Vzájemná výpomoc nutně patří k naší existenci, musí však trvat jenom dočasně, v rozumné míře – a nesmí zůstávat jednostranným příživnictvím. Například matka hostí ve svém lůně miminko, aby jednou vyrostlo a bylo dobrým synem nebo dcerou. Naproti tomu komár, pijavice, toxoplasma, tasemnice a další potvůrky jsou pouzí paraziti, kteří chtějí jenom cizopasit, takže dostávají nejvyšší trest. Pokud však „popravu“ provedeme špatně, například agresivním nelegálním jedem, ublížíme především sami sobě. Příkladem jsou výrobky, které zbabělí podvodníci prodávají pod jmény Bactefort nebo Germitox.

Drahá směs obsahuje laciné bylinky, mátu a fenykl

„Odstraníme toxiny a škodliviny z vašeho těla! Stačí, když pozřete jednu dávku naší bylinné směsi. Rázem setřesete únavu, ušetříte energii a oddálíte svoji smrt,“ vychvaluje internetová reklama krabičku jménem Bactefort. „Bylinná směs obsahuje extrakt z vlašských ořechů, taky z máty, papáji a fenyklu. Účinkuje spolehlivě už deset let,“ vypočítává údajný lékař – toxikolog Ondřej Novotný. Skvělá recenze! Bohužel ale žádný takový toxikolog neexistuje. A značka Bactefort určitě nemá 10 let, jde o zbrusu nové slovo, které brzy opět zmizí v internetovém podsvětí.

Podobně, jako když podvodníci strašili cizopasníky, aby prodali předražený čaj Anti-parasite Herbal Tea, Wurm-ex, Detoxic nebo naposledy Germitox. Ostatně, čtěte zkušenosti, recenze a diskuse zklamaných zákazníků ZDE, ZDE a ZDE. „1 000 Kč jsem utratila, abych ze sebe vyhnala cizopasníky. Ale moje peníze shrábli paraziti v lidské podobě – zákeřní zloději. A přitom jsem vždy dávala pozor, abych nenaletěla,“ shodují se například paní Irena a Radka.

5 důvodů, pro nekupovat Bactefort ani Germitox

  1. Jedno balení stojí kolem tisícikoruny, tedy moc peněz. Návštěvu solidního doktora, řadu ověřených léků a bylinek máte zadarmo.
  2. Bactefort, respektive Germitox neprošel Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL), neznáme tedy skutečné (vedlejší) účinky a rizika.
  3. Výrobek neobsahuje pořádné obchodní podmínky, takže nevíme, jestli odpovědná firma uznává oprávněné reklamace a vrací peníze.
  4. Americký prodejce (BERNADATTE LTD) nemá pobočku v Evropské unii, jinými slovy porušuje naše zákony a nepodléhá české policii!
  5. Žádný český lékař, ani parazitolog nedoporučuje, abychom podezřelé směsi užívali. Schválně se zeptejte svého doktora, bylinkáře nebo apatykáře!

1 komentář

  1. Petře, zcela náhodou jsem ťukla na vaši stránku. – Jste úžasný, jen byste potřeboval větší publicitu. Nemohl byste svoji práci nabídnout televizi? Nemyslím Soukupa. No, asi jsem naivní, že? Ještě jednou – díky! R.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno