale naprosté jistotě,že je to podvod jak kráva.
  To už bylo produktů, jaké nabízeli! Stránky se jmenovaly různě, ale forma jak přes kopírák: blekty o zázracích, fotky před a po (smůla,že mi jak z udělání uniklo to čudo na zvětšení penisu), pochvalné recenze, odpočítávání kusů na skladě a právě nakupujících zákazníků (které ovšem nekolidovalo), záruky, garance vrácení peněz do x dnů i za prázdné balení v případě nespokojenosti (ovšem v rozporu s podmínkami prodeje!!!), fotky jakože certifikátů a jiné kraviny a samozřejmě nesměla chybět jako z udělání v ten stejný den slevová akce – 50 % původní ceny, která se již nikdy nebude opakovat, ale i poloviční cena byla zlodějská – to zas ne že ne. Mezi námi – i zadarmo by to bylo drahé vzhledem k možnému obsahu toxických látek.
  Je opravdu velmi smutné, že přes takto do očí bijící indície se stále znova objevují další a další podvedení chudáci, jejichž dojemně lidskou touhu po zázračném uzdravení, zhubnutí, delších řasách a penisech, návratu krásy a mládí cynicky zneužívají stále ti stejní profláknutí lumpové a vydělávajíce desítky milionů se všem zákonům chechtají do ksichtu.
  LIDÉ, PROSÍM VÁS, BDĚTE – a hlavně čtěte a přemýšlejte! Jste-li podvedeni-braňte se! Už kvůli vlastní sebeúctě!
  Taky si myslím, že existují počítačoví a jiní šikulové, pro které by nebyl až takový problém zjistit, kdo za tím podfukem stojí. Už pěkných pár měsíců k nim vede každá 4.-5. reklama na mém počítači. To je neschopnost orgánů činných v trestním řízení tak ostudná a ruka zákona krátká a ochrnutá??? Nechápu.
  S přátelským pozdravem Sylva Vejchodová

  • Dobrý den, také jsem málem naletěla na náplasti na hubnutí. Okamžitě, aniž bych na webové stránce cokoliv „potvrdila“, přišla mi potvrzená objednávka na Slim Patch, cca 1 balení asi za 50 Kč (neuveden počet kusů v balení) + jakási neobjednaná kniha QuitFat BasicEN (cca 900 Kč + kurýr). Zásilku jsem emailem zrušila, přesto se mi po týdnu ozval kurýr, že je před domem. Zásilku jsem odmítla převzít.

   Totéž se mi stalo s Nil Smoke. Když jsem nahlížela na nabídku, aniž bych ji potvrdila, okamžitě přišlo její potvrzení (náplasti za 32 Kč + QuitFat BasicEN za cca 1200,- Kč + 159 Kč kurýr). Snažila jsem se nechtěnou objednávku zrušit, ale nešlo to. Bylo mi e-mailem doporučeno zásilku od kurýra, který přijel cca za 7 dní, nepřevzít. Samotné uvedené náplasti, alespoň na zkoušku, se dají sehnat cca za 10 Kč/kus jinde. Hezký den, Irena.

 19. Dobrý deň!
  Ďakujem za túto webovú stránku a príspevky všetkých zúčastnených. Vďaka nim som si nezakúpila „Vein stopper“. Na stránke v slovenskom jazyku vystupuje so zárukou vrátenia peňazí Ján Horváth. Oslovenie pán zámerne nepoužijem. Však je neexistuje. S pozdravom Miriam Mojžišová.

 20. Mažu Vein Stopper už 2 měsíce a nevidím žádné zlepšení, je to pouze blud, jak dostat od lidí velké peníze za nic. To lepší účinek má Mentolka s konopím (konopné mazání) a je za pakatel. Kdysi jsem měl originál konopnou mast od léčitele, ale ten už nežije, byl to bývalý cévní odborník z nemocnice u Svaté Anny. Masti s obsahem konopí, co se dají koupit v lékárnách, mají pouze 5 % konopí, ale podomácku dělaná je o dost silnější a funkční. J.N.

 21. Právě jsem zjistila, že název jedné ingredience – extrakt zlatobýlu – nekoresponduje s obrázkem, protože na obrázku je zlatobýl obrovský, což je okrasná a zřejmě taky jedovatá bylina, a jediný léčivý zlatobýl je ten obecný, který má úplně jiný vzhled. Takže nevím, jestli chtějí lidi otrávit, anebo vůbec nemají přehled o tom, co nacpali do „zázračného krému“.

 22. Je to super reklamná stránka, neskutočný nátlak… Pozor, už sú len dva produkty na sklade a stále ľudia kupujú! Stále pridávajú pozitívne komenty! Akurát koment na stránku nezadáte, linky nefungujú, ľudia neexistujú a ak človek vie, čo dokáže Photoshop… Keby to aspoň nafotili akože s odstupom pár týždňov pred iným pozadím… Asi netreba, nachytá sa dosť ľudí aj bez dotiahnutia takýchto detailov.

 23. Namazal jsem si večer svou příšerné vypadající nohu normální konopnou mastí – a ráno byla (totiž ta noha) asi o 90 % lepší. Také přestala bolet. Zkuste to také a vykašlete se na podvodníky. BTW: normální mastí myslím mast, kterou si za současného stavu věcí v tomto blbém státě musíte uvařit sami. Je to, ostatně, velmi jednoduché.

 24. Varuji všechny, je to jen mastička, která sice neublíží, ale také nic nevylepší. Všechno je to takový podvůdek. Podívejte se přes Google na adresu firmy ve Slovinsku a zjistíte, že je to jen parkoviště.

 25. Objednáno, vyzkoušeno – jak píše většina lidí, krom příjemné emulze žádné výsledky. Recenze které byly pod nabídkou – podvod… co na to říci. Co jsem mohla čekat – zázraky se prostě nedějí.

 26. S údajnou „firmou“ z Lublaně mám také zkušenost – špatnou. Koupila jsem od ní přes internet Nil Smoke – magnety proti kouření. V popisu jejich reklamy byla 50% sleva asi ze 3000,- Kč. Pozlacené magnety. Zásilka došla, přibalena byla brožura v anglickém jazyce (mně tedy na nic, anglicky umím jen základy.) Pozor, cena brožury na faktuře: 1238,- Kč. Magnetky jsou potřené slabou vrstvou žlutého kovu, dle vyjádření odborníka hodnota asi 30,- Kč. Takže z celkové ceny zboží 1268,- Kč žádná sleva, naopak zaplatíte brožuru, kterou jste si neobjednali. PODVODNÍCI!!! Kontakt neexistuje. Rozhodně n i c neobjednávat.

 27. Na chvíli jsem podlehla naději, že „Vein Stopper“ může fungovat a rozhodovala se pro koupi. Vyplnila údaje a byly mi nabídnuty varianty počtu balení, prozatím jsem nevybrala žádnou. Přišlo mi divné, že se nejdřív vyplňují údaje a až poté jsou nabídnuty varianty produktu. Stále mi něco nesedělo a začala jsem hledat nějakou nezávislou recenzi, což se mi nakonec podařilo. Díky Vašim komentářům se potvrdily mé pochybnosti. Vrátila jsem se na stránky a zavřela je i s nedokončenou objednávkou.

  Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem otevřela e-mail. Potvrzení mé nedokončené objednávky s jedním balením a nevyčíslenou cenou za dopravu. Okamžitě jsem objednávku stornovala a požadovala odstoupení od smlouvy, z důvodů výše popsaných. Zároveň jsem připojila zákaz dalšího používání mých osobních údajů.

  Přišel další mail, žádná reakce na můj nesouhlas, naopak prý že se objednávka zpracovává. Znova jsem zopakovala svůj nesouhlas a zdůraznila, že zásilku v žádném případě nepřevezmu. A veškerou korespondenci přeposlala ještě p. Novákovi, na kterého se máte obrátit v případě, že objednávku chcete zrušit, či vrátit. Nevím, zda existuje a jestli si vše vůbec přečte. Je však uvedený v obchodních podmínkách, které jsou mimochodem dost pochybné, a spíš chrání protistranu. O reklamaci a vrácení peněz se může zákazníkům nejspíš jen zdát.

 28. Mám ten samý problém. Nikdy se mi nestalo, aby mě někdo podvedl. Koupila jsem si náplasti na hubnutí; místo 30 + 15 jich přišlo jenom 30 a jsou stejně k ničemu. Paní, která má prodej na starosti, neodpovídá. Kdy už konečně na ně někdo zavolá policii! Šmejdi.

 29. Dobrý den, objednala jsem si krém na žíly Vein Stopper a místo něj jsem dnes dostala poštou anglickou příručku, jak snadno snížit váhu. Je to PODVOD!

 30. Nepřebírejte a neplaťte zásilky od slovinské společnosti TV Prodaja d.o.o. s údajným distribučním sídlem v Horkách nad Moravou, Olomoucká 612/34 dříve, než si zkontrolujete obsah balíčku!!!

  Dne 3.1.2017 jsme si v souladu s akční reklamní nabídkou objednali přes internet 2 tuby hojivé masti na hemeroidy RectiStop (50 ml pro odzkoušení zdarma a 10 0ml za cenu 1080,- Kč + poštovné). Obratem jsme e-mailem obdrželi potvrzení objednávky od: marta.hurtova@prijemnenakupovani.info. Dne 6.1.2017 jsem od doručitele (kurýrní společnosti Depot 1382, adresa stejná, jako TV Prodaja v Horkách) převzal a zaplatil zásilku, obsahující jednu 100 ml tubu masti a namísto druhé tuby jednu brožurku o zdravé výživě v angličtině, která je v principu běžným propagačním materiálem, rozdávaným zdarma. Zásilka obsahovala zcela netransparentní fakturu, ze které nevyplývá, kolik a za co vlastně platím.

  Ještě 6.1.2017 jsem odeslal panu Jakubovi Novákovi (údajnému řediteli a garantu obchodu spol. TV Prodaja) zprávu popisující stav věci a návrh na řešení: „Pošlete mně na svoje náklady chybějící tubu masti a já budu celou záležitost pokládat za uzavřenou – v opačném případě počítejte s tím, že si váš postup nenechám líbit.“

  13.1.2017 jsem dostal nikým nepodepsanou odpověď (odesilatel Jakub.Novak@prijemnenakupovani.com), ve které pan Novák lituje, že nejsem spokojen s jejich výrobkem, ujišťuje mne, jakou pečlivost vynakládají na jeho výrobu a v principu vůbec neodpovídá na moji zprávu. Pouze navrhuje, abych zásilku poslal zpět (což jsem neměl v úmyslu) a že mně vrátí peníze. Jedná se o univerzální zprávu, začínající slovy: „Vážený/á …“.

  Protože pan Novák (?) mne vyzývá, abych balíček (s patřičným komplikovaným „ošetřením“) poslal na adresu DPD – TV Prodaja d.o.o., Olomoucká 612/34, 783 35 Horka nad Moravou, nelenil jsem a zavolal jsem pracovníky Obecního úřadu v Horkách nad Moravou, kde jsem se dozvěděl, že žádná společnost TV Prodaja d.o.o., ani společnost DPD Depot, ani společnost Příjemné nakupování v obci Horka nad Moravou neexistují. Vyžádal jsem si spojení na majitele předmětného objektu (Delta Army) a dozvěděl jsem se totéž – žádná z uvedených společností nemá na adrese Olomoucká 612/34 sídlo (pozn.: společnost Depot 1382 má pražské telefonní číslo, kde se jenom dozvíte, kdy byla patřičná dodávka doručena a žádný operátor se nepřihlásí).

  Obratem jsem odepsal panu Novákovi, že jsou pro mne nedůvěryhodná společnost, že jim balíček pošlu, až mně vrátí peníze a vzhledem k tomu, že na uvedené adrese nemá tato společnost sídlo, že nebudu riskovat, že zůstanu bez masti i bez peněz.

  Opět neosobní odpověď pana Nováka: „Postupujte dle již vám zaslaných instrukcí.“ To samozřejmě neudělám a o spolupráci požádám Českou obchodní inspekci a sdělovací prostředky. Samozřejmě mně nejde o tubu nějaké masti, ale o princip.

  Karel

 31. Dvakrát jsem Vein Stopper namazala a prodělala silnou reakci, kterou bylo nutné léčit asi dva měsíce! Čert vem peníze, ale jde o zdraví. Kde byl krém vyroben? Někde v chatrči na koleni?!

 32. Žádný zázrak se nekonal. Mažu, mažu a žádný výsledek. Ano, pěkně chladí, pěkně voní a to je vše. Zase jedna, co naletěla. Zbytečně vyhozené peníze.

 33. Dobrý den,
  Vein stoper,jsem si objednala,ale přišel i výtisk knihy v angličtině(který byl dražší než emulze)
  Který jsem neobjednávala.A je mi k ničemu.
  K samotné emulzi nemohu říci,že by mi po necelém měsíci pomohla.
  Lidka

 34. ja jsem koupila pres tu to firmu zbozi za 528kc stojanek na mobil plus zesilovac nefunguje to dala jsem zbozi poslat spatky na adresu co byla na fakture vim ze penize uz neuvidime nejsou to jen masti a gely ale i prislusenstvi na mobili a elektroniku.

 35. Vážení,
  upozorňuji Vás na osobní zkušenost po vtírání „Vein Stopper-Mast na křečové žíly“ (z 2016.08.17.“prijemnenakupovani.info“).
  Po jednom měsíci vtírání dle návodu několikrát denně se na kůži v místě vtírání vytvořila skvrna, nyní 6 let na kůži tmavá a suchá..

 36. Dobrý den
  Vein Stoper jsem si koupila a používám ho jsem s ním velice spokojená.
  Prodělala jsem operaci 1ve 23 letech, 2 v 45 letech na pravé noze operace nedopadla ještě odpoledne revizní operace trvala déle než ta ráno.
  Vein Stoper používám, nohy mi neotikaji a žíly se nezhorsuji. To žádný Lioton vám nezaručí ani nepomůže. Zaručí vám akorát operaci, toť vše. Doufám že moji zkušenost a pochvalu nedokážete

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno