Brali byste kilogram pěkných jitrnic za pětikorunu? A co takhle širokoúhlý televizor za desetinásobnou cenu? Jestli sháníte nejlevnější vánoční dárky, vaše chvíle přichází na Černý pátek! Slevy v roce 2019 boří historické rekordy – oděvní společnosti nabízejí vkusné oblečení za babku, knihkupci prodávají napínavé detektivky za hubičku. Všechno dostanete v prvotřídní kvalitě, anebo můžete uplatnit reklamaci, pokud obejdete reklamní pasti podvodníků. Našli jsme firmy, které oslavují Černý pátek 29. listopadu 2019 slevami a přitom zachovávají pravidla slušnosti!

Nechcete vyhodit peníze oknem? Čtěte obchodní podmínky

„Koupil jsem zlevněný krém, který měl vyléčit a zbavit bolesti moje napuchlé kotníky. Nefungoval, takže jsem chtěl uplatit reklamaci. Jenomže – ouha! Zjistil jsem, že prodejce nikde neuvádí svoje jméno, adresu, ani žádný jiný kontakt!,“ píše čtenář, který naletěl podvodníkům. Pozor, abyste neudělali stejnou zkušenost na Černý pátek! Slevy 2019 dovedou zamotat hlavu, takže člověk někdy ani nepostřehne, že utrácí za bezcenné zboží. Další čtenář varuje před kyperskou společností Alza, která sice svoje identifikační údaje netají, ale oprávněnou reklamaci stejně odmítla.

Přichází senzační Černý pátek. Slevy 2019 klesají proklatě nízko

Je vám lhostejné, jestli bylo maso vyrobeno z umučeného zvířete? Nezajímá vás, zdali vaše kalhoty ušilo podvyživené dítě? Považujete za podružné, že naše elektronika možná vznikla díky otrokům, kteří v rovníkové Africe těží drahé kovy a přitom riskují životy? Potom oslavujte Černý pátek! Slevy 2019 přímo vyzývají k obžerství, maniakálnímu konzumu a hrozně příjemné kolektivní sebevraždě! Ale nyní vážně :-). Na Černý pátek samozřejmě můžeme nakoupit rozumě a sleva je normální obchodní nabídkou. Jenom, prosím, zachovejme kontrolu nad svými pudy.

Vybrali jsme férové firmy, které letos na „Black Friday“ také zlevňují

Na závěr vám samozřejmě přeji vydařený Černý pátek neboli Black Friday! Přestože tahle nákupní tradice začala ekonomickou katastrofou, jak připomínají Jan Werich a Jiří Voskovec citátem na závěrečném obrázku. Slevy 2019 nás snad úplně nezblbnou.

Černý pátek neboli Black Friday a slevy v roce 2018

2 KOMENTÁŘE

  1. Na jednu stranu opovrhuji konzumním šílenstvím, které je pro černý pátek typické. Na druhou stranu však vítám slevy na užitečné zboží, například na zahradní nářadí. Ideální je rozumný kompromis – nežít jako poustevník, ani netrávit v nákupních střediscích celý víkend. Přijet, nakoupit, co skutečně potřebuji, zaplatit a odjet, třeba rovnou na zahradu :-).

  2. Pročítám letošní nabídku elektroniky, speciálně televizorů – a nestačím se divit. Mám pocit, že obchodníci „slevy“ jenom předstírají, ale přitom prodávají za víceméně stejné částky jako během celého roku. Dnes jsem našel dokonce desetinásobnou cenu oproti srovnatelnému výrobku, který jsem objevil mnohem levnější dříve a jinde! Takovou „slevu“ si můžete strčit víte kam, třeba zrovna na černý pátek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno