Z lidových báchorek známe chemickou sloučeninu, která vyléčí libovolné zdravotní neduhy a vrátí člověku atraktivitu. Naši předkové říkali takové látce živá voda nebo elixír života; možná věřili, že vysněná substance opravdu existuje, anebo poetická sousloví používali jako metaforu pro lásku a víru. Každopádně přitom neměli zlé úmysly, na rozdíl od internetových podvodníků, kteří taky vyprávějí pohádky. Jednou opěvují mastičku, která údajně vyhladí vrásky, podruhé nabízejí tinkturu proti bradavicím. A tentokráte vymysleli učiněnou živou vodu: lentilky Bioveliss Tabs mají očistit lidský organismus, vyhnat ven parazity a spálit přebytečný tuk. Lež a zlodějina!

Prof. David Berger z Ohio College neexistuje, mafiáni ano

„Ve vašich střevech hnijí potravinové zbytky, které slouží jako žrádlo pro parazity a kvasinky. Spolkněte jednu kapli značky Bioveliss Tabs – a budete zdraví! Cizopasníci, stejně jako přebytečný tuk zmizí! Rázem budete krásní a šťastní,“ říká podle prodejní internetové stránky prof. David Berger. Zadejte jeho jméno do internetového vyhledávače a pochopíte, že žádný takový „profesor z Ohio College“ nežije. Stejně jako nemůžete přidat pochybovačný dotaz do tamního „diskusního fóra“, kde zůstávají pouze nadšené reklamní slogany, podepsané vymyšlenými jmény a ozdobené ukradenými fotografiemi. Jestli chcete zhubnout, raději klikněte na TENTO odkaz.

5 důkazů, že tobolky Bioveliss Tabs jsou svinstvo

 1. Internetová reklama obsahuje samé lži: Cituje neexistující odborníky a zákazníky, přičemž využívá ukradené fotografie.
 2. Prodejce tabletek Bioveliss Tabs zamlčuje svoje jméno, adresu, zkrátka tají svoji identitu, úplně jako typický – podvodník!
 3. Nabízený produkt tedy odporuje českým zákonům, navíc chybějí obchodní podmínky a záruky (možnost reklamace a vrácení peněz)
 4. Inzerované zboží nenajdete v žádné normální lékárně, protože nefunguje, a navíc je mnohem dražší, než legální přípravky!
 5. Nová značka „Bioveliss Tabs“ pravděpodobně zakrývá starou zlodějinu, která dříve nesla jméno CGA800, nebo Chocolate Slim, Choco Lite, 3D Chilli, Eco Slim, Forskolin Active, Kankusta Duo, Kaplanex, Mangosteen, Catch Me Patch Me apod.

10 KOMENTÁŘE

 1. Moje maminka objednala „Bioveliss Tabs“ a teď nevíme, jak objednávku zrušit. Na odpovědnou firmu nemáme žádný kontakt, protože nepřišel ani potvrzovací e-mail. Maminka naštěstí objednala zásilku na dobírku, a tak mám dotaz: Nevíte, jestli tyto produkty opravdu jsou doručovány, a pokud ano, zdali musíme balíček přijmout, anebo můžeme dodavatele ignorovat? Děkuji za odpověď.

  • Dobrý den, Kiko, tyto produkty jsou skutečně doručovány, obvykle nějakou zprostředkovatelskou distribuční společností. Já osobně bych balíček určitě nepřevzal a kurýrovi bych nic neplatil. Řada lidí, když zavčas uznají svůj omyl, postupuje stejně a nevím o nikom, kdy by kvůli odmítnutí zásilky měl nějaké problémy.

   Podobné produkty anonymních prodejců jsou nelegální, tedy podvodné, takže si nedokážu představit, že by po Vás někdo chtěl nějakou pokutu za odvolání objednávky, která fakticky ani nebyla objednávkou. Webový formulář na prodejní internetové stránce v tomto případě slouží k získávání adres, na kterých potom šmejdi (prostřednictvím kurýrů) zkoušejí vylákat ze svých obětí peníze.

   • Dobrý den, díky za tuto informaci, ale jak se dá zabránit tomu, aby tento podvodník (či jiní podvodníci) mohli publikovat na stránkách (či tyto stránky nechat zablokovat)? Nejhorší je, že mají zřízenou možnost (banky tedy dávají určitou garanci), aby zákazníci platili kartou.

 2. Pane Woffe, díky Vám jsem ušetřil mnoho peněz. Mockrát mě zaujaly různé „léky“, které podle reklamy pomáhají na všechno možné, protože údajně někdo konečně vymyslel něco nového. Ale potom jsem otevřel Vaši stránku, a zavčas přehodnotil svůj prvotní přehnaný optimismus. Pokaždé jste měl pravdu, šlo o podvod a ničemnost. Děkuji Vám.

 3. Jak jsem starý, tak jsem blbý! No, na trhu potkáte takové množství nabídek, že občas spadnete do léčky – jako bohužel teď já. 50% sleva, a přesto 1 200 Kč. Bioveliss Tabs užívám 14 dní a nic. Dodací firma okamžitě odepsala na e-mail, když jsem se ptal, proč zásilka tak dlouho nejde – ale na reklamaci samozřejmě nereaguje. Prostě podvod, a asi výdělečný vzhledem k tomu, že občas někdo naběhne. Lidi, varuji vás, nekupujte tohle svinstvo!

 4. Můžu říct, jak jsem stará, tak jsem blbá. Celý život se pokouším zhubnout, a když jsem viděla reklamu na Bioveliss Tabs, tak jsem nalítla. Tabletky objednala, poctivě rozpouštěla 2x denně ve vodě, a ani deko dole, ale peníze jsou fuč. Prosím Vás, neobjednávejte, nevyhazujte peníze.

  • Dobrý deň prajem, ja som tiež objednala tablety Bioveliss Tabs, pričom cena bola uvedená 37 eur. Za 3 dní mi prišiel mail, že mám vystavenú objednávku na 44 eur. Okamžite som odpísala, že pôvodná cena bola 37 Eur, bez ďalších poplatkov (balné a poštovné neplatíte, je tam aj momentálne uvedené). Následne mi odpísali, že bohužiaľ objednávku nie je možné zrušiť. Tablety samozrejme neprevezmem, môžu má nejako pokutovať?

   • Také jsem objednala Bioveliss Tabs – za 899 Kč. A dnes mi přišel e-mail, že cena stoupla na 1 089 Kč. Můžu zásilku nepřebrat?

    • Dobrý den, Lenko, určitě můžete zásilku nepřebrat. Podle našich zákonů obchod není závazný, dokud nepřeberete zboží. Jakmile zboží přeberete, musíte jej zaplatit a pak už se reklamace dovoláte opravdu těžko, obzvláště v případě podobných podvodníků.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno